buna

stati acas cu copii sau faceti daca n-aveti, nu veniti si intrebati aiurea-n tramvai, doar asa sa fiti pe forum
Laura_M
Postat pe 2 Iunie 2010 23:54
sa faca pipi la ea acasa sa nu imputa ceva pe aici... da-o-n piulitza mea, daca nuti convne un raspuns trebuie neaparat sa vb asa, hai sa fim seriosi, oare cati ani are? si eu sunt abatuta rau da' altii ma-ntrec
Laura_M
Postat pe 2 Iunie 2010 23:58
am uitat sa pun o liniuta pe acolo pe undeva cine se plictiseste sa faca altceva... am si eu o intrebare si sper sa-mi rasp[undeti urgent ca altfel am insomnii, de ce cand mananc mar mi se ridica parul de pe mana
Laura_M
Postat pe 3 Iunie 2010 00:00
laura esti sony,serios acum dar ai ceva la mansarda

auzi da-o in piulita mea asta mi-a placut la culme m-ai amuzat copios

pai ce sa ti se ridice laura inafara de par ca nu are ce sa se ridice
anaROBERT
Postat pe 3 Iunie 2010 00:06
ana draga, trebuie sa ma laud si eu cu ceva... piulitza, e a mea si numai a mea sunt dilimache....
ma enerveaza prostia si e rau nene, da rau de tot cand mai si claxonezi
Laura_M
Postat pe 3 Iunie 2010 17:19
nu ma agit... prea mult, am zis daca ai probleme sa te duci la doctor nu sa vii pe forum si sa intrebi, nu rezolvi nimic, nu te scaneaza nimeni ca sa-ti dea un verdict... cat despre piulitza, nu am dat pe cineva anume in piulitza, sa fie clar asta... topicuri si asemenea subiecte sunt o gramada, nu trebuiesc deschise n subiecte doar asa, un simplu search si gasesti
Laura_M
Postat pe 3 Iunie 2010 18:05
probleme are fiecare, ca-ti mai intarzie sau ca-ti vine mai mult si alte cele... nu esti singura, sa nu zici ca vb urat ca mai urat ca altii nu vb, asa ca..
Laura_M
Postat pe 3 Iunie 2010 18:09
bravo... asta da femeie.. kids 007919 ... adik tot tu aia esti cu coarne? adik vii, intrebi si injuri?? poi dute draga si te pisa cu jet unde iti vreau chilotii si dane noua pace... sunt sigura k esti o pustoaica amarata de vreo 17 ani care s-a culcat cu cine stie cati si ai facut infectie... si totusi ce draci cauti tu pe site de copii???
dute si veziti de treburile tale si pa... intri sa inervezi lumea cu prostiile tale..
ale_micutza
Postat pe 3 Iunie 2010 19:19
ce limbaj!!! rusine sa-ti fie!! consider ca la orice discutie, negativa sau pozitiva exista intotdeauna un mod civilizat de a raspunde, asta in cazul ai 7 ani de acasa, daca nu.... nici nu stiu ce mai cauta asemenea persoane pe un forum despre bebei!!!! dar un lucru e clar: am ras cu lacrimi!!!! nu era frumos din partea mea sa rad, dar bebe din burtica mi-a dat voie sa rad :) bravo fetelor care au pus-o la punct pe seniorita vulgarita! toate cele bune!
olteana26
Postat pe 3 Iunie 2010 20:49
laura uite ce a iscat piulita ta aici pisatoarea sa ofensat si in plus ale_micuta sa iritat putin .

pai mai domnisoara care face pipi pe unde apuca ia vezi tu nu a inceput la tv o emisiune de divertisment,poate te mai amuzi putin
anaROBERT
Postat pe 3 Iunie 2010 23:43
anaROBERT
Postat pe 3 Iunie 2010 23:51
ce sa fac mai ana, asta este, intai trebuie sa-si revizuiasca vocabularul kidz xyz, si dupa aceea sa se lege de pilitza mea, sa nu mai fim asa de simandicoase ca fiecare mai injura iar eu am luato mai pe ocolite ca nu pot fi chiar asa de nesimtita... iar ale_micuta nu s-a iritat din cauza mea... inculpata sa-si faca nevoile prin alte parti, nu pe aici, cum a spus-o a fost de-a dreptul scarbos, hai pa pa ca mai am si alte treburi
Laura_M
Postat pe 3 Iunie 2010 23:54
pai ale_micutza da din cauza ei sa iritat

oricum mi-a placut la nebunie faza cu piulita si sa sti ca te-am copiat si eu,mi-am imbogatit vocabularul cu inca un jargon
anaROBERT
Postat pe 3 Iunie 2010 23:57
ce tari sunteti fetelor! m-am distrat si citindu-va!
eu_mino
Postat pe 4 Iunie 2010 00:10
revin...m-am distrat si eu citindu-va! ce sa fac ...?...batranetea
eu_mino
Postat pe 4 Iunie 2010 00:12
e bine daca te distrezi si te amuzi la postari si comentarii mai rau este cand faci pisu pe intuneric ,iti tai venele si ti se ridica fusta in cap de atata victimizare
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 00:13
da asa e! ...sa sti k eu desi am doar 21 de ani ,nu as putea niciodata sa ma ocup de lucru slabe, de furt de identitate sau de vorbit vulgar mai ales pe un site de copii.eu una k si multe alte mamici sunt sigura ,am intrat pt a cere sfaturi mamicilor a caror copilasi sunt mai mari si care au trecut deja prin ce trec eu...dar se pare k de la unsite in care principalul subiect trebuia sa fie copilasii a ajuns sa fie un site de aberatii in kre anumite pers plictisindu-se jignes ,sau vb vulgar sau mai stiu eu ce fac. ma rog incultura!!! ...normal k citesc si eu si ma amuz unde e cazul...aici am ramas uimita de cata prostie poate sa aiba in cap cineva ( kidz 007919 ) dar m-am amuzat de piulitza ,lui laura...sincer dak mai intri kidz 007919 ai face bine sa te gandesti de 2 ori la ce scrii k sincer ai parut o tzaranca proasta venita de la coada vacii kre are 2 clase k trenu'...fetele ti-au dat un sfat si u k o nesimtita te-ai luat de una si de alta.SA ITI FIE RUSINE!
eu_mino
Postat pe 4 Iunie 2010 00:35
da da bine spu eu_mino ,acuma risti ca iti cada frigiderul pe tine cand va intra ''inculpata'' si iti va citi postarea ca sigur ti-l va umple cu '' carne''
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 00:38
ma si astept la asta k saraca atata stie nu pot sa o condamn!
eu_mino
Postat pe 4 Iunie 2010 00:56
deci sa recapitulam,ce am citit in asta doua zile pe topicurile astea ma si uimeste,ma mira ca poate exista atata rautate si atata prostie,dar sincer mai proasta sunt eu ca ma mir,ar fi trebuit sa imi dau seama de mult
anaROBERT
Postat pe 4 Iunie 2010 01:08
asa e din pacate! suntem inconjurati de posti de aceea tara nostra nu evolueaza! pacat!
eu_mino
Postat pe 4 Iunie 2010 01:37
urat, URAT!!!!!!!!!!!
alesya_kidz
Postat pe 4 Iunie 2010 10:54
k sa nu ma intelegi gresit eu mam inervat pe kids007919... aia mo inervat la culme...
ale_micutza
Postat pe 5 Iunie 2010 12:31
INCREDIBIL!!! Cum se poate sa folositi un astfel de limbaj? Ce exemplu dati copiilor? Cum adica : "si eu mai injur"? Cum sa faci asa ceva? Tie iti place cand auzi pe strada copii care nu au nici 6 ani si vorbesc ingrozitor de urat? Acum imi dau seama ca aud asa ceva acasa. Vai de capul nostru!
nicoletta_kidz
Postat pe 10 Iunie 2010 23:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
interpretare de analize 3 De la: office_salinasusesi_ro 18 Iunie 2010 09:59
intrebare 2 De la: matza_blanda 5 August 2011 22:51
Sarcina sau menopauza? 13 De la: Ioana_B__rjovanu_1 4 August 2016 10:38
sarcina pierduta cu anencefalie 7 De la: luli_truli 28 Martie 2016 23:26
daca m-am angajat in noiembrie2008 si sunt insarcinata din 1 dec 2008 pot sa mai beneficiez de concediu? 5 De la: ruschita 30 Ianuarie 2009 16:47
Setari Cookie-uri