Dna Dr Petca Aida-Sp Elias

Buna mamici/burtici,
Sant noua pe forum si m'ar interesa ceva detalii despre dna dr Petca Aida, de la Sp Elias. Am fost la dansa la o singura consultatie la medic-line si urmeaza sa merg la spital pt prima ecografie.Fiind sarcina micuta(aprox 7 sapt) urmeaza sa ma hotarasc asupra doctoritei care ma va urmari pe parcursul ac minunate experiente:)
Eventualele detalii/sfaturi sant mai mult decat binevenite!
Multam anticipat pt raspunsuri,

anita_ioana
Postat pe 16 Ianuarie 2010 09:04
doctora nu o cunosc personal .
insa iti pot spune ca spitalul este minunat .
curat , asistente de treaba, cu o singura exceptie -o tura la neonatologie (sper sa nu o prinzi ) . in rest SUPER .
Sarcina usoara , bebe sanatos .

mami de baietel - noiembrie 2009
kidz000940
Postat pe 26 Aprilie 2010 12:42
buna,
ai nascut pana la uma cu doctorita Petca?
garbo227562
Postat pe 16 Ianuarie 2012 17:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce ne trebuie sa ne luam la noi la maternitate 9 De la: office_salinasusesi_ro 20 Iunie 2010 20:20
ofer carucior chicco 10 De la: costyursu 24 Septembrie 2011 23:11
buna 3 De la: garbo_395222 21 Ianuarie 2014 10:20
nu o recomand 110 De la: Kamelya 8 Aprilie 2010 10:48
cat costa cezariana in giurgiu 4 De la: cryssa 15 Mai 2010 18:03
Setari Cookie-uri