Pentru mamicile din Timisoara

Sunt tanara, am 22 de ani,casatorita, am pregatire in domeniul pedagogic si am multa rabdare,fire active,comunicativa, cu abilitati in antrenarea copilului in jocuri si activitati ce stimuleaza creativitateasi cu experienta in lucrul cu,copii, ingrijesc, supraveghez, copii,in functie de programul parintiilor chiar si ocaziolal,duc-aduc copii la scoala,gradinita,etc,in Timisoara si in imprejurimi . Mai multe informati pe id: nicabianca_a sau la numarul de telefon:0770418863.
kidz004872
Postat pe 1 Noiembrie 2009 00:14
ai mai multa grija cum scrii, mai ales daca prima parere o lasa scrisul tau. doar vrei sa educi un copil al cuiva , nu? trebuie sa inspiri incredere in toate privintele, inclusiv in ceea ce priveste scrisul.
pinicuta
Postat pe 1 Noiembrie 2009 08:57
nu cred ca nu ai tastat gresit macar o data,dar in fine.Eu imi cunosc atuurile.Merci!
kidz004872
Postat pe 1 Noiembrie 2009 12:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Crese de stat cu program de vara in Iasi 4 De la: ameno 22 Iunie 2010 10:27
Bona 2 De la: kidz005697 28 Noiembrie 2009 15:10
buna 2 De la: LILO 2 Noiembrie 2010 17:29
foloseste cineva zymaflour? 9 De la: nycollette_2007 6 Aprilie 2010 12:28
Cursuri de inot pentru prescolari 9 De la: office_salinasusesi_ro 14 Martie 2010 16:12
Setari Cookie-uri