am o problema !

buna mamicilor... eu am o problema! am o scurgere destul de urata alb-galbuie, inainte imi era moale dar acum este destul de vascoasa, si in plus miroase si urat! imi curge foarte mult, chiar trebuie sa ma schimb si de 3 ori pe zi! problema mai este k ma si ustura si ma mananca foarte tare! doctorii mi-au zis doar sa ma spal cu bicarbonat, pentru k sunt insarcinata nu pot lua nimic medicamente sau creme (12 sapt si 5zile) deci voi ce ma sfatuiti??? va multumesc
ale_micutza
Postat pe 28 Iunie 2009 11:51
consulta un alt medic, eu nu cred ca e normal sa se manifeste asa...
aly_raz
Postat pe 28 Iunie 2009 12:19
si eu sunt insarcinata in 5 luni, dar nu am scurgeri de acest gen, eu cred ca e o problema totusi, dar sa speram ca nu. Sarcina usoara!
ane_mary_kidz
Postat pe 28 Iunie 2009 12:31
multumesc... am consultat 3 medici... si toti mi-au zis la fel! doar sa folosesc bicarbonat! dimineata si seara! deci ce sa fac????
si ar mai fi o problema, eu sunt alergica la praf, polen, pene... si imi apare doar la inceputul verii. o perioada nu am mai avut la treaba si acum iar mi-a aparut! ma mananca foarte tare nasul, si tot stranut! mentionez k sunt din baia mare si aici nu este nica macar un alergolog! ma tem sa nu am probleme cu sarcina sau doamne feri sa pierd
ale_micutza
Postat pe 28 Iunie 2009 14:11
buna si eu am avut problema ta pe perioada sarcinii si mie mi-a prescris dra niste ovule care nu afecteaza sarcina,si spalaturi cat mai dese cu ceai de musetel cu o lingurita de bicarbonat....eu dupa ce mi-a trecut nu am mai avut probleme....pooopicei dulci...
deliarebecca
Postat pe 28 Iunie 2009 14:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Centru de pregatire prenatala 3 De la: zina03 3 Decembrie 2010 10:30
salariul n timpul concediului prenatal 5 De la: mony08 22 Februarie 2010 16:52
Puncte de vedere?! 36 De la: pitiTa_ 2 Noiembrie 2014 11:41
mamici din botosani 5 De la: simpaticuta_maya 8 Mai 2009 00:01
indemnizatie 1 De la: garbo267024 3 Martie 2012 10:59
Setari Cookie-uri