Vand carucior sport rosu, 3 roti

se utilizeaza de la 6 luni pana la 15 kg.
pliere telescopica compacta (33/45/73 cm).
bara detasabila si dehusabila.
capotina ajustabila cu fereastra (echipata cu protectie UV).
suspensii pe toate rotile.
rotile din spate prevazute cu frana.
roata anterioara pivotanta.
cos pentru bagaje pentru maxim 2 kg.
husa detasabila si lavabila.
cadru din aluminiu.
greutate: numai 6 kg.
spatar reglabil in 2 pozitii.
drifdo
Postat pe 15 Iunie 2009 16:29
mai este valabil anuntul? daca da, nu ai mai multe detalii : nume, firma?
multumesc
irci
Postat pe 21 Iunie 2009 23:19
Caruciorul e Britax - Verve si e inca valabil anuntul.
drifdo
Postat pe 22 Iunie 2009 16:46
ai cumva si niste poze? ce culoarer este? care este pretul?
irci
Postat pe 24 Iunie 2009 11:57
Caruciorul este rosu asa cum ai sa vezi in poza, daca intri pe profilul meu. Pretul este de 550 ron.
drifdo
Postat pe 25 Iunie 2009 17:51
Si eu vand Carut Baby Care

- Trei trepte de reglare a spatarului, pana la pozitie
orizontala.
- Inchidere centralizata cu ajutorul unui buton situat pe maner.
- Doua moduri de balansare.
- Cosul se detaseaza de cadrul caruciorului si poate fi folosit
ca scaun de masina sau pentru transportul bebelusului.
- Poate fi montat pe cadru cu fata spre mama sau cu fata spre
directia de mers.
- Masuta pentru copil, cu loc special pentru biberon.
- Compartiment de depozitare pentru parinti, in spate,
prevazut de asemenea cu nisa pentru biberon; buzunar de
depozitare.
- Suport pentru sprijinul picioarelor, reglabil pe inaltime.
- Frana pe rotile din fata; suspensii atat pe rotile din fata
cat si pe cele din spate.
- Blocaj/pivotare a rotilor din fata.
- Husa pentru picioare; hamuri de siguranta.
- Material: f, tercot.
- Cos pentru cumparaturi, detasabil pentru spalare.
- Greutate: 12 kg.
- Greutate cu ambalaj: 13.55 kg.
Pret 150 ron .trimit poze pe mail celor interesati
xenna_kidz
Postat pe 27 Iunie 2009 16:33
Si eu am avut carucior Baby Care cat a fost fetita mica dar nu au nici o legatura unul cu celalat. Sunt total diferite si din alta gama. Daca ai vrut sa te folosesti de faptul ca al tau ar fi mai ieftin si ti-ai postat anuntul aici ai gresit. In primul rand pretul de nou al caruciorului tau e cu totul altul decat celui al meu.
drifdo
Postat pe 30 Iunie 2009 16:33
In primul rand nu ma intereseaza daca alt cineva a avut sau nu carut baby care si de care.Eu am unul care nu imi mai trebuie pt ca baietelul meu e mare si nu mai incape in el iar pretul ma priveste personal. Este treaba mea cu cat il dau si daca e mai ieftin. N-ai decat sa pui si 500 ron daca vrei, nu ma intereseaza. Anunturile sunt gratuite si pot fi postate pe forum de oricine. Asa ca lasa egoismul la o parte ca nu ti-ai cumparat site sa poti posta numai tu draga drifdo.
xenna_kidz
Postat pe 1 Iulie 2009 15:45
Nu e vorba de egoism si nici ca ar fi site-ul meu ci doar de faptul ca eu am deschis subiectul acesta asa cum ai fi putut si tu sa-ti deschizi unul. Mai ales ca zici ca nu te intereseaza cine mai are carut si de care.
Si intr-adevar in carucioarele Baby Care de genul acesta copiii nu prea mai incap de pe la 9 luni, asta daca nu ii prinde iarna in perioada asta si sa fie si gros imbracati.
drifdo
Postat pe 1 Iulie 2009 16:03
buna seara! puteti sa-l trimite-ti si la constanta?
Laurel09
Postat pe 1 Iulie 2009 22:28
Chiar din Constanta suntem. Daca va intereseaza, imi puteti lasa un numar de telefon sau o adresa de mail ca sa va contactez.
drifdo
Postat pe 2 Iulie 2009 14:44
Este foarte adevarat ce spui, insa odata deschis un subiect am crezut ca toti cei interesati pot scrie in legatura cu subiectul sau daca au ceva asemanator de zis sau de vandut. Nu am crezut ca fac ceva gresit. Daca stiam ca asa de tare te deranjeaza, fii sigura ca deschideam subiect nou.Nu am facut-o tocmai pt ca nu am considerat ca sunt singura care vinde un carut. Daca spui ca nu e vorba de egoism, dupa tine cum s-ar traduce ce ai zis tu? Am inteles ca numai tu aveai voie sa-ti postezi anuntul si cei interesati sa-ti raspunda. Sincer, pe mine nu m-ar fi deranjat daca ar fi scris si altii anunturi de acest gen. Lumea e libera sa-si aleaga varianata care e cea mai convenabila. Iar in legatura cu datele tehnice ale carutului, nu cred ca am gresit cu ceva sau am mintit pe cineva de tot comentezi intruna. Eu nu am specificat nicaieri pana cand poate fi folosit carutul si alte detalii. Celor interesati le-am scris pe mail detalii. Desigur ca si eu nu l-am folosit decat pana la 7-8 luni pt ca am prins iarna si a crescut copilul. Din primavara am trecut la carut sport de vara. Mult succes in continuare.
xenna_kidz
Postat pe 2 Iulie 2009 17:23
Si inca ceva, as vrea sa sterg anuntul din subiectul tau dar nu stiu cum ca sa nu te mai ofensezi atat.daca ma poate ajuta cineva...
xenna_kidz
Postat pe 2 Iulie 2009 17:26
sint din cta si interesat de un carut pt bebe de 1 luna. de cind este carutul si la ce pret?
ionutct
Postat pe 28 Noiembrie 2009 22:43
imi pare rau dar nu mai e valabil
drifdo
Postat pe 2 Decembrie 2009 15:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ALEXANDRA ANA MARIA 1 De la: garbo025327 26 Septembrie 2015 12:42
bautura nutritiva pentru orica varsta 2 De la: pinicuta 18 Iulie 2009 10:50
Concurs Piticul Vesel 1 De la: PiticulVesel 25 Septembrie 2008 08:24
Ulei de peste - pentru a avea un copil inteligent 1 De la: alexandra 23 Octombrie 2009 22:10
set sterilizator IQ24 Avent @ pompa san ISIS manuala Avent 1 De la: danielas999 20 August 2009 22:44
Setari Cookie-uri