VAND HAINE COPII SI ADOLESCENTI -MAJORITATEA IMPORT FRANTA

VAND HAINE COPII SI ADOLESCENTI -MAJORITATEA IMPORT FRANTA

http://community.webshots.com/user/bebearicel



contact: bebearicel@yahoo.com
bebearicel
Postat pe 5 Iunie 2009 23:50
vreau sa cumpar mai multe haine pentru magazinul pe care vreau sa-l deschid in febriuarie. imi puteti vinde cu factura?

ramona
kidz006570
Postat pe 27 Ianuarie 2010 14:07
Noi vindem hainute pt nou-nascuti si copii, marca Pifou. Marca noastra este 100% romaneasca, vindem cu factura, avem 16 ani experienta in productie. Produsele noastre se regasesc in magazine din toata tara, si la 1-2 saptamani realizam modele de hainute noi. Producem in momentul de fata si hainute pt bebelusi din bumbac organic (ecologic).
Tot bumbacul (natural sau ecologic) pe care-l folosim este certificat international.
Produsele sunt realizate in sistem ISO 9001.
Avem preturi excelente la o calitate foarte buna.
Contactati-ne la lucian@pifou.ro , sau vizitati www.pifou.ro pentru a va convinge.
Alegeti un partener serios in viitorul magazinului dvs! Nu veti regreta! Experienta noastra de 16 ani in care partenerii nostri au crescut alaturi de noi reprezinta garantia.

Lucian Harhata, Marketing Manager @ Pifou
Pifou__hainute_pt_copii_fabricate_in_Romania_
Postat pe 30 Ianuarie 2010 03:12
Buna ziua,

Am vazut intrebarea Dvs si ne-am gandit ca putem veni cu o oferta competitiva.
Daca doriti mai multe informatii va rugam sa ne contactati pe philipos.trade@yahoo.com.Hainele sunt noi si aduse din Marea Britanie.Se vand cu factura si puteti beneficia de anuminte discounturi.
Sa auzim de bine!
filipel_store
Postat pe 30 Ianuarie 2010 11:03
Asta nu e spam daca scrii acelasi mesaj de 5 ori ?:)
Pifou__hainute_pt_copii_fabricate_in_Romania_
Postat pe 12 Mai 2010 17:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cadou aniversare un an 12 De la: mamiko 16 Octombrie 2013 10:11
carut de vanzare 1 De la: DACIANAIBRIAN 8 Mai 2008 13:33
bb-ei nascuti in noembrie..la mai mult.... 45 De la: office_salinasusesi_ro 5 Iunie 2010 19:31
Buna mamicilor 9 De la: yaya2 8 Iulie 2010 01:46
Carucioare Pierre Cardin la pret de importator 1 De la: piticulvesel 21 Februarie 2010 10:48
Setari Cookie-uri