mie dor de fata mea care treb sa vina si din cauza mamei eu nu stiu nimik de fata mea!

sint tatal fetitei utilizatorului kidz000913 sau ancazmeu si ceea ce spune ea in aceasta scurta poveste.....este o mare minciuna....eu miam dorit copilul de la inceput...si stie si ea asta f bine...dar de 4 luni imi tot spune..e casa mea ..si te dau afara cind vreau..eu ...nici asa nu se poate sta...plina de rautate..si ura..ca vezi doamne am plecat si am lasato balta...NU ESTE ADEVARAT!! CREDETIMA...IMI DORESC FETITA LA NEBUNIE...SI VAS RUGA CARE VRETI SA VB...INTRATI PE ALEXZANDER27 ID DE MES...VA ASTEPT ...PE ORICCARE DIN VOI...ACEASTA FEMEIE MIA RUPT INIMA IN DOUA....BUCURIA SI FERICIREA...IN PLUS SCRIE AICI CEEEA CE NU ESTE ADEVARAT...NU AM PLECAT DE RESPONSABILITATI.NICI MACAR NU AM INSELATO....IMI DORESC ACEASTA FETITA EU SI CIT FAMILIA MEA...ASA CA ....DIN CAUZA PROBLEMELOR FINANCIARE...PE CARE EA LE-A INTELES PINA LA UN ANUMIT PUNCT...PE URMA AU INTERVENIT PROBLEME...CA NUMAI AVEM BANI...ETC..CA CE O SA FACEM....EU NU MAM DAT INAPOI NICIODATA .....SI AM FOST CU EA SI LA BINE SI LA RAU...DECI...MOR DUPA FATA MEA...MIO DORESC LUME..NUMAI CA EA...E PLINA DE RAUTATE SI URA...CEEA CE IN MOMENTELE ASTEA ACEST COPIL AR TREBUI SA SE NASCA LINGA CEI DOI PARINTI NATURALI...NUMAI CA EA NUMAI VREA..SA FIE CU MINE...SI SCRIE PE ACEST SITE NUMAI PROSTII....!!DECI...CINE VREA SI DORESTE SA STEA DE VB CU MINE SA VADA..IN CE SITUATIE SINT EU ..CIT SI FAMILIA MEA...MA GASESTE PE ALEXZANDER27 ID DE MES...!!ASA CA ADEVARU ESTE ...NU STIU DACA IMI VOI PUTEA CUNOASTE FETITA VRE-O DATA DIN CAUZA EI...

alexzander27
Postat pe 16 Mai 2009 21:46
Draga Alex si Anca...imi pare rau ca aveti astfel de probleme.nu stiu cum am putea noi sa va ajutam...cel mai bine cred ca ar trebui sa vb voi si sa vedeti ce si cum,mai ales ca vine un BEBE,CARE E CEL MAI FRUMOS LUCRU DIN VIATA!!!asa ca lasati prostiile,certurile, mandria si incercati sa va impacati si sa ajungeti la o intelegere,mai ales de dragul ingerului ce asteapta sa vina in viata voastra si sa va cunoasca.

succes!!!
horobeanu
Postat pe 16 Mai 2009 22:30
credema ca eu nici macar cu ea la telefon nu pot vorbi...ea a taiat orice sursa de comunicare ...e plina de rautate ..si de ura..sincer..nu stiu cum sa o mai inteleg...am ok...numai vrei sa fim impreuna...dar vreau sa stiu de tine si copil..si ea ..imi spune sa nu o mai caut niciodata ..nu se poate asa ceva...altii..numai dau nici un semn de viata doar cind aude ca a ramas insarcinata...si eu am fost cu prietena mea...la analiza...la medic ,ca sa vedem sexu copilului...a fost o bucurie imensa...ptr mine si familia mea,,sa certat cu mine din cauza problemelor financiare...nu stiu cum unii oameni pot avea ura asa mare in ei...dusmanie...si tot ce e mai rau....si tocmai ca ....de inselat..nu am inselato.....nu beau...miam vazut de treaba mea...si mia fost de ajuns aceasta femeie....eu numai pot intelege...va rog ajutatima cumva...ca eu numai stiu ce sa mai cred...DC?MA TINE ASA DEPARTE DE COPIL..INCIT..NICI LA TELEFON NU POT VB...MACAR SA O INTREB CUM SE MAI SIMTE....SINCER..PTR DUMNEZEU..NU AM OMORAT PE NIMENI!!
alexzander27
Postat pe 16 Mai 2009 22:50
imi pare rau prin ce treceti...nu pot sa ma amesten in problemele voastre,sper ca DD sa va deschida ochii(la amundoi)si sa vedeti realitatea...eu am 3 copii,un sot minunat..si depasim mereu toate problemele ce se ivesc,atat sentimental cat si financiar,,
succes
crystina_kidz
Postat pe 18 Mai 2009 10:59
in continuare ...nu vrea sa stiu nimik de ea ...si nici de copilul nostru...ce poate sa faca din om....URA si DUSMANIA...CE INSEAMNA CA VIITOR TATIC DE FETITA....SA NU STI NIMIK DE COPILUL TAU...DE CE OARE SO COMPORTA ASA..? PTR CA DACA ERA UN JEGOS,BETIV..SAU SA FI DAT IN EA ...MAI ZICEAM...NICI MACAR NU AM INSELATO..PTR CA EA IMI ERA DE AJUNS...DAR NICI ASTA NUMAI CONTEAZA IN ZIUA DE AZI...OARE CE MAI CONTEAZA? ..SA AI BANI SI GATA..?
alexzander27
Postat pe 18 Mai 2009 16:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sant un tata disperat dupa copilul lui!! 5 De la: iasomia 21 Iulie 2010 17:39
As vrea sa cunosc o mama singura 57 De la: secrau22 23 Martie 2015 22:06
cum va ajuta tati la treburi? 56 De la: rebeca 8 Aprilie 2010 09:25
Mama singura 3 De la: Madalina_Roxana_2 17 Septembrie 2017 16:34
cabinet specializat copii 0-6 ani 1 De la: irinae 2 Octombrie 2009 12:14
Setari Cookie-uri