surubeste, mestereste si pe mami inebuneste!

am un baietel de doi ani si jumatate si cat e ziua de mare el "surubeste, mestereste, pe mami inebuneste." este pasionat de tot ce tine de electronice, motoare, scutere,masini (ca si tati de altfel)este fericit daca ii dai o priza stricata sau o electronica sa o desfaca decat toate jucariile pe care le-am cumparat(....ffff multe) tin sa va spun ca este dependent d mine si k nu sta cu nimeni mai mult d 2 ore maxim iac eu cred ca o sa imi iaau campi. ce parere aveti?
ana22ro
Postat pe 3 Aprilie 2009 00:52
f bine ca surubeste , mestereste, ii trebuie activitate, poate ar fi bine sa il dai la gradi, sa aiba si mai multe activitati. nu sta fara tine pt ca s-a invatat asa, dar nu o sa ajunga la 80 de ani tinandu-se de fusta ta, fii sigura. incearca sa il lasi tretat(din ce in ce mai mult si mai des) in compania altor persoane, pt a-i fi mai usor sa accepte ca nu sunteti lipiti unul de aLtul si ca se va descurca si fara prezenta ta cateva ore. oricum va trebui sa il duci la gradi si la scoala , la un moment dat, si trebuie sa inteleaga ca e ceva normal sa de desprinda de tine si sa "isi ia zborul" cu propriile aripi, surbind si mesterind fiecare separat
pinicuta
Postat pe 3 Aprilie 2009 14:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vad Carucior Baby Care & aparatoare picioare 3 De la: chinabuye 9 Mai 2010 15:18
Vand vaccin Rotarix 2 De la: kidz007026 24 Februarie 2010 13:15
intamplari si replici haioase ale copiilor 11 De la: Alex2007 8 Februarie 2010 08:10
Multe hainute pentru primavara- vara! La comenzi mai mari de 30 lei aveti reducere 20% din pretul afisat! 1 De la: chinabuye 9 Mai 2010 15:26
va rog ajutati-ma!!! 268 De la: Alexandrescu_Ana_Maria_1 25 Septembrie 2015 11:42
Setari Cookie-uri