Vand sute de modele Barbie, colectie personala, noi in cutiile originale

Buna fetelor,

Numele meu este Andra; desi nu mai am nici 12 ani si nu sunt nici mamica, am o mare pasiune: papusile :) In special cele Barbie pe care le colectionez de ceva ani; am in prezent in colectie cateva sute de papusi, nici eu nu le stiu numarul exact (probabil 4-500).

Din pacate o mutare si lipsa unui spatiu de expunere + depozitare ma obliga sa renunt la o parte din colectie; e pacat sa stea aiurea infasurate in folie de plastic cu bule, stivuite in cutii mari si depozitate in pod sau beci. Pierderea mea este insa sansa dvs de a face un cadou unic unei persoane dragi, fie ea copil fie o persoana adulta care apreciaza o surpriza deosebita.

Voi incerca sa vi le prezint aici pe masura ce le despachetez, sortez, pozez etc. Preturile vor fi decente; apropo de asta, ma uimeste cum importatorul de la noi aduce atat de putine modele, ce sa mai vorbesc de preturi care mi se par foarte mari si stiti foarte bine despre ce vorbesc: cele mai simple papusi sunt 60-80 ron iar cele deosebite in cutii mari gen printese, serii speciale, editii limitate sunt de la 2-300 ron in sus :(


Ca sa lamuresc cateva din intrebarile voastre:
* Toate papusile sunt ORIGINALE MATTEL, nu reproduceri; au fost aduse din afara deoarece cele mai multe dintre ele nu s-au gasit niciodata in magazinele din Romania.
* 99% din ele sunt in stare perfecta, nu au fost desfacute niciodata din cutii. Oricum daca e ceva de specificat la vreuna o voi face
* Trimit si in provincie prin posta cu ramburs; voi fi foarte atenta la ambalarea lor pentru a ajunge in siguranta; voi folosi cutii si folie cu bule. Daca doriti achizitionarea mai multor papusi voi face livrarea lor in acelasi pachet, reducand astfel la minim costurile dvs
* pentru fericitele din Bucuresti ne putem intalni iar eu vin cu 20-30 sa vi le arat si sa va alegeti pe loc ce va place :)
* primul venit primul servit; fiind o colectie personala nu am decat cateva dubluri, restul sunt unicat


Pentru comenzi/intrebari/etc imi puteti scrie aici pe forum sau mesaj privat, dar si direct pe email la andracristina@gmail.com sau pe mess la hotlola2010.

Sper sa va placa colectia mea :)
Multumesc. Andra
Lolitaa
Postat pe 9 Mai 2009 19:17
Si pentru ca printr-o coincidenta fericita se apropie 1 Iunie, ziua copilului, fiecare mamica de aici va beneficia de oferte si reduceri speciale daca vor achizitiona mai mult de 1 papusa. Nu le pot prezenta aici insa puteti vedea albumul cu cele pozate la adresa

http://s690.photobucket.com/albums/vv266/andracristina/

sau la adresa:

http://www.okazii.ro/catalog?view_list=1&per_page=25&user_list=Laurentiu&list_view_type=simple&
Lolitaa
Postat pe 9 Mai 2009 19:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand carucior chicco trio enjoy 3 piese 4 De la: kidz006758 10 Februarie 2010 13:27
intrebare de la o mamica care are o bebelusa de o luna azi am implinit o luna 2 De la: Morena29 6 August 2010 15:09
Little Tikes centru sport 1 De la: BebeicaShop 22 Ianuarie 2010 22:21
prima mincare pr deea_cris 8 De la: SEBY1YEAR 24 Februarie 2010 15:12
Incaltaminte si imbracaminte preturi rezonabile 1 De la: tot_adda 25 Noiembrie 2009 17:45
Setari Cookie-uri