oare sunt insarcinata?

buna! am si eu o pb mi-a intarziat menstra vreo 3 zile, ma dor sanii de vreo saptamana, burta m-a durut vreo 2-3 zile inainte de data la care trebuia sa -mi vina, iar acum nu ma mai doare ap deloc. mentionez ca temperatura bazala variaza intre 37.1 si 37.9. o fi de bine? puteti sa-mi dati un resp? nu vreau sa fac deocamdata un test, cred k e prea devreme. nici nu vreau sa ma bucur asa repede. merci
miky_pop16
Postat pe 22 Ianuarie 2009 15:37
si eu aveam aceleasi siptome:intarzierea menstrei, dureri de sani, dureri de burta ca si cum mi-ar fi venit ciclul dar nu-mi mai venea. eu cred ca ai un bb mic acolo Poti sa faci linistita testul ca nu cred ca e prea devreme. Sau fa unul acum si daca iese negativ mai fa si mai tarziu (cand crezi tu ca nu mai e prea devreme). Temperatura eu nu mi-am luat-o. Fa un test si tine-nen la curent
ruschita
Postat pe 22 Ianuarie 2009 15:57

as vrea sa va intreb ceva,daca iei conceptionalele pt prima oara dar nu in prima zi de menstruatie..si la 3-4 zile maxim am avut un contact sexual in totalitatea cuvantului...se poate sa fi ramas gravida..desi au trecut 3 luni si jumatate de atunci...nu am avut nicio simtoma ...am continuat sa iau anticonceptionalele si am avut menstruatie la termen...oare e posibil sa fi ramas?pt k stiu ca se poate intampla sa ramai gravida si sa ai menstratie peste sarcina...va rog astept un raspuns
alexxa_kidz
Postat pe 18 Februarie 2009 22:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O posibila sarcina? 7 De la: garbo_471408 23 Iulie 2017 21:38
influentarea sexului copilului 1 De la: cristina_bos 2 Februarie 2009 10:35
am nevoie de un sfat 1 De la: kidz001796 21 Septembrie 2009 14:35
analize in cazul opririi in evolutie a sarcinii 7 De la: CarminaM 17 Septembrie 2010 00:40
Fumatul influenteaza instalarea unei sarcini? 5 De la: carminaM 20 Septembrie 2010 03:18
Setari Cookie-uri