Venit suplimentar

Buna sant Mary din Brasov sant mamica unei fetite de 2 ani si o saptamana daca santeti interesate de cosmetice foarte bune si ieftine sau doriti un castig suplimentar ma puteti contacta pe mess maryalicia2006 am doua oferte
maryalicia2006
Postat pe 5 Octombrie 2008 09:24

De Metropolitan ati auzit?
Comercializeaza cosmetice ,produse de parfumerie si bijuterii la preturi avantajoase.devenind reprezentant Metropolitan puteti castiga un comision echivalent cu 25-30%din vanzarile dumneavoastra.
Inscrierea este gratuita.
Daca doriti sa va creati singure cont pe site-ul firmei, www.metropolitanS.ro, aveti nevoie de codul reprezentantului care va recomanda.puteti folosi codul meu:SM1E8zdR(intocmai asa cum este scris).
mari_36gl
Postat pe 11 Octombrie 2008 19:14
Buna crezi crezi ca-i frumos sa te bagi peste anuntul meu?Despre asta le ziceam si eu dar nu am dat numele saiturlui deoarece stiam ca nu am voie sa fac reclama.Si eu sant reprezentant acolo de 7 luni.
maryalicia2006
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:30


maryalicia

Despre aceasta oferta de cosmetice vorbeam devenind reprezentant Metropolitan puteti castiga un comision echivalent cu 25-30% din vanzarile dumneavoastra. De asemenea, prin recrutarea altor persoane ce doresc sa vanda produsele noastre, primiti bonus pentru fiecare nivel al retelei create de dumneavoastra. Castigati mai mult, cu un program flexibil! http://metropolitans.ro/catalog/about_us.php iar codul meu de reprezentant este FFdHx75F pentru detalii si ajutor id meu este maryalicia2006
maryalicia2006
Postat pe 25 Octombrie 2008 14:14
Daca vreti sa incercati sau sa vindeti(castig 20-40%)cel mai bun gel reumatic puterea ursului cu efect de incalzire bun la dureri de spate,dureri de picioare,circulatia sangelui,varice...etc sau produse cosmetice castig 30% plus bonus de la fiecare nivel va pot da detalii la maryalicia2006
Sincer mie imi merg bine amandoua chiar sant multumita si de produse si de castig.
maryalicia2006
Postat pe 21 Noiembrie 2008 15:04
buna maryalicia mar interesa si pe mine sa devin reprezentant metropolitan dar as dori mai multe informatii. eu sunt din botosani este aici un sediu al companiei? astept raspuns
ist
Postat pe 23 Noiembrie 2008 08:56
Buna Carmen sediul este la Bucuresti dar produsele le primesti prin posta sau prin curier,eu in 7 luni am vandut si am castigat cu tot cu bonusuri de la cei bagati peste 40 milioane.Iar de cateva saptamani ma ocup si cu cremele de reumatism,dureri de spate,picioare,varice ...etc care si astea imi merg destul de bine .Eu sant multumita de amandoua si de castig si de produse,mai multe detalii iti pot da pe mess maryalicia2006 .O zi buna si multi pupici
maryalicia2006
Postat pe 23 Noiembrie 2008 09:12
caut reprezentat zonal pentru 4LIFE RESEARCH USA...pentru promovarea unor produse unice in lume FACTORI DE TRANSFER extrasi din colostru bovin
program part time si posibilitate ade castiguri substantiale pentru cei ce se implica...mai multe detalii despre factorii de transfer pe www.4life-romania.ro sau pe www.4life.com....sau la cerere pe mail
silviu_m74
Postat pe 30 Decembrie 2008 19:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Zi de nastere 1 an- petrecere-tort-jucarii 6 De la: dianadimofte32 3 August 2009 17:18
VAND HAINUTE COPII IMPORT ANGLIA FOARTE BUNE 1 De la: kidz006543 26 Ianuarie 2010 11:16
Convinge-l pe micut ca exista Mos Craciun ! 1 De la: Lorenamistic 7 Octombrie 2009 10:56
vand carucior chicco enjoy fun sport+scaun masina si pompa san electrica Avent 3 De la: nic_ol2000 23 Octombrie 2010 09:46
reactii adverse 4 De la: kidz001362 18 Iunie 2009 23:38
Setari Cookie-uri