BIBLIOTECA KIDZ

imi poate trimite si mie cineva ghidul ca nu reusesc sa intru pe adresa mentionata.raman recunoscatoare
nbicol_ali86@yahoo.com

MULTUMESC SI ASTEPT UN RASPUNS CA ORI NU STIU ORI NU MERGE ADRESA RESPECTIVA
alinuta_kidz
Postat pe 11 Octombrie 2008 23:42
VA ROG FRUMOS DACA SE POATE SA-MI TRIMITETI SI MIE CARTILE LA ADRESA ;BOSNEANU_MIHAELA@YAHOO.COM;VA MULTUMESC
BOSNEANU_MIHAELA
Postat pe 30 Octombrie 2008 16:30
fetelor, pasii pentru accesarea bibliotecii sunt urmatorii:
www.google.ro
in coltul din stanga sus accesati Gmail
la nume utilizator tastati "biblioteca.kidz"
la parola tastati "carti.kidz"
ghilimelele nu se introduc
in "mesaje primite" primite gasiti toate cartile
daca nu gasiti ghidul in "mesaje primite" il gasiti in "mesaje trimise".

mult succes.
garbo037619
Postat pe 31 Octombrie 2008 16:31
blue a modificat careva parola? am incercat acum sa intru si nu ma lasa deloc..de ce?
tudor_claudia
Postat pe 20 Noiembrie 2008 12:21
parola e: carti.kidz (cea care a fost de la inceput)
da-i sa accepte parola asta, probabil a ramas memorata cealalalta parola si asa face figuri gmailul, da-i accept pana pricepe
a1_23
Postat pe 20 Noiembrie 2008 14:51
as dori si eu cartea, dar mi se pare ciudat ca imi apare eroare la deschiderea fisierului, oare este de vina antivirusul?
v-as ruga sa-mi trimiteti pe adrea de email: ocindori@yahoo.com , cartea si mie!
multumesc anticipat!
Nick
ocindori
Postat pe 20 Noiembrie 2008 15:18
Am pus si eu cutiuta muzicala pentru mamicile care nu o au, sper sa fie de folos!

PS am tot incercat sa downloadez catrea mama si copilul, dar nu am putut sa dezarhivez, daca are cineva cartea fara a fi winrar as aprecia daca ati putea sa mi-o trimite-ti si mie! Multumesc!
mimisor_kidz
Postat pe 20 Noiembrie 2008 17:47
buna...am intrat si eu pe adresa data dar nu m-am descurcat...nu stiu cum sa le salvez sau sa mi le trimit mie pe mail..daca puteti sa ma ajutati v-as fi recunoscatoare. Adresa mea de mail este danutastanciu@yahoo.com..daca nu imi trimiteti cartile( toate daca se poate) atunci sa-mi scrieti va rog cum sa le copiez sau salvez...va multumesc din suflet.
sdanutza
Postat pe 20 Noiembrie 2008 21:48
m-am descurcat ..super tare ideea..felicitari !!!
sdanutza
Postat pe 20 Noiembrie 2008 22:08
am mai pus o carte- Interactiunea parinti-copii de dr. Carmen Ciofu. e cam stiintifica, dar are si chestii interesante prin ea. nu e toata, e cat am gasit pe net
a1_23
Postat pe 24 Noiembrie 2008 12:52
In primul rand tin sa-i multumesc Mihaelei Stanciu, mi-am permis sa copiez niste carti de pe adresa data, foarte interesante si utile as spune eu.Multumesc. Acum ptr cine vrea sa intre in biblioteca kidz, reamintesc pasii: www.google.ro, apoi in colt stanga dati clik gmail,in dreapta la utilizator: biblioteca.kidz parola: carti.kidz si ati intrat ....sper sa va ajute SUCCES
idiana13
Postat pe 25 Noiembrie 2008 20:53
Vreau sa mai adaug sa fiti atente, daca aveti cont gmail, dati signout inainte ptr. a putea completa campurile utilizator si parola..o spun din proprie experienta.
idiana13
Postat pe 25 Noiembrie 2008 20:58
Mimisor inainte de a salva fisieul dai open, dupa ce il deschizi mergi la FILE si dai save a copy.Atentie este format pdf
idiana13
Postat pe 25 Noiembrie 2008 21:06
Mimisor inainte de a salva fisieul dai open, dupa ce il deschizi mergi la FILE si dai save a copy.Atentie este format pdf

idiana13
Postat pe 25 Noiembrie 2008 21:07
Eu am reusit mii de multumiri.
artimizzia
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:18
Buna!Am si eu o fetita de 1 anisor si as dori,daca se poate, cartea "Ghid practic pentru cresterea copilului pana in 5 ani". Adresa mea este viviana_marty@yahoo.com.Va multumesc
viviana_marty
Postat pe 8 Aprilie 2009 22:26
buna,
chiar daca nu am postat sunt la curent cu toate mesajele voastr.Am o fetita de 9 luni si dorec sa-mi trimiteti Ghidul Practi si alte carti pe care le aveti, de exemplu cu "vorbirea" pe adresa :
sandacri@yahoo.com
va multumesc anticipat!!!
delly001834
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:48
AS DORI SI EU GHIDUL PRACTIC PTR CRESTEREA COPIILOR VA ROG FRUMOS SI ALTE CARTI DESPRE EI ADRESA MEA nethilde@yahoo.com
kidz000974
Postat pe 19 Mai 2009 00:00
eu am incercat sa trimit la cineva si nu merge,ghidul l-am descarcat de la bibleoteca kids,este f simplu doar ca necesita atentie,trebuie doar sa cititi postarile de mai sus si veti reusi asta daca va dati interesul bineanteles,ca doar e mai simplu sa ceri decat sa incerci nu?
silviatatu
Postat pe 2 Iunie 2009 22:46
buna
foarte buna ideea cu biblioteca, eu am intrat usor pe gmail si am descarcat
sunt lucruri interesante si de luat aminte
inca odata sanate la cel care a vut aceasta idee
treicamanuela
Postat pe 5 Iunie 2009 00:38
AS DORI SI EU CARTEA SI ALTE CARTI DACA AVETI PE MAIL MARY_ANA475@YAHOO.COM AM INCERCAT SI NU MERGE SA DESCARC.
ALEXANDRU28
Postat pe 11 August 2009 16:51
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute.
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 5-6 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 19 Ianuarie 2010 23:02
mimisor tu cica ai pus cutia muzicala in biblioteca dar eu nu am gasit la muzica nimic,daca poti sa-mi trmiti pe adresa mea de email giliola_aliman@yahho.com multumesc
GILIOLA
Postat pe 27 Ianuarie 2010 05:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand 2 rochite 4-6 luni, superbe 1 De la: adelaeu 13 Iulie 2010 23:13
Paltonas fetita, NOU, pt 1 an, 1 an jumatate 1 De la: florymatei 9 Noiembrie 2009 23:57
Vand carut Hauck, nou, 280 ron 2 De la: ahsoka 2 Iunie 2010 16:23
Bijuterii argint copii 2 De la: chinabuye 9 Mai 2010 15:08
vand haine bebe de la baietelul meu, 0-6 luni, stare excelenta, preturi modice 1 De la: kidz006845 12 Februarie 2010 09:26
Setari Cookie-uri