dr Dumitrascu Elena

A nascut cineva cu Dr. Dumitrascu Doru Elena la spitalulul Bega din Timisoara. Poate sa-mi spuna cineva cum sau desfasurat lucrurile sau care dintre medicii de la Bega SUNT CEI MAI BUNI?
doinabirlean
Postat pe 18 Aprilie 2008 13:04
Eu personal nu o cunosc pe dr acesta, in schimb am nascut si eu la Bega cu dr Dumitru Catalin, foarte bun !
Eu l-am recomandat la prietenele mele si cunostintele mele, iar decurand, o prietena a nascut cu el. Deasemenea a fost si ea multumita de el.
creatza_kidz
Postat pe 2 Octombrie 2008 16:37
Buna,
sunt noua pe acest forum si tocmai pentru ca ma intereseaza ce se poate spune despre dr. Dumitrascu Doru Elena, as vrea sa le rog pe toate mamele ce pot da relatii....sa o faca. Eu sunt pacienta doamnei doctor dar acum ca am ramas insarcinata as vrea sa stiu daca sa merg mai departe la dumneaei.
Va multumesc pentru sfaturi;)
lavis_kidz
Postat pe 27 Octombrie 2008 12:10
Eu am nascut anul trecut in octombrie la Bega cu o doctorita pe nume Luca Mariana, e foarte buna, si in timpul sarcinii am fost tot la ea...vi-o recomand cu drag. Are tarife rezonabile...
valeanu_dana
Postat pe 23 Noiembrie 2008 15:38
pe Dr. Elena Dumitrascu nu o cunosc dar cred ca valoreaza mai mult decat Dr. Luca Mariana care este suparata rau pe viata si e lipsita de profesionalism.....eram in luna a 7 cand am renuntat la servicile ei.Cand mergeam la dinsa la control ma facea sa ma simt in cel mai rau fel posibil, iar faptul ca ea se uita la mine(deci se uita la mine, nu un control vaginal sau mai stiu eu ce sa fim clar intelese) si da un verdic ca as avea SCULAMENT mi-am zis....cred ca ar fi cazul sa-mi schimb doctorul URGENT. ceea ce am si facut ulterior.Am nascut la Odobescu cu Dr. Grigoras de care am fost nu multumita, FOARTE MULTUMITA. Tarif OK, profesionalism Idem, si culmea fara SCULAMENT!!!!!
La spitalul Bega Va recomand cu caldura Dr. Brega Daniela ca medic pediatru, e jos palaria
alinakatt
Postat pe 2 Februarie 2009 10:56
cam asa mi s a intimplat si mie , in luna 7 a treb sa renunt la Dr Sas Ion, care abia atunci s a hotarit sa imi zica ca nu vrea sa ma asiste la nastere, desi asta putea sa imi spuna de la inceput..
vivi23ro
Postat pe 19 Februarie 2009 18:17
sa ma iertati ca sint asa dura dar eu am fost la ea timp de 8 luni cit am fost gravida iar in luna a9 mi am schimbat doctorita de groaza ce mi era de ea e o scorpie scuzati mi expresia dar la ea nu masi mai duce cautativa alta doctorita are niste esiri foarte urite si astepti la ea la cabinet de ti se face rau dar cum doriti cam asa se poarta cu pacientele
delycia
Postat pe 9 Octombrie 2009 09:25
are dreptate si eu am asteptat de am innebunit pana a venit, eram programata la ora 17:00 si dansa a venit la 18:00. si la cum se poarta cu pacientii chiar va sfatuiesc sa va cautati alt doctor.
kidz006343
Postat pe 14 Ianuarie 2010 01:24
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute.
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 3-4 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 12 Februarie 2010 12:16
Eu am nascut acum 8 ani in clinica Bega ,Timisora,a fost o experirenta traumatizanta,stateam in salon cu vreo 8 mamici,in timpul travaliului ma-u tratat fatal,moasa de garda tipa la mine,replica ei a fost,cand ai stat cu cracii in sus nu ai tipat,ti-a placut,si in restul timpului ma certa ca de ce patez asternuturile,am iesit dupa 4 zile din maternitate cu o depresie post natala de vreo 3 luni,un cosmar,nici nu va inchipuiti,nu aveau comprese,trebuia sa dau mita la asistente ca sa ma bage in seama,au trecut 8 ani de atunci si cand imi aduc aminte ma ingrozesc.Ma-u cazat langa salonul de gripate,asa ca am si racit,ce sa zic un cosmar,poate acum sa-u mai schimbiat lucrurile,au trecut 8 ani,dar...ce sa zic,mai rau de atat nu se poate.
maria26
Postat pe 3 Martie 2010 08:59
maria stai linistita se mai practica si in ziua de azi ce ai enumerat mai sus inclusiv replica cu cracii
alinakatt
Postat pe 3 Martie 2010 10:27
dupa parerea mea doctorii sunt niste cretinoizi,asistentele si moasele,eu dupa ce an nascut sotul meu a dat banii la dr la asistente si la moasa care sa aratat nemultumita de suma primita si proaspat nascuta sa aplecat peste mine si mi-a spus:ce i-ai spus sotului tau de mi-a dat doar atat,m-am simtit penibil mi-a fost rusine de rusinea ei si de atunci nu ii mai inghit.
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 10:36
Eu am nascut la Odobescu cu doctorul Ioia Ovidiu,o fost un doctor extraordinar de bun,m-a ajutat sa-mi duc sarcina cat mai aproape de termen.
Dar spitalul lasa de dorit,coditii mizere,asistente nu mai zic,si nu au bani sa cumpere manusi de unica folosinta,asa ca manusile de unica folosinta la ei se numesc manusi respalabile
bau
Postat pe 3 Martie 2010 10:38
de dotor nimic de spus si eu am fost si sunt multumita de el dar moasa a lasat de dorit,eu nu accept chestii dinastea dar eram atunci nascuta,fara forta,fara chef de nimic,obosita nu am putut reactiona desi mi-as fi dorit sa ii fi spus cateva in gura mare sa auda tot spitalul ala infect
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 10:42
Te cred Ana .
Eu ma gandesc cu groaza sa mai trec printr-un asa spital.M-as duce sa nasc dincolo.
bau
Postat pe 3 Martie 2010 10:45
da, in fiecare clipa mi-a fost teama ce face copilul meu,oare cum este tratat am si cotizat la ei ca macar sa aibe grija de el si sa fie tratat mai bn desi conditiile erau la pamant,nu mi-as mai dori sa mai trec prin asa ceva mai bine dai un ban da stai in fata si ma duc la cabinete particulare.
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 10:47
La fel am zis si eu mai bine la cabinete particulare.
bau
Postat pe 3 Martie 2010 10:50
daaaa e mult mai bine desi vei cotiza mai mult dar asta este macar ai conditii si dormi linistita
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 10:55
Nu f mult in plus ca o groaza de bani am cotizat la spital,asa ca dif o sa fie mica la bani,dar la conditiii sper sa fie mare.Macar stiu ca nu mai tre sa bag la nici o asist bani in buzunar ca sa aibe grija de copilul meu.
bau
Postat pe 3 Martie 2010 11:02
da asa este dar ce sa faci traim in Romania nu avem ce face astea sunt conditiile de trai,josnice
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 11:04
Multumesc Domului acum ca am nascut la Filantropia (bucuresti) unde singurul jegas a fost directorul spitalului care facea urat daca te sprijineai de zid ca "se murdareste"..In rest toata lumea a fost ok. Pana si cea mai jegoasa si nesuferita asitenta s-a intors la 180 de grade dupa ce a primit 20 RON. am nascut repede (numai 4ore) iar dr si moasele (2) au fost suuuper!!! in 3 ziule de spital am vazut de de 5 ori (fenomenal) dar de fiecare data cand venea ma intreba cum ma simt si daca am nevoie de ceva... Cum e bebelu, daca is multumita, etc. iar evolutia sarcinii nu a facut-o ea.. a facut-o o dna dr particulara. Iar chestia cu dai un ban, dar merita, e pe bune. Pana la dr ginec cu evolutia sarcinii, nu am stiut cat conteaza... dar... CONTEAZA ENORM!! daca aveam programare la ora 17.00 si ajungeam la 16.50, la 16. 55 eram la consult, deja. iar cum se poarta un particular... woooow... nu pot sa descriu... pe cuvat de onoare... e mult mai bine la particular. la dr de fam cand am fost sa iau prenatalul, aveam burta maaaare si am intrat ultima.. dupa toti mosii si tot pustii care venise dupa scutiri. mai avea si tupeul sa isi lase afis afara :"GRAVIDELE, COPII PANA LA 1 AN SI URGENTELE AU PRIORITATE LA CONSULTATII" pe naiba! ... doar afisul era de cabinet!
hamham
Postat pe 5 Aprilie 2010 02:05
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute. Pretul unei sedinte de terapie este 10 RON de persoana, iar pretul unui abonament de 12 sedinte de terapie este 100 RON (la 10 sedinte primesti gratuit 2 sedinte)
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 3-4 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 12 Aprilie 2010 23:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sarcina in timp ce alaptezi 21 De la: mami_alexandra 17 Aprilie 2010 00:16
vaccin ieftin - farmacia tei 2 De la: garbo175573 10 Noiembrie 2010 19:59
Am reusit!!!! 11 De la: Adymir 6 August 2009 18:19
va rog daca se poate sa ma ajutati si pe mine 5 De la: pinicuta 17 Mai 2010 09:57
Mamica in luna Septembrie 3 De la: kidz000717 3 Mai 2009 15:52
Setari Cookie-uri