Mesaj pt uneltele lui,Sarsaila

Ce mai fac intunecimilie voastre? Stiati ca Dumnezeu se foloseste de voi ca sa ma ajute pe mine ca sa imi pastrez eu mintea curata? Cu cat stau mai departe de oamenii slabi,cu atata mai bine pt mine..Asta ma ajuta sa imi pastrez mintea curata...Pana o sa vina timpul sa intalnesc oameni puternici si curati...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 31 Mai 2010 14:53
esti lulu,fato. Iati pastilele si calmeaza-te.
anmari
Postat pe 31 Mai 2010 14:56
Eu cred ca Dumnezeu o sa ii ajute pe Romani doar dupa ce o sa ii curete de rele....Poate ca ii ajuta,pt mine a fost mai greu pt ca trebuit sa invat pe toate pe pielea mea....Dar nu imi pare rau...Ca Dumnezeu o sa aiba grija de mine..Si apoi am si o minte antrenata
xenaprintesarazboinica
Postat pe 31 Mai 2010 15:09
Dumnezeu se foloseste de mizeria oameneasca.Ca sa imi arate cat de scrabosi pot fii oamenii in toata splendoarea sa...Ca sa ma faca pe mine sa vad realitatea si toata rautatea si scarbosenia oamenilor...Si sa nu mai fiu fata visatoare si naiva..Ci sa fiu fata cu sufletul curat dar cu mintea treaza si antrenata
xenaprintesarazboinica
Postat pe 31 Mai 2010 15:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce oamenii ateisti care sunt pocaiti au ganduri rele si nu sunt statornici in gandirea lor?Dar si credinciosii care asculta de preoti sunt rai...Pt ca preotii ii invata pe oameni sa tolereze rautatea,adica sa fie toleranti cu oamenii rai si fac si ei l 128 De la: ingerasulluptator 17 Ianuarie 2012 23:58
dezamagire 38 De la: pantera_neagra 4 Ianuarie 2010 15:53
Gandurile formeaza caracterul 145 De la: Ciresica 4 Noiembrie 2011 17:49
Cuviosul siluan antonitul,,,intre iadul deznadezdii si iadul smereniei 5 De la: luptatoareacurajoasa 2 Iunie 2010 22:34
vreau sa imi fac singura haine 47 De la: garboeva 30 Ianuarie 2010 13:02
Setari Cookie-uri