ce sa mai fac pt iubirea mea?:(

Buna...am 17 ani si de aproape 3 traiesc o frumoasa poveste de dragoste la distanta...ne-am cunoscut pe mess eu suferind dupa fostul meu prieten care plecase in spania...mia fost tot timpu alaturi iar cand simteam ca toata lumea este impotriva mea el era langa mine ne intelegem de minune...singura noastra problema sunt parinti mei care nu.l accepta pt faptu ca este tigan dar nerespectand legile acestora...noi ne iubim foarte mult desi am gresit unu altuia fiind chiar si cate 8 luni in care noi nu ne vedeam dar vorbind asmereu la telefon si pe mess chiar si cate 15 ore pe zi...eu am fugit de aca de 2 ori(a2a oara mama a apelat chiar si la politie) de dorul lui si din dorinta de a le dovedi parintilor ca il iubesc cu adevarat(imi doresc si un copil desi ma consider prea mica) chiar si asa parinti mei nu l-au acceptat din contra au inceput chiar sal urasca...el mia dovedit de nenumarate ori ca ma iubeste enorm iar cu familia lui nam nici o problema ne intelegem perfect ma incurajeaza si ma sustine mereu sa lupt pt ceea ce.mi doresc....imi puteti da un sfat va rog....ce as putea face sa-mi conving familia ca ne iubim....nu mai stiu cum sa lupt pt iubirea noastra...
garbo071686
Postat pe 12 Mai 2010 01:37
Baftalog! Sau cum se zice. Bafta in shatra.
Doara
Postat pe 12 Mai 2010 05:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare si barbatii mincinosi si prosti crescuti au nevoie sa fie iubiti? Sau ei au nevoie doar de satsfactie fizica? 98 De la: xenaprintesarazboinica 4 Ianuarie 2011 00:04
Barbatul Taur femeia Balanta 9 De la: shatzy09 6 Noiembrie 2019 11:51
CRªM...avem di tti! 13330 De la: Axl_22 28 Ianuarie 2017 12:43
relatie intre o pestoaica si un geaman 139 De la: fleur_de_lis 7 Octombrie 2009 16:34
Buna 4 De la: Ciresica 24 Martie 2010 01:55
Setari Cookie-uri