VISUL........

adica esti extenuata dupa o zi de alergatura si mergi la naniiii,mai la asta m-am referit, daaaa, acum ai inteles?????
ladyDY
Postat pe 19 Martie 2010 22:06
fleur...tzupcai...ca o caprioara...
da tu nu te vezi?!


si te plangi de oboseala...
si vrei sa pleci la culcare

keks
Postat pe 19 Martie 2010 22:07
bah...ce aveti cu fata????...daca e placerea ei sa tupaie pe topicuri, care e problema voastra???...o face pe banii vostrii???? eeeeee.....
tutankhamon
Postat pe 19 Martie 2010 22:13
fleurdelis
Postat pe 19 Martie 2010 22:15
visate-ai bolandaaa bre alehooo!
k tot nu stiu eu ce-nseamna aia da sper sa fi priceput macar intelesu'
fleurdelis
Postat pe 19 Martie 2010 22:24
fleur~
nu te reprezinta...
keks
Postat pe 19 Martie 2010 22:29
imnuuu...daaa am si io ooo limitaaa....
fleurdelis
Postat pe 19 Martie 2010 22:31
iart-o ca nu stie ce face
keks
Postat pe 19 Martie 2010 22:34
iart-o ca nu stie ce face
keks
Postat pe 19 Martie 2010 22:34
mai oameni buni..mai fetelor.....nu va mai puneti la mintea unei obnubilate al carei scop unic pe aici este sa ne enerveze si sa ne faca sa ne pierdem sirul cuvintelor....tratati-o cu indiferenta si nu va coborati la mintea ei bolnava...aratati ca sunteti inteligente si ca aveti mai multa clasa decat ea....
tutankhamon
Postat pe 19 Martie 2010 22:42
tutan.... auzi iar aveti cu mien mai ??????????????'dar am deschis si eu subiect ca sa vad ce vise au oameni din jur :(((ce naibi doara nu am dat in cap la nimeni si bolnava sa sti ca nu sunt orikum stiti .....VA MULTUMESC DIN TOT SUFLETUL DACA V-ATI ERFERIT LA MINE SI LA ORICARE ALTA NU AR TREBUI SA VB ASA SI CRED CA NU AI DREPTUL SA JUDECAM PE NIMENI PANA NU IL CUNOASTEM CRED EU IN FINE NU ARE ROST SA MAI IMI RISIPESC CUVINTELE CA DE LUMEA ASTA ESTE REA SI NU NUMAI PE NET VAD EU CA SI AMI REA ORICUM NU AM DESCHIS SUBIECTUL ACESTA CA SA JIGNITI DIN NOU IN FINE GREU DE INTELES ..........PACAT.......
nimikkk
Postat pe 20 Martie 2010 03:13
Alexa, daca ai fi mai atenta ai vedea ca nu la tine s-au referit fetele
panty_C
Postat pe 20 Martie 2010 03:48
oricum e varzaaa nene! ce atenta sa mai fie??!
bleah!
fleurdelis
Postat pe 20 Martie 2010 09:47
De la: ALEXA_NASPA, la data 2010-03-13 14:38:11 EU ZIC CA FIECARE DINTRE NOI AVEM VISURI ,VREM SA NE INDEPLINIM DACA SE POATE NORMAL CATE UN VIS SAU CHIAR MAI MULTE ....UNELE DIN ELE CHIAR LE AM INDEPLINIT DAR ACUM AS VREA SA VAD ASA DUPA FIECARE CE VIS AVETI ???
Si eu visez cateodata ca traiesc intre oameni buni si cinstiti...Dar cateodata visul este atata de scurt...ca ma face rapid sa ma trezesc la cruda realitate
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Martie 2010 11:21
De la: ALEXA_NASPA, la data 2010-03-20 03:13:18 tutan.... auzi iar aveti cu mien mai ??????????????'dar am deschis si eu subiect ca sa vad ce vise au oameni din jur :(((ce naibi doara nu am dat in cap la nimeni si bolnava sa sti ca nu sunt orikum stiti .....VA MULTUMESC DIN TOT SUFLETUL DACA V-ATI ERFERIT LA MINE SI LA ORICARE ALTA NU AR TREBUI SA VB ASA SI CRED CA NU AI DREPTUL SA JUDECAM PE NIMENI PANA NU IL CUNOASTEM CRED EU IN FINE NU ARE ROST SA MAI IMI RISIPESC CUVINTELE CA DE LUMEA ASTA ESTE REA SI NU NUMAI PE NET VAD EU CA SI AMI REA ORICUM NU AM DESCHIS SUBIECTUL ACESTA CA SA JIGNITI DIN NOU IN FINE GREU DE INTELES ..........PACAT.......
Sunt oameni rai,si diaboli,,asa le place lor....nu ai ce ,le face...Da-le ignor
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Martie 2010 11:23
sunt si oameni care lucreaza la deteriorarea pamantului...Ca toate femeile si toti oamenii sa fie incuiati la minte.....Acum sunt si femei diabolice,,care incearca sa te invete doar prostiii.Ca sa nu rada barbatii doar de ele...ca sunt incuiate la minte si lenese greu de inteles lumea asta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Martie 2010 11:31
"deterioararea pamantului ca toate femeile si toti oamenii sa fie incuiati la minte"

mare ti-i gradina, doamne !
si_totusi
Postat pe 20 Martie 2010 11:54
De la: si_totusi, la data 2010-03-20 11:54:47"deterioararea pamantului ca toate femeile si toti oamenii sa fie incuiati la minte"

mare ti-i gradina, doamne !
Si eu visez cateodata ca traiesc intre oameni buni si cinstiti...Dar cateodata visul este atata de scurt...ca ma face rapid sa ma trezesc la cruda realitate
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Martie 2010 12:04
fleurdelis
Postat pe 20 Martie 2010 16:00
atunci nu am inteles eu bine oricum eu intru mai mult noptiile pe net caci ziua muncesc daca este asa IMI CER SCUZE
nimikkk
Postat pe 22 Martie 2010 01:44
De la: tutankhamon, la data 2010-03-19 22:42:21mai oameni buni..mai fetelor.....nu va mai puneti la mintea unei obnubilate al carei scop unic pe aici este sa ne enerveze si sa ne faca sa ne pierdem sirul cuvintelor....tratati-o cu indiferenta si nu va coborati la mintea ei bolnava...aratati ca sunteti inteligente si ca aveti mai multa clasa decat ea....





daca tu te-ai hotarat sa fi sefa lor,ai grija si ce lectii le dai!!prin urmatoarea fraza enuntata de tine;''aratati ca sunteti inteligente si ca aveti mai multa clasa decat ea...'',tu le pui in intr-o situatie jenanta pe fete.adica sa arate ca sunt inteligente,de parca inteligenta ,o arati ,sau nu, asa ca pe o poza.draga mea,daca fetele sunt inzestrate cu inteligentza,nu trebuie sa arate,caci ea se face imediat remarcata.referitor la "'si aratati ca aveti mai multa clasa decat ea",tin sa iti multumesc ca recunosti singura ca EU am clasa,iar pe fete le pui in aceeasi situatie si mai jenanta,recunoscand tu singura,ca trebuie sa ma depaseasca,in rafinament,sau clasa cum te exprimi tu.imi pare rau,dar trebuia sa iti atrag atentia asupra acestor lucruri,deoarece nu te refereai strict la tine,ci la fete,repet punandu-le ,intr-o lumina inferioara mie,ceea ce era cred jenant pt ele.nu crezi ca este mai bine ,sa lasi pe fiecare sa decida cum trebuie sa actioneze in anumite situatii?crezi ca ele nu au o personalitate inca formata?pacat ca te bagi ,dar eu sunt convinsa de inteligenta si clasa lor,inclusiv a ta.inteligentza si rafinamentul(clasa),nu se "'arata",ca la piatza.cu ele te nasti,nu faci poze.
alexxandra
Postat pe 26 Martie 2010 13:53
De la: si_totusi, la data 2010-03-20 11:54:47"deterioararea pamantului ca toate femeile si toti oamenii sa fie incuiati la minte"

mare ti-i gradina, doamne !




de ce crezi ca a gresit in exprimare?deteriorare sau degradare este acelasi lucru.si are dreptate,oamenii sunt vinovati,de degradarea sau deteriorarea pamantului,planeta Terra.te las sa ma contrazici,dar argumentat.
alexxandra
Postat pe 26 Martie 2010 13:59
mai alexandra, ochii deschisi !

cum adica "deterioararea pamantului ca toate femeile si toti oamenii sa fie incuiati la minte?"

era vorba acolo de logica exprimarii cat si de topica propozitiunii
si_totusi
Postat pe 26 Martie 2010 14:06
scumpo, iti bati capul degeaba
alexandra are chef de vorba si atat, numa' ea poate sa inteleaga toate ineptiile astea
zambila
Postat pe 26 Martie 2010 14:12
De la: fleurdelis, la data 2010-03-19 22:24:08visate-ai bolandaaa bre alehooo!
k tot nu stiu eu ce-nseamna aia da sper sa fi priceput macar intelesu'




"'daca nu sti sensul unor anumiti termeni de exprimare'',dece te folosesti de ei?poate acei termeni au o conotatie jignitoare.incearca sa eviti ,aceste situatii neplacute,pt a nu intra in conflict "'nevinovata'',cu persoanele carora te adresezi!!??
alexxandra
Postat pe 26 Martie 2010 14:14
De la: si_totusi, la data 2010-03-26 14:06:02mai alexandra, ochii deschisi !

cum adica "deterioararea pamantului ca toate femeile si toti oamenii sa fie incuiati la mine?"

era vorba acolo de logica exprimarii cat si de topica propozitiunii




nu este frumos ce faci.reda exact cum s-a exprimat persoana,userul respectiv.''si''toti oamenii....''.si-ul este inexistent in acea fraza, insa i-ar fi dat alt inteles,daca ar fi existat.oamenii fara cultura,sigur ca au si un comportament de primate,nestiind sa protejeze mediul in care traiesc.tu esti o femeie inteligenta,deci ai inteles esenta celor exprimate ,intr-o insiruire bine facuta morfologic.prin puncte si-a separat ideile,care au totusi legatura intre ele.....vezi,cam asa.adica nu prelungesc comentariul.
alexxandra
Postat pe 26 Martie 2010 14:30
De la: zambila, la data 2010-03-26 14:12:49scumpo, iti bati capul degeaba
alexandra are chef de vorba si atat, numa' ea poate sa inteleaga toate ineptiile astea




multumesc ca ai raspuns,exact cum nu te-a invatat sefa ta.ai dat dovada de ''inteligenta si clasa'',prin raspunsul tau.atat ai putut ,atat ai facut.
alexxandra
Postat pe 26 Martie 2010 14:34
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-03-20 11:31:52sunt si oameni care lucreaza la deteriorarea pamantului...Ca toate femeile si toti oamenii sa fie incuiati la minte.....Acum sunt si femei diabolice,,care incearca sa te invete doar prostiii.Ca sa nu rada barbatii doar de ele...ca sunt incuiate la minte si lenese greu de inteles lumea asta



mai alexandro, ma enervezi. ori nu vezi, ori nu pricepi

"sunt si oameni care lucreaza la deteriorarea pamantului...Ca toate femeile si toti oamenii sa fie incuiati la minte.....'



reciteste, gandeste si apoi corecteaza-ma. e logica fraza? spune ceva demn de un om cu toate mintile acasa?

uite si la ce urmaza. se leaga ce zice, ca apa de penele gastii.

daca tu apreciezi si intelegi astfel de postari, e treaba ta. dar, nu ma scoate pe mine la tabla sa fac exercitii care sfideaza sanatatea mintala

si da. are dreptate zambilici. scrii ca sa te afli in treaba. cel putin, in acest caz
si_totusi
Postat pe 26 Martie 2010 14:45
De la: si_totusi, la data 2010-03-26 14:45:28
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-03-20 11:31:52sunt si oameni care lucreaza la deteriorarea pamantului...Ca toate femeile si toti oamenii sa fie incuiati la minte.....Acum sunt si femei diabolice,,care incearca sa te invete doar prostiii.Ca sa nu rada barbatii doar de ele...ca sunt incuiate la minte si lenese greu de inteles lumea asta



mai alexandro, ma enervezi. ori nu vezi, ori nu pricepi

"sunt si oameni care lucreaza la deteriorarea pamantului...Ca toate femeile si toti oamenii sa fie incuiati la minte.....'



reciteste, gandeste si apoi corecteaza-ma. e logica fraza? spune ceva demn de un om cu toate mintile acasa?

uite si la ce urmaza. se leaga ce zice, ca apa de penele gastii.

daca tu apreciezi si intelegi astfel de postari, e treaba ta. dar, nu ma scoate pe mine la tabla sa fac exercitii care sfideaza sanatatea mintala

si da. are dreptate zambilici. scrii ca sa te afli in treaba. cel putin, in acest caz





draga mea,te rog sa nu te enervezi.intelege ca exprimarea ei este mai greoaie,daca este Irinuca,insa unele lucruri spuse de ea sunt si reale.ce a vrut sa spuna aici ,asa in felul ei,are dreptate.important este sa intelegi ce vrea sa spuna.iar tu esti culta,nu te lovesti de un scris mai greoi,insa cu talc real.
alexxandra
Postat pe 26 Martie 2010 16:10
De la: Alexxandra, la data 2010-03-26 16:10:25
De la: si_totusi, la data 2010-03-26 14:45:28
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-03-20 11:31:52sunt si oameni care lucreaza la deteriorarea pamantului...Ca toate femeile si toti oamenii sa fie incuiati la minte.....Acum sunt si femei diabolice,,care incearca sa te invete doar prostiii.Ca sa nu rada barbatii doar de ele...ca sunt incuiate la minte si lenese greu de inteles lumea asta



mai alexandro, ma enervezi. ori nu vezi, ori nu pricepi

"sunt si oameni care lucreaza la deteriorarea pamantului...Ca toate femeile si toti oamenii sa fie incuiati la minte.....'



reciteste, gandeste si apoi corecteaza-ma. e logica fraza? spune ceva demn de un om cu toate mintile acasa?

uite si la ce urmaza. se leaga ce zice, ca apa de penele gastii.

daca tu apreciezi si intelegi astfel de postari, e treaba ta. dar, nu ma scoate pe mine la tabla sa fac exercitii care sfideaza sanatatea mintala

si da. are dreptate zambilici. scrii ca sa te afli in treaba. cel putin, in acest caz





draga mea,te rog sa nu te enervezi.intelege ca exprimarea ei este mai greoaie,daca este Irinuca,insa unele lucruri spuse de ea sunt si reale.ce a vrut sa spuna aici ,asa in felul ei,are dreptate.important este sa intelegi ce vrea sa spuna.iar tu esti culta,nu te lovesti de un scris mai greoi,insa cu talc real.




referitor la Zambila,nu este frumos,sa ii dai dreptate,cand sti bine ca nu are.fi corecta si sa imi spui care era tema acestui topic?cine a raspuns strict la subiect?toti au vorbit de vise de noapte.e grav sa confunzi visele cu visurile!!!daca citesti ce raspunde fiecare nu ramai nedumerita,pt ca nici unul nu raspunde la subiect,dar cum o intalnesti pe luptatoarea ,repede te legi de felul ei greoi de a isi exprima gandurile,opiniile si tema topicurilor deschise de ea.ideea era sa fim OAMENI,OAMENI,OAMENI!!!si sa lasam rautatea deoparte,ca lumea nu se schimba cu rautate ci cu bunavointa si intelegere.ai corectat-o de multe,este ok.daca ai vazut ca acesta este modul ei de a isi exprima gandurile si nu se corecteaza,inseamnaca aceasta este capacitatea ei de exprimare,dar nu si de gandire.are ganduri bune exprimate mai greu.nu o condamna ci ai sa ajutam,poate reusim sa scrie si altfel.stiu ca poti si nu esti un suflet rau.de fapt nimeni nu are suflet rau aici,insa se mai dau in stamba,in functie de modul lor de gandire si manifestare.dar toti oamenii au bunatatea in suflet.
alexxandra
Postat pe 26 Martie 2010 16:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Extensiile cu microring 1 De la: extensiiparoradea 27 Mai 2012 11:10
infidelitatea balantelor 1 De la: garbo013852 20 Iulie 2009 21:10
Extensiile clip-on 1 De la: extensiiparoradea 27 Mai 2012 11:08
VISUL........ 96 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 13:08
coafura 1 De la: florinradu80 14 Februarie 2011 19:39
Setari Cookie-uri