poti iubi doi barbati?

pai, convinge-ma...adu-mi argumente...povesteste

cum poci io sa te crez pe cuvant ? ha ?
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Noiembrie 2009 16:22
buuuueyyyy disperatelor.....la rds-rcs e un post de filme normale....se numeste tv1000....ziua, sunt filme normale....saptamana trecuta o fo chiar braveheart cu melu lu' ghibsonu....dar seara, dupa o anumita ora, cred ca 11 sau 12...dau filme din alea hierotice....vorba vine, ca ma umfla rasu-plansu...ca aia se freaca de buricul sau de ganunchii lui.....poate o avea-o asa de lunga si eu nu stiu.... faza misto e ca gem amandoi de gandesti ca sunt in culmea extazului, dar e numa erotic, nu xxx.....daca ma intelegeti...
tutankhamon
Postat pe 7 Noiembrie 2009 16:28
Michelle 1331,spunea ca pe unu il iubesti,pe altu il doresti,nu cred,ca daca iubesti pe cineva,il si doresti,parerea mea,una la mana,dar se poate ca doi barbati{doua femei},sa iubeasca aceiasi persoana,au calitati fiecare,comportamente super,se comporta in asa fel,ca sa se faca iubiti,ca faci atunci,e greu de ales.
scrichy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 16:29
poate al de-l iubesti nu e bun la pat, dreaq stie...mie nu mi s-a intamplat niciodata, deja mi se pare destul de complicat sa iubesti unu' singur
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Noiembrie 2009 16:31
WIFE,nu e vorba de pat,ca nu bun unu sau altul,eu chiar am scris,nu sexul primeaza,dar tu,nebunatico,la sex te gandesti,chiar ti-am dat de gandit ,chiar asa,cum ar fi daca tu..... ,ca,de,ai zis chiar ca tie nu....
scrichy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 16:37
De ce e complicat sa iubesti???,e ceva care se produce greu,ca te caznesti,iubesti si gata,simti,ma rog,daca nu e o iubire conditionata,motivata de ceva,ex. il{o} iubesc pentru ca......sau cutare lucru.....
scrichy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 16:41
adica e iubire oarba, de-aia ?

nope...io nu crez in asa ceva

nu mi-ai dat de gandit, mami...astea-s prea complicate pentru min e, tu stii ca io is mai simpluta, asa...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Noiembrie 2009 16:53
Adevarata iubire e cea in care spui ca iubesti,dar nu sti de ce,dar poti iubi conditionat,sau din ratiune,pentru ceva anume,sa zicem ca e oarba,ma rog,intra si o doza iresponsabilitate in asta,dar totusi,gandesti,analiezi situatia,simti sentimentele,ce le porti pentru persoana respectiva,dar nu iti explici de ce simti,ce simti,trairile tale,care dau un sens vietii.
scrichy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 17:04
nu prea cred ca poti iubi din ratuine.
si_totusi
Postat pe 7 Noiembrie 2009 17:38
TOTUSOCO,m-am referit la iubirea care are motivatie,conditionata,il iubesc ptr.ceva....,dar ironia sortii,sti care este??,centrul iubirii nu e in inima,doar poetic,poate,ci in creier
scrichy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 17:42
voi vorbiit despre iubire?? ..ce mmult si frumos se poate vorbi cand ai stomacul plin
fleurdelis
Postat pe 7 Noiembrie 2009 17:59
scricisor, asta credeam si eu pana mai deunazi. dar, acum, parca m-am cam intors. nu cred ca centrul iubirii e in creier.

ba, as zice ca, cel creier e sarit din schema la astfel de trebusoara.

nustiu unde naiba e localizat centrul cela ,dar banui ca e in muschi. ase te dor toate celea - ca la gripa - cand te apuca amoarea, de zici ca nu-i adevarat

ce motivatie? ce ratiune? ca inecatul te arunci . acu, poti avea noroc sa nu-ti rupi oaresce ceva dar , de cele mai multe ori, ramai chiar far de cap.cand te dumiresti ca ti l-ai pierdut, e prea tarziu.
si_totusi
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:03
Ce vrei sa zici,rationalo,FLEUR,ca dragostea trece intai prin stomac,baga niscavai fluturi,la inceput,il umple,dar apoi,fluturi,ioc,mancarica e baza ,deci pe scurtatura,dragostea trece prin stomac
scrichy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:08
voiam sa zik k am mancat...deci pot vorbi cu inspiratie mai
fleurdelis
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:09
mai, io sunt de-acord cu totu'...cam asa e! fara de cap, cu treaba asta
fleurdelis
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:11
TOTUSICO,eu credeam pana mai ieri,ca e in inima,ma rog,undeva pe acolo,pe aproape,ca acolo,simti ca te lovesc,emotiile,real vorbind,or fi niscavai impulsuri,oamenii rationali sunt,sa vezi cum lupta contra lor,dar iubireea e mai puternica,zic una si fac alta,dorul de fiinta iubita ii face ratiunea,ca dupa tulburel
scrichy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:14
in acest caz,iubirea nu sta nici in cap,nici in stomac...dar unde?

poi numai la inimioara,ca ea saraca sufera..nu?
LILO
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:16
bun, sa recapitulam atunci:
1.iti afecteaza capul, si=l zdrobeste!
2.apoi inima ...la fel.
3.apooi...actioneaza putin mai jos...pana iti indoaie si genuchii...
deci, dragostea-i un virus!
fleurdelis
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:18
nu, nu poti!
numa' ti se pare
zambila
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:19
buuueyyyy...numa sa nu guitze....
tutankhamon
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:21
tuth noi vorbeam serios aici!
fleurdelis
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:22
zambiliciu...la ce postare te-ai referit mami??? sunt in ceata???
tutankhamon
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:22
BAI,fetelor,ramane in pronuntare,eu ramasa fara tigari,am telefonat "becherului",lovita in aripa, ,iar el,iubire oarba,cum zice TOTUSICA,iese din"carciuma satului",pe intersectie,sa nu mai sufar,sic,sic,acum o sa bea berea cu mine,revin P.S.unde e IASOMIA,ca zicea ca anul trecut eram mai vesela,o tot distram,ma straduiesc si acum,sa va dispun.
scrichy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:22
cine sa guitze
LILO
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:23
sentimentul bre'
fleurdelis
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:25
lilo...ai urmarit ce o zis fleur???ca dragostea ii ca un virus..ca ala al gripei.....get it???
tutankhamon
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:26
mai tuth, io am raspuns obiectiv la intrebarea din topic, da' voi, neste neserioase, cu iq-ul scazut, numa la filme xxx va ganditi
zambila
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:26
bingo
fleurdelis
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:27
eu v-am zis ca dragostea asta e ca trichineloza.

fereala, ca e periculoasa !
si_totusi
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:28
aha..incep sa mi se aprinda beculetele...
acusica am si semnalizatoare...
LILO
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu stiu cum sa trec peste divortul asta - va rog, ajutor 14 De la: garbo_2549 27 Mai 2016 19:22
AM nevoie de putin ajutor ! 3 De la: iasomia 21 Iunie 2009 08:16
sa judec cu inima sau cu capul 6 De la: bluelight 20 Februarie 2010 10:09
buna fetelor 2 De la: cricat 30 Mai 2011 09:52
am iubit un vagabond care credeam ca este btotul pt mine dar in scurt timp si-a aratat adevarata fata,violent,agresiv si ma vrea doar pt a face dragoste 21 De la: garbo103669 19 Mai 2013 05:31
Setari Cookie-uri