| sunt o tipa destul de draguta cel putin asta zice toata lumea insa de aprope un an sunt singura si habar nu am de ce ....mi-as dori sa am si eu pe cineva mai ales ca cea mai buna prietena a mea are un iubit iar eu cand ies cu ei ma simt cam aiurea ...simt ca pentru mine nu mai exista nici o sansa si ca o sa fiu foarte mult timp singura...e ciudat sa nu ai cu cine sa iesi si sa te plimbi si nu stiu ce se intampla..parca as fi invizibila asa ma simt:-?? | ||
|
garbo015712 Postat pe 2 August 2009 23:35 |
||
|---|---|---|
| pai chiar oi fi... | ||
|
zambil Postat pe 3 August 2009 09:05 |
||
De la: garbo015712, la data 2009-08-02 23:35:33sunt o tipa destul de draguta cel putin asta zice toata lumea insa de aprope un an sunt singura si habar nu am de ce ....mi-as dori sa am si eu pe cineva mai ales ca cea mai buna prietena a mea are un iubit iar eu cand ies cu ei ma simt cam aiurea ...simt ca pentru mine nu mai exista nici o sansa si ca o sa fiu foarte mult timp singura...e ciudat sa nu ai cu cine sa iesi si sa te plimbi si nu stiu ce se intampla..parca as fi invizibila asa ma simt:-?? iubita o sa-ti vina si tie rendul nu dispera se mai intimpla dar stii tre saiesi ca alfel nu te gaseste nimeni acasa |
||
|
|
||
|
kysmy Postat pe 3 August 2009 10:05 |
||
| ai timp fetita . de-abia acum incepe vremea ta . grabeste-te incet si-alege bine. si nu te compara cu altii .decat daca-ti face bine comparatia. | ||
|
blanca Postat pe 3 August 2009 10:10 |
||
De la: garbo015712, la data 2009-08-02 23:35:33sunt o tipa destul de draguta cel putin asta zice toata lumea insa de aprope un an sunt singura si habar nu am de ce ....mi-as dori sa am si eu pe cineva mai ales ca cea mai buna prietena a mea are un iubit iar eu cand ies cu ei ma simt cam aiurea ...simt ca pentru mine nu mai exista nici o sansa si ca o sa fiu foarte mult timp singura...e ciudat sa nu ai cu cine sa iesi si sa te plimbi si nu stiu ce se intampla..parca as fi invizibila asa ma simt:-??Pai poate esti tu putin cam exigenta...Si este si bine sa fii asa...Ca nu este bine sa te incurci cu toti barbatii care iti iese in cale,ca sa fii in randul lumiii....Ai rabdare sa iti gasesti pe cineva pe placul tau si sa fie un baiat serios....Dar sa il cunosti bine inainte sa te incurci cu el,,pt ca nu este frumos sa tot schimbi barbatiii.... |
||
|
garbo027119 Postat pe 2 Decembrie 2009 21:07 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Credeti ca exista prietenie adevarata intre un barbat si o femeie? | 73 | De la: MonitaBonita 26 August 2011 15:26 |
| CIND,UNDE SI DE CE SE RASTOARNA CARUTZELE CU FILOZOFI ? | 15 | De la: nelly05 22 Septembrie 2010 21:16 |
| El ma place eu nu?! | 17 | De la: bianca_culea 27 Martie 2014 12:52 |
|
|
||
| fericire | 91 | De la: garbo032036 15 Decembrie 2009 07:53 |
| :P | 13 | De la: tutankhamon 1 Februarie 2010 00:12 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună