vreau sfaturi

sunt o tipa destul de draguta cel putin asta zice toata lumea insa de aprope un an sunt singura si habar nu am de ce ....mi-as dori sa am si eu pe cineva mai ales ca cea mai buna prietena a mea are un iubit iar eu cand ies cu ei ma simt cam aiurea ...simt ca pentru mine nu mai exista nici o sansa si ca o sa fiu foarte mult timp singura...e ciudat sa nu ai cu cine sa iesi si sa te plimbi si nu stiu ce se intampla..parca as fi invizibila asa ma simt:-??
garbo015712
Postat pe 2 August 2009 23:35
pai chiar oi fi...
zambil
Postat pe 3 August 2009 09:05
De la: garbo015712, la data 2009-08-02 23:35:33sunt o tipa destul de draguta cel putin asta zice toata lumea insa de aprope un an sunt singura si habar nu am de ce ....mi-as dori sa am si eu pe cineva mai ales ca cea mai buna prietena a mea are un iubit iar eu cand ies cu ei ma simt cam aiurea ...simt ca pentru mine nu mai exista nici o sansa si ca o sa fiu foarte mult timp singura...e ciudat sa nu ai cu cine sa iesi si sa te plimbi si nu stiu ce se intampla..parca as fi invizibila asa ma simt:-??



iubita o sa-ti vina si tie rendul nu dispera
se mai intimpla
dar stii tre saiesi ca alfel nu te gaseste nimeni acasa
kysmy
Postat pe 3 August 2009 10:05
ai timp fetita . de-abia acum incepe vremea ta . grabeste-te incet si-alege bine. si nu te compara cu altii .decat daca-ti face bine comparatia.
blanca
Postat pe 3 August 2009 10:10
De la: garbo015712, la data 2009-08-02 23:35:33sunt o tipa destul de draguta cel putin asta zice toata lumea insa de aprope un an sunt singura si habar nu am de ce ....mi-as dori sa am si eu pe cineva mai ales ca cea mai buna prietena a mea are un iubit iar eu cand ies cu ei ma simt cam aiurea ...simt ca pentru mine nu mai exista nici o sansa si ca o sa fiu foarte mult timp singura...e ciudat sa nu ai cu cine sa iesi si sa te plimbi si nu stiu ce se intampla..parca as fi invizibila asa ma simt:-??
Pai poate esti tu putin cam exigenta...Si este si bine sa fii asa...Ca nu este bine sa te incurci cu toti barbatii care iti iese in cale,ca sa fii in randul lumiii....Ai rabdare sa iti gasesti pe cineva pe placul tau si sa fie un baiat serios....Dar sa il cunosti bine inainte sa te incurci cu el,,pt ca nu este frumos sa tot schimbi barbatiii....
garbo027119
Postat pe 2 Decembrie 2009 21:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Credeti ca exista prietenie adevarata intre un barbat si o femeie? 73 De la: MonitaBonita 26 August 2011 15:26
CIND,UNDE SI DE CE SE RASTOARNA CARUTZELE CU FILOZOFI ? 15 De la: nelly05 22 Septembrie 2010 21:16
El ma place eu nu?! 17 De la: bianca_culea 27 Martie 2014 12:52
fericire 91 De la: garbo032036 15 Decembrie 2009 07:53
:P 13 De la: tutankhamon 1 Februarie 2010 00:12
Setari Cookie-uri