Concurs Papucei.ro

Intru foarte des pe acest site (papucei.ro). Sunt curioasa sa vad ce modele de cisme, pantofi, sandale etc., mai apar.
Este adevarat ca ceea ce caut eu, se gaseste un pic mai rar, dar tot am gasit doua-trei modele. Este un site foarte bine administrat.
Mai ales ca asteptam sa vina primavara, voi intra pe site sa-mi aleg ceva modele de pantofi sau sandale. Abia astept sa mai dau jos din hainele groase si sa-mi gasesc o pereche de pantofi mai comozi.

Va multumesc
O seara buna.
Paula
pollet_a
Postat pe 9 Februarie 2009 21:50
Va intalnesc din nou, dragi PAPUCEI ,dupa ce am participat la toate concursurile Papucei.ro organizate pe site-urile pentru femei:
121.ro,femeia.ro,lady4ever.ro,tabu.ro....pe unde voi v-ati aratat mutrita dragalasa.Acum la concursul organizat pe site-ul garbo.ro sper sa fiu incununata cu lauri.
Dupa atatea vizionari pe site-ul papucei.ro am descoperit si cea mai frumoasa pereche de cizme,cizmele Flying Boots, pe care ,daca Dumnezeu imi dadea talent ,o puteam crea si eu,dupa visele mele. Sunt din piele neagra si au aplicatii din lac-fluturi negri in zapada alba iar snurul aplicat pe deschiderea aripilor acolo sus pe cizma le confera statutul de cizme martisor- cadou pentru domnitele practice din ziua de azi.
Am scris despre aceste cizme gasite pe site pentru a intari faptul ca sunt mandra ca avem incepand din 2006 un site romnesc de succes unde gasim produse de marca ale creatorilor romani si straini.
Incaltamintea de aici nu este scumpa, avand in vedere: materialele,creatia originala si usurinta efectuarii comenzilor pe net.Gasim papucei sofisticati sau papucei comozi dar toti sunt creati pentru femeile pretentioase ale zilelor noastre.Multumim Papucei.ro si pentru faptul ca organizati aceste concursuri prin care daca avem sansa putem si purta ceea ce alegem.
ptrscelena
Postat pe 14 Februarie 2009 18:00
hei, fetele, concursul cu papuceii nu e aici
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 18:02
domnilor de la garbo, ori dormiti ori va distrati

de ce ati mai pus rubrica aceea 'cauta" ,ca e de pomana. orice topic ai cauta, spune ca pagina nu exista pe garbo

mai si munciti ca sa va luati paralele. sau e munca patriotica ?


fetele cu papucii. cica aici gasiti rubrica unde trebuie sa scrieti


www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/5027/Concurs-papucei-ro.html.

nu sunt sigura ca asa e. astia ce raspund de site isi fac de cap si de cocoasa
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2009 18:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bijuterii, accesorii 1 De la: andra_220891 25 Noiembrie 2012 21:59
verighete 1 De la: ioana_v09 8 Aprilie 2012 22:16
Bijuterii unicat 1 De la: garbo024806 11 Iulie 2009 22:00
Despre dresuri la superlativ 47 De la: Laura_Baldini 10 Februarie 2017 15:05
Buna tuturor! 19 De la: pantera_neagra 17 Septembrie 2009 20:04
Setari Cookie-uri