MIRESICI 2009

Ma bucur ca se mai intampla si lucruri frumoase....urez si celor care sau casatorit si celor care urmeaza sa se casatoreasca pana la sfarsitul anului 2009,casa de piatra,fericire,sa va intelegeti si sa fiti pana la sfarsitul vietii alaturi unul de celalalt la bine si la greu,sa realizati tot ce v-ati propus .. ..de copii nu spun nimic....dar trebuie si ei sa apara ..nu cat de curand ci atunci cand credeti de cuviinta !!!! mariana
garbo017339
Postat pe 29 Iulie 2009 22:05
METODA CEA MAI SIMPLA DE A FACE BANi !!!! nu fi indiferent!!!!INCEARCA SI TU SI o sa ma cauti sa-mi multumesti!!!! NU te costa nimic nu iti ia foarte mult timp. Oricum stai toata ziua pe net...., nu strica sa incerci sa si primesti ceva pentru asta. Te-ai gandit cum ai putea sa faci rost de bani fara sa investesti nici un leu ? REPET...nici un LEU.....Solutia e foarte simpla. Din publicitate. Sunt multe site-uri care platesc sa primeasca vizitatori si acum e timpul sa primesti si tu o parte din banii astia. Urmeaza pasii de mai jos si o sa ai niste venituri consistente: (NU AM CREZUT NICIODATA ATUNCI CAND VEDEAM RECLAME LA ASA CEVA-ZICEAM CA-S PROSTII-DAR UITE CA NU E ASA-AM INCERCAT SI EU SA VAD CARE E TREABA-SE PARE CA AVEAU DREPTATE)1. Mai intai copiaza acest link:http://B-U-X.net/?r=elisa2_4 2.Urmatorul pas e sa te inscrii (la register, dreapta sus ), completand toate casutele care apar acolo.La REFFERER scrii"elisa2_4"--. 3. Apesi pe Surf *** si dai click pe link-urile care iti apar acolo. Pe fiecare site pe care intri trebuie sa astepti 30 de secunde ( secunde pe care ti le arata scurganduse in stanga sus de tot )...dupa aceste 30 de secunde scurse , chiar langa ele o sa iti indice imediat un cod ( ca ex. apare asa :"click qv")..in centrul paginii sus de tot se afla 4 sau 5 coduri... tu trebuie sa dai click pe codul care ti-a fost indicat . Pentru fiecare site pe care intri vei primi 0.01$ ....nu e mult...dar gandeste-te ca daca faci asta in fiecare zi e ceva..... De asemenea pe link-urile care ti le da acolo poti ( trebuie ) sa intri doar odata pe zi.. ( Retine !!! trebuie sa intri doar o singura data pe zi si sa dai click pe linkurile respective , in caz contrar , ti se va lua din castig cate $0,01 la fiecare link accesat din nou in aceeasi zi . Foarte important !!! ca venitul tau sa creasca considerabil trebuie sa gasesti cat mai multi oameni care sa se inscrie prin intermediul tau si sa acceseze si ei la randul lor aceste linkuri....la fiecare link accesat de ei primesti cate $0,01 .Cu cat reusesti sa aduci mai multi oameni, cu atat iti cresc veniturile!!! 4. exemplu: Tu dai click 10 *** /zi = $0.10 100 referrals (cei care se inscriu prin intermediul tau) dau click 10 ***/zi = $10.00 Cistigul tau pe zi = $10.00 Cistigul tau pe saptamina = $100.00 etc (e simplu) 5.Asta e pasul cel mai important si anume luarea banilor. In momentul in care ai ajuns la 10$ poti sa scoti banii. Tot ce trebuie sa faci e sa apesi pe 'Payments'sau "cashout" si alegi suma care vrei sa o scoti. Banii ii vei primi in 30 de zile lucratoare fie pe card Visa fie prin depozit bancar, in functie de cum vrei tu. Daca nu ai incredere ca o sa primesti banii la timp poti sa intri pe forumul site-ului si sa vezi ca acolo toti zic ca nu e nici o problema cu retragerea banilor.6.Important este sa fi constant,sa intri in fiecare zi pe site si sa deschizi site-urile din 'surf ***'.... Cam astia ar fi pasii. Daca ii respecti poti sa ai un venit destul de frumusel din asta. Site-urile pe care o sa intri platesc bani foarte multi ca sa primeasca vizitatori si merita sa profiti de asta.Eu sunt membru pe site-ul asta si pana acum fac 400 dolari pe luna. E drept, nu e mult, dar avand in vedere ca tot ce fac e sa intru pe link-urile date de ei timp de 30 de secunde eu zic ca merita,e un venit frumusel si constant ... nu ezitatzi e pe bune !!! O sa-ti mai indice sa iti faci un cont pe alert pay pt luarea banilor,atunci cand te inregistrezi dar este simplu de facut. SUCCES!!! SI NU UITATI SA INTRATI IN FIECARE ZI SA DATI CLIK PE LINK-URI PENTRU A NU PIERDE NISTE BANI. SPOR LA BANI..
stephanie
Postat pe 10 August 2009 10:14
iote ca m-am inscris.
da' la refferer am trecut pe ALTCINEVA.
asa, d-al dreaq, ca sa nu te trec pe tine!
Thor
Postat pe 10 August 2009 10:17
salut ma NUMESC ELLA si eu sunt in aceeasi situatie ca tine sfatul meu ar fii sa vb cu stilistul tau te poate ajuta si indruma sau chia comanda palaria respectiva as vrea sa ma suni sa vb mai multe eu pe 17 octmbrie am nunta 0721 379 874 CASA DE PIATRA MULTA SANATATE SI MULTI COPII MA POTI INVITA LA NUNTA? DACA VREI PUPICI ASTEPT SA MA SUNI
YAZMYNA
Postat pe 25 August 2009 11:16
Sint destule Ielle p-aci.Ar fi indicat sa-ti tragi o palarie pe care scrie altceva.
iar_eu
Postat pe 25 August 2009 11:18
De la: puma_girl, la data 2009-05-16 21:52:31Eu pe 10.10.2010

imi spune si mie cineva cum intru pe forum sa vb cu mai multi prieteni va rog
YAZMYNA
Postat pe 25 August 2009 14:04
pai acuti subiectele care sunt pe interesul tau
cinezee
Postat pe 25 August 2009 18:51
am facut cununia civila.....anul trecut si urmeaza nunta,care va fi in alt oras de unde este sotul meu(are mai multe persoane care vor veni la nunta)..problema mea este ca sotul meu nu se intereseaza deloc de nunta
sa mergem sa vb impreuna sa cautam o sala...nu ii pasa.......doar nu ma casatoresc in fata lui Dumnezeu u mine insumi....offfffffff nu mai suport
garbo027555
Postat pe 30 August 2009 21:23
nici unui barbat nu ii pasa si ti spun eu asta dupa 1 an cat nmai am acm 5 zile pana la ceremonia religioasa

In general barbatii nu se preocupa de asa ceva
cinezee
Postat pe 30 August 2009 22:11
Credeam ca deja esti o doamna. Bafta!
Micass
Postat pe 30 August 2009 22:13
Mica pe 5 sept ..adica mai am cam 5 zile pana atunci

Saptamana viitoare
cinezee
Postat pe 30 August 2009 23:12
Cinezee CASA DE PIATRA.

sa curga sampania.
Astept detalii.

AAAAAAAAAAAAA!! era sa uit
tuturor celor care s-au casatorit ori urmeaza sa se casatoreasca, va doresc CASA DE PIATRA SI fie ca BUNUL DUMNEZEU sa va calauzeasca pasii in viata.
persidadamian
Postat pe 15 Septembrie 2009 19:56
:)
Ancutz3L
Postat pe 26 Septembrie 2009 00:29
Eu am fost miresica de 2009 si voi fi mamica de 2010
cinezee
Postat pe 26 Septembrie 2009 08:48
cinezicule e un plan sau o certitudine??
blanca
Postat pe 26 Septembrie 2009 08:53
De la: cinezee, la data 2009-08-30 22:11:21nici unui barbat nu ii pasa si ti spun eu asta dupa 1 an cat nmai am acm 5 zile pana la ceremonia religioasa

In general barbatii nu se preocupa de asa ceva

eu am fost mireasa pe 12-07-2009,de ziua mea,pentru a doua oara si sotul meu s-a ocupat de 90% din organizare si a facut si astfel incat totul sa-mi fie mie usor,localul,biserica si primaria au fost aproape una de alta si de locul meu de munca,daca ma straduiam putin puteam pleca de la munca la primarie ,apoi la biserica
a fost foarte frumos,distractie pana la 7 dim.
va doresc si voua la fel,sa aveti parte de distractie frumoasa si de o casnicie indelungata si imbelsugata.
simonaene29
Postat pe 26 Septembrie 2009 12:39
De la: cinezee, la data 2009-07-29 18:29:33EU NICI NU FAC CHESTIA ASTA , AM VB CU NASA SI I-AM SPUS CA NU IMI PLACE
De la: Ella34, la data 2009-07-29 14:17:25
Da' basmaua aia, n-ar putea fi inlocuita cu o esarfa finuta? ma gandesc, ca ar da mai bine...
daca vreti porumbei albi la nunta contactatima
irinna_ioanna
Postat pe 1 Octombrie 2009 08:10
si eu am nunta in 11.o9.2010....... tu unde o tii?
monicabunea21
Postat pe 1 Octombrie 2009 10:22
daca nu aveti cine sa va organizeze nunta ...o fac eu pentru voi
monicabunea21
Postat pe 1 Octombrie 2009 10:27
Mooma cate reclama prin zona

mai e putin si se incheie sezobnu de nunti 2009
cinezee
Postat pe 21 Octombrie 2009 14:50
Da e super si o esarfa in loc de basma sau palarie,,,,,si ce frumo se aranjeaza legat de coc numai sa nu stea pe frunte,doar de coc sa fie legata esarfa
selutza_s
Postat pe 13 Noiembrie 2009 07:47
in loc de basma poti sa iti poate pune o esarfa mai lunga si mai lata dar de culore mai inchisa.
ely21
Postat pe 10 Ianuarie 2010 21:02
tu spui asta pt miresele din 2010, nu???
nelly05
Postat pe 10 Ianuarie 2010 21:28
Pentru viitoarele miresici care nu si-au ales inca o firma de organizari evenimente in vremurile astea de criza, va recomand cu caldura agentia Inedit Event Group! Calitate maxima, pret minim garantat!
http://www.e-nuntadevis.ro
andrea28
Postat pe 8 Februarie 2010 01:19
Pentru viitoarele miresici care nu si-au ales inca o firma de organizari evenimente in vremurile astea de criza, va recomand cu caldura agentia Inedit Event Group! Calitate maxima, pret minim garantat!
http://www.e-nuntadevis.ro
andrea28
Postat pe 8 Februarie 2010 01:20
iar reclama ...nu se mai satura vizitatorii astia de reclama gratis
cinezee
Postat pe 14 Februarie 2010 13:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Suuuuuper reduceri pe http://www.funkybiz.ro/ 3 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:48
Mega Reduceri pe DinaShop.ro 1 De la: lusky 9 Noiembrie 2011 13:58
COSTUME BAIE QUELLE-PRET REDUS 1 De la: bellamy 5 Mai 2011 05:14
Carti noi cu reducere 1 De la: garbo_4948 26 Iunie 2012 01:06
REDUCERI QUELLE 1 De la: bellamy 5 Mai 2011 05:11
Setari Cookie-uri