Sfat relatie

Buna m-a numesc Georgiana am 24 de ani si am mare nevoie de un sfat . Sunt in Anglia de mai bine de doi ani si vreau sa va spun ca aici am cunoscut un baiat cu care am avut o relatie frumoasa timp de 3 luni . Ne-am cunoscut la locul de munca desi niciodata nu am vorbit unul cu celelalt ... pana intr-o seara cand i-am gasit profilul de Facebook si i-am dat like la o poza . A doua zi am primit cerere de prietenie si i-am acceptato . Seara am primit mesaj de la el tot pe Facebook am vorbit mi-a zis daca vreau sa ies cu el la intalnire si am acceptat . A fost pentru mine o relatie foarte frumoasa pana cand a avut loc o mica cearta intre familiile noastre . El m-a parasit dupa 3 luni , am suferit pentru ca am pus sentimente in aceasta relatie si dupa ne-am spus adio. Vedeti voi , dupa ce ne-am despartit . A trecut o luna de zile in care nu am vorbit ... chiar daca ne vedeam la munca zilnic desi nu vorbeam deloc unul cu celelalt ... . Dar dupa o luna de la despartire am vazut ca el tot imi da mesaje , tot m-a cauta . I-am zis ca vreau sa ne impacam sa fim dinou impreuna ... dar vedeti voi sunt cu semnul intrebarii nu stiu daca m-a iubeste cu adevarat sau vrea doar sa profite de mine . Ne-am certat de atatea ori , ne-am impacat ... au fost momente cand eu i-am reprosat unele lucruri ... dar el tot m-a cauta ... dar cel mai tare lucru m-a deranjeaza ca nu ne mai vedem ca inainte , nu mai comunicam atat de mult ca inainte . Oare sunt eu prea insistenta sau trebuie sa am rabdare in toata aceasta situatie??? VA ROG FRUMOS AM NEVOIE DE UN SFAT ....
georgyyyana95
Postat pe 26 August 2019 00:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
job suplimentar mamici 11 De la: banica_andreea30 14 Mai 2009 00:24
Job Ideal 1 De la: kidz001610 9 Iulie 2009 10:50
Concurs 1 De la: Mihaa 20 Martie 2009 22:48
joburi la domiciliu-chiar se poate lucra de acasa 3 De la: garbo166120 5 Septembrie 2010 15:23
MEGA EXPOZITIA DINO pt cei mici si pt cei mari 1 De la: alexakid 25 Martie 2010 10:59
Setari Cookie-uri