Ma minte sau nu?

trebuie sa nu faci pe victima in asta arata ca ai coloana vertebrala si paraseste-l a raspuns una cu care el era cuplat acolo pe unde lucra

si inca ceva spune-i asa: data viitoare cand ti-e dor de mine sun-o pe aialalta poate e libera

succes barbatii nu sunt altceva decat porci obsedati de sex
Andrea_Andres_1
Postat pe 5 Martie 2017 15:36
helga_
Postat pe 5 Martie 2017 17:24
ai rezolvat dilema pana la urma ?
din experienta mea,cand am inceput sa am suspiciuni intr-o relatie....sau cam adeverit ,daca a fost si nervos cand i-ai spus ce s-a intamplat ...clar e ceva problema ,devin extrem de nervosi cand sunt descoperiti in general
eu iti doresc pace si liniste ....
sunsset
Postat pe 5 Martie 2017 21:02
Domnisoara nu stiu ce varsta ai,si ce varsta are prietenul tau. Irelevant,dar ce vreau sa-ti spun, este sa nu bagi in seama comentariile,pentru ca sint facute dupa cum am observat ,de tot felul de persoane rautacioase,si in necunostinta de cauza. Franta Belgia se intampla deseori ca fiind in roming apelul sa nu ajunga la tine sa ajunga in alt loc.La fel sa se blocheze apelul pe tel celui aflat in roming pentru tine cel din tara ti sa inchis tel in nas,iar celui aflat in roming sa nu poata inchide apelul doar daca scoate bateria din tel.Cronometrul merge bani se duc.Cum se numeste acest lucru???... Furt pe care nu poti sa-l dovedesti si nici o companie de telefonie nu iti va recunoaste acest lucru.Italia poti sa suni si sa nu poti apela din tara persoana aflata in aceasta tara in roming. Tu consideri ca are tel inchis. As putea sa-ti spun multe despre tel mobila si erorile care se intampla in roming in toata europa.Nu stiu pentru cine lucreaza pe comunitate,dar daca lucreaza pentru o firma straina te asigur eu ca nu timp de prostii,nu se poate abate de la traseu pentru ca este monitorizat non stop,abia are timp de mici cumparaturi pentru a pune ceva in frigider.In pauzele de wek. putin mai mult timp dar si acele pauze le umpli cu gatitul,igiena corporala,la o minciuna in parcare cu colegi si odihna.Daca este in echipaj ghandestete ca lucreaza 21h din 24h. 9h le lucreaza efectiv,iar 9h sta la veghe, iar alte 9h sint pentru somn in care trebue sa mananci ceva sa te ocupi de igiena personala si sa dormi.Nu este ceea ce se vede din exterior. Daca tot nu ai incredere, intreabal care este venitul lui pe luna, si intreaba fara sa-si dea seama cit consuma el pe luna pe mancare? Faci un calcul simplu de scadere plus restul cumparaturilor pentru casa s-au personale facute,si daca a mai ramas ceva este ok .Daca nu atunci sa-ti pui un semn de intrebare, si sa il iei la rost. PS. Dute pe ori care din centurile oraselor din Romania s-au afara ori si unde, si urmareste cate Tir-uri cum le spuneti voi opresc la prostituate,si cate turisme. Ai sa-ti dai seama ca defapt cei care merg la prostituate sant chiar soti lor, a celora care vorbesc in necunostinta de cauza,care seara merg si se culca cu ele in pat. Dar sa nu uitam ca in ori si ce padure exista si uscaturi. Stai linistita ca nu este dracul asa de negru dupa cum se mediatizeaza.Pentru tine este grea singuratatea, dar sa stii ca pentru el este de doua ori mai greu. Sper ca ai inteles ms meu. O saptamana placuta.
garbo_9586
Postat pe 5 Martie 2017 21:43
da,pot si eu sa confirm problema cu apelul care ajunge la alt numar,citind
aici postarea lui garbo_9586 mi-am amintit ca am avut o intamplare de genul asta cu fiica mea ,chiar nu demult,imi cer si scuze ca nu mi-am amintit mai devreme,eu nu eram in tara si fiica mea m-a sunat din Romania ,si da i-a raspuns o doamna care nici nu vorbea limba romana,stiu ca fata mea era foarte ofensata ca a indraznit cineva sa raspunda la un apel de pe telefonul meu ,mai ales ca era din Romania si persoana nu stia limba romana,am uitat complect intamplarea,dar este adevarat se pot intampla astfel de lucruri,eu chiar eram singura ,telefonul in geanta mea dar ei cineva i-a raspuns la telefon
sunsset
Postat pe 6 Martie 2017 00:08
Neincrederea se instaleaza foarte usor la persoanele ce nu sunt sigurre ,pe ele , s-ar parea ca faci parte din aceasta categorie .Ar fi bine sa te abtii de a face scandal/de a-l sacaii .... asteapta sa se intoarca si vezi daca i s-a schimbat comportamentul daca nu , inseamna ca indiferent ce a fost nu e ceva important si relatia voastra este aceasi daca tiu vei dori acest lucru
cristina5
Postat pe 6 Martie 2017 11:54
De la: sunsset, la data 2017-03-06 00:08:13da,pot si eu sa confirm problema cu apelul care ajunge la alt numar,citind
aici postarea lui garbo_9586 mi-am amintit ca am avut o intamplare de genul asta cu fiica mea ,chiar nu demult,imi cer si scuze ca nu mi-am amintit mai devreme,eu nu eram in tara si fiica mea m-a sunat din Romania ,si da i-a raspuns o doamna care nici nu vorbea limba romana,stiu ca fata mea era foarte ofensata ca a indraznit cineva sa raspunda la un apel de pe telefonul meu ,mai ales ca era din Romania si persoana nu stia limba romana,am uitat complect intamplarea,dar este adevarat se pot intampla astfel de lucruri,eu chiar eram singura ,telefonul in geanta mea dar ei cineva i-a raspuns la telefon


Ai dreptate , " tehnologia" ne mai face si surprize.....nu ar trebui sa se bazeze doar pe acest lucru (apelul preluat de altcineva--aparent) pentru a strica o relatie .
cristina5
Postat pe 7 Martie 2017 10:06
Am inteles ce ai vrut sa spui...a venit acasa si totul e ok...mi-am facut eu prea multe filme in cap:))asa se intampla cand e distanta asta ai tendinta sa exagerezi la orice lucru....dar mi.am invatat lectia si acum sunt mult mai calma
OanNa_Oana_2
Postat pe 28 Aprilie 2017 12:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femei Rac 5 De la: cineva1 17 Iulie 2011 11:01
Barbatii sunt capabili sa ierte infidelitatea? 58 De la: garbo020185 18 Iulie 2009 21:56
Intr-o relatie serioasa dar indragostita de alt barbat! Pe care dintre cei doi sa il aleg? 42 De la: garbo087471 21 Mai 2015 22:35
barbatii nu au fost facuti monogami! 233 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:59
vreau sa-l insel cu cel mai bun prieten 74 De la: madalynna06 13 Octombrie 2009 14:17
Setari Cookie-uri