Sfaturi

garbo_418726
Postat pe 30 Octombrie 2015 23:19
De 2 ani am o relație cu un tip.il iubesc ma iubeste nu avem probleme!partea nașpa e ca e căsătorit cu o speriata care vrea doar s'o ducă bine!cunosc ft bine situația deoarece am stat prin preajma 1 an jumate si am ajut suficient timp sa vad cum stau lucrurile.da știm una de aialalta nu ne suportam mi se pare firesc!ea pt k ii e frica sa nu rămână pe strada iar eu pt k e o javra!
Nu pune mana sa facă o lingura de mancare in cel mai fericit caz odata la o Sapt sau 2.
Vasele raman de spălat pt el.curatenie la fel...
Toată ziua jocuri :|
Cand a avut probleme cu sănătatea a durut'o in pix s'a dus sa doarmă săraca a dat toată ziua la sapa virtuală
Tu ca femeie cum poti sa fii asa?mai ales cand ti se oferă tot pe tava?atata bun simt...chiar nu exista?
Relația mea e una frumoasa cu toate ca exista o javra care ma scoate din sărite!ne respectam reciproc,ce nu pot eu sa fac face el in locul meu.ma duce cu el...imi oferă afecțiune,iubire,absolut tot ce imi doresc!
Cu toate astea nu pot sa inteleg de ce o tine pe parvenita aia in continuare?
Puteți sa imi Spune-ți va rog si părerile voastre???
garbo_418726
Postat pe 30 Octombrie 2015 23:34
Daca tot iti place sa furi castraveti din gradina vecinilor, macar fii fata desteapta si taci. Parerea mea.
Rotty
Postat pe 31 Octombrie 2015 09:31

1 la mana merita sa fie aruncată in strada
2 daca se presupune ca iubești nu te angajezi in discuții cu alti tipi cand tu esti căsătorită si ai tot ce vrei!
De furat nu se pune problema pt k nu am furat nimic ci l'a pierdut!
Inteleg k nu se cunosc suficiente detalii ca sa puteți sa va dați cu părerea concret!
garbo_418726
Postat pe 31 Octombrie 2015 11:47
garbo_418726
Postat pe 31 Octombrie 2015 11:48
Cu parvenita aia probabil s-a casatorit din dragoste si de moment nu pare a fi dispus sa renunte la ea. Nu cunosc imprejurarile in care a inceput aventura voastra, dar se pare ca omul prefera sa se complaca in situatia asta, sezand pe doua scaune. Intrebarea este cat vei rezista tu.
angel_forever
Postat pe 31 Octombrie 2015 12:54
De la: garbo_418726, la data 2015-10-31 11:47:39
1 la mana merita sa fie aruncată in strada
2 daca se presupune ca iubești nu te angajezi in discuții cu alti tipi cand tu esti căsătorită si ai tot ce vrei!
De furat nu se pune problema pt k nu am furat nimic ci l'a pierdut!
Inteleg k nu se cunosc suficiente detalii ca sa puteți sa va dați cu părerea concret!


1 la picior, ce te face sa crezi asta ?
2 Ma faci sa rad...Adica tu esti curvistina sotului si o critici pe ea ???
3 Daca n-ai inteles chestia cu furatul....lasa nu mai zic, ca n-are rost. Oricum nu pricepi. Da-i mai departe, ca-i "bine".
Rotty
Postat pe 31 Octombrie 2015 19:19
De la: garbo_418726, la data 2015-10-30 23:34:45De 2 ani am o relație cu un tip.il iubesc ma iubeste nu avem probleme!partea nașpa e ca e căsătorit cu o speriata care vrea doar s'o ducă bine!cunosc ft bine situația deoarece am stat prin preajma 1 an jumate si am ajut suficient timp sa vad cum stau lucrurile.da știm una de aialalta nu ne suportam mi se pare firesc!ea pt k ii e frica sa nu rămână pe strada iar eu pt k e o javra!
Nu pune mana sa facă o lingura de mancare in cel mai fericit caz odata la o Sapt sau 2.
Vasele raman de spălat pt el.curatenie la fel...
Toată ziua jocuri :|
Cand a avut probleme cu sănătatea a durut'o in pix s'a dus sa doarmă săraca a dat toată ziua la sapa virtuală
Tu ca femeie cum poti sa fii asa?mai ales cand ti se oferă tot pe tava?atata bun simt...chiar nu exista?
Relația mea e una frumoasa cu toate ca exista o javra care ma scoate din sărite!ne respectam reciproc,ce nu pot eu sa fac face el in locul meu.ma duce cu el...imi oferă afecțiune,iubire,absolut tot ce imi doresc!
Cu toate astea nu pot sa inteleg de ce o tine pe parvenita aia in continuare?
Puteți sa imi Spune-ți va rog si părerile voastre???


el, daca te-ar iubi ar fi cu tine.
pinkrainbow
Postat pe 30 Noiembrie 2015 14:31
Pffff...cine-i javra ?
Liana-Vlase
Postat pe 13 Decembrie 2015 19:43
Liana-Vlase
Postat pe 13 Decembrie 2015 19:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand balansoar Baby Einstein 1 De la: BebeicaShop 5 Noiembrie 2009 21:07
Paltonas fetita, NOU, pt 1 an, 1 an jumatate 1 De la: florymatei 9 Noiembrie 2009 23:57
ceva frumos 7 De la: felideni 11 Ianuarie 2013 19:00
Culmi 33 De la: vasilicasavoiu 24 Mai 2009 13:19
bluze copii 1-2 ani la 5 lei buc 1 De la: pinky 16 Februarie 2010 06:34
Setari Cookie-uri