Recomandare

Buna, anul acesta sunt nasa si mi-a fost recomandat Talis l'atelier creatitf ca o buna alternativa pentru a gasi o rochie de ocazie, am inteles ca au croitorie proprie...Stie cineva ceva de ei?

Aici puteti intra si voi pentru a va face o parere:

http://talis.ro/evening/aphrodite-dress/
garbo_413231
Postat pe 23 Iunie 2015 16:34
Nu cunosc firma in cauza, dar un singur lucru stiu sigur: nu oricine are forma corpului potrivita pentru astfel de modele. Iar la capitolul croitorie sper sa fie suficienti de buni sa faca o rochie sau un deux-pieces de mare gala pentru oricine, indiferent ca arata ca manechinul din poze sau are o silueta careia nu orice fel de model i se potriveste. Sunt unele care isi doresc sa capete o silueta "din foarfeca", ceea ce este foarte greu, mai ales daca are dificultati in a-si gasi haina potrivita in comert. Plus costurile pe masura. In ceea ce ma priveste m-am lamurit cu firmele acestea foarte faimoase. Cu atat mai mult cu cat nu sunt in necunostinta de cauza in domeniul croitoriei.
angel_forever
Postat pe 23 Iunie 2015 18:41
Iar reclama cumva? Sigur.

Sint o gramada de astfel de firme, Nissa, Cristallini, Bien savy ( ca sa fie reclama completa) ca sa nu mai spun ca daca mergi la fostul COCOR gasesti la Agnes Toma o gramada , frumoase moderne iar daca nu-ti vin ti le modifica conform siluetei.
Tommy_Boy
Postat pe 24 Iunie 2015 09:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bijuterii Hand Made 1 De la: lilicrst 4 Aprilie 2011 10:42
CONCURS PARFUM 3 De la: nelly05 2 Martie 2010 08:51
Un loc unde putem gasi haine de calitate XXL la preturi mici 3 De la: AlexandrinaS 16 Ianuarie 2009 14:27
Buna ! 2 De la: Axl_22 17 Octombrie 2011 21:31
Super rucsac cadou la Lipton Ice Tea 1 De la: garbo_4810 23 August 2012 10:45
Setari Cookie-uri