Lenjerii de pat moderne

O lenjerie de pat este cat se paote de importanta in cazul in care dorim sa ne odihnim cat se poate de eficient dupa o zi incarcata la servici, si foarte stresanta. Eu am reusit sa scap de problemele cauzate de o lenjerie incomoda si care sa ma jeneze pe timp de noapte deoarece pe internet am gasit un site de unde mi-am luat trei seturi de lenjerii la preturi cat se poate de avantajoase in raport cu calitatea superioara a acesteia. Poate ca suna a reclama dar nu e asa, deaorece de mult cautam o lenjerie de pat care sa ma poata face sa ma relaxez si sa am un somn linistit si dimineata sa ma trezesc plin de energie. Seara abia astept sa ajung acasa si sa ajung in lenjeria mea confortabila care dupa cateva minunte le televizor ma fura cu totul si adorm. Lenjeriile acestea le-am comandat de pe http://www.lenjeriimoderne.ro/, si chiar sunt foarte multumit de ele.
garbo_13920
Postat pe 21 Mai 2013 16:35


sa le folosesti sanatoasa... !!! intreb si eu... asa... daca le-ai comandat pe net, de unde stiai ca-s cele in care o sa dormi relaxata sau adormi repede ? daca aveai si inainte asa ceva, macar stiai despre ce e vorba. nu vreau sa fiu obraznic si sa-ti cer sa-mi dai si mie sa le incerc inainte de a comanda... dar am o dilema ! iar titlul: "Lenjerie de pat MODERNA".... nu-mi spune ca e si relaxanta !
barboneli
Postat pe 21 Mai 2013 17:36
Spun ca sunt modene pentru, ca le-am vazut, iar la faza ca sunt confortabile si relaxante si ma ajuta sa adorm mai repede, o spun pt. ca am incercat aceste lenjerii de pat. E adevarat nu stiam la inceput ca sunt atat de confortabile, dar am uitat sa specific ca am avut ocazia sa le incerc la o prietena, si atunci m-am hotarat si eu sa le achizitionez, deoarece aveam ceva timpde cand imi cautam o lenjerii de pat care sa ma ajute sa ma relaxez.
garbo_13920
Postat pe 29 Mai 2013 10:39


aha... acum am inteles... ! si ce simti sau ce au aceste lenjerii, de sunt asa confortabile ? sunt moi... sunt matasoase... sunt... confortabile, am inteles ! un pat confortabil, un fotoliu confortabil, un scaun de masina confortabil, un apartament confortabil... hai... si un prieten confortabil, mai inteleg ! dar o lenjerie de pat.... ? daca sunt cum am spus mai sus, inteleg, daca si patul e confortabil... e clar, dar nu inteleg de ce adormi mai repede in asternut din asta "modern" ?. daca in loc de prietena incercai cu un prieten asternutul... tot repede adormeai ? intreb fara rautate... ! si e modern prin ce ? desen, tzesatura speciala facuta cu tehnologie moderna... nu se spala nu se calca... ce ? in tot cazul eu iti urez sa le mototolesti sanatoasa... !!!
barboneli
Postat pe 29 Mai 2013 11:42
Moderna e prin culorile ei si prin textura, si cusaturi, si spun ca poti adormi mai repede, deoarece stii si tu foarte bine cred, ca atunci cand gasesti o lenjerie placuta la atingere, parca te ia somnul mai repede, decat una rece sau care te irita in vreun fel
garbo_13920
Postat pe 29 Mai 2013 12:42
si mie imi plac lenjeriile dar cele adevarate din bumbac nu de satin sau cu plastic in ele!alea doar aluneca si te trezesti pe saltea f des !
garbo_19362
Postat pe 16 Iulie 2013 22:54
Da cele mai potrivite, sunt lenjeriile de pat din bumbac, deoarece au niste calitati extraordinare atunci cand vine vorba de o odihna cat se poate de eficienta. Astfel in cazul in care nu stiati aceste lenjerii de pat bumbac sunt potrivite si pe timp de vara cand sunt cat se poate de racoroase, dar si pe timp de iarna cand ne pot oferi toata caldura de care avem nevoie. In plus pe timp de noapte sunt cat se poate de confortabile si nu ne vor face sa transpiram, deoarece este un material cat se poate de absorbant. Eu imi iau lenjeriile de pat din bumbac de pe http://www.lenjeriideosebite.ro/
garbo_384897
Postat pe 27 Septembrie 2013 11:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna caut iubit!! 13 De la: garbo342280 8 August 2016 14:14
Am nevoie de sustinerea voastra ! 1 De la: creatza 11 Noiembrie 2008 19:16
vand balansoar - ideal pt alaptat 2 De la: carmen_adriana50 8 Februarie 2011 15:44
Doriti hainute bebe super ieftine? 1 De la: Bianca291 2 Mai 2009 20:56
Bijuterii fine din argint 7 De la: dacris 20 Martie 2012 22:27
Setari Cookie-uri