ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

:(offf

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

de ce trebuie sa sufar mereu???:((((((((((as vrea sa fiu si eu fericita.......
  citeaza   raspunde

pai e simplu, daca esti cu cineva desparte-te urgent si intra in clubul divortatelor si fericitelor. promotion on membership fee. sale!

Ps. asta este cel mai penibil topic deschis de clone, pentru discutii. Marketing patetic
  citeaza   raspunde

Ehh .. nu Zau????
  citeaza   raspunde

De la: hermosa20, la data 2013-01-30 23:19:37de ce trebuie sa sufar mereu???:((((((((((as vrea sa fiu si eu fericita.......

chiar... de ce sa suferi mereu... ? nici eu nu sunt de acord ! cu ceva laxative, ai incercat ? cica ajuta si curmeaza suferintele... ! iti cade parul ? nici o problema... foloseste o emulsie din ulei de nuca cu par de musca vaduva ! ajuta 87% ! sau poate nu esti iubita ! nici asta nu e o problema... spune-mi, cand vrei sa ne intalnim ????
  citeaza   raspunde

Maine de la 3 la 2....
  citeaza   raspunde

Tot fata in fata cu spatele garii va intalniti ? ...Intr-o camera de bicicleta dintr-un bloc de desen ?
  citeaza   raspunde

De la: hermosa20, la data 2013-01-31 00:13:01

Maine de la 3 la 2....

waw.... asta inseamna ca o sa fim impreuna 23 de ore..... !!!
  citeaza   raspunde

De la: Rotty, la data 2013-01-31 07:51:41Tot fata in fata cu spatele garii va intalniti ? ...Intr-o camera de bicicleta dintr-un bloc de desen ?

nu stiu... o las pe ea sa aleaga...
  citeaza   raspunde

De la: barboneli, la data 2013-01-31 08:25:11
De la: hermosa20, la data 2013-01-31 00:13:01

Maine de la 3 la 2....

waw.... asta inseamna ca o sa fim impreuna 23 de ore..... !!!

Asa...asa...sa nu va acuze lumea ca ati fost TOATA ziua impreuna
  citeaza   raspunde

:) ::) interesant
  citeaza   raspunde

Te-ai mai relaxat ? Ai zambit sau macar ai suras ? ......Atunci esti pe calea buna Hermosa.
  citeaza   raspunde

Da.. stii tu ca sunt pe calea ceea buna.. nu crd ca intelegi
  citeaza   raspunde

ok... eu poate am exagerat un pic cu gluma si imi pare rau ! zau ! imi cer scuze... si sincer iti doresc sa fii fericita... mi s-a parut cidat mesajul tau aici pe forum, atata tot. sorry !
  citeaza   raspunde

De la: hermosa20, la data 2013-01-31 23:01:01Da.. stii tu ca sunt pe calea ceea buna.. nu crd ca intelegi

Ce te face sa crezi ca nu as intelege ?
  citeaza   raspunde

Hermosa...viata este grea...atata timp cat ii permitem sa fie astfel!!!Indiferent care ar fi sursa nefericirii tale...gandeste-te la cei care sunt si mai nefericiti ca tine!!!!Bucura-te ca esti sanatoasa.....poti mege...poti vorbi...poti vedea...poti gandi...sunt multi...care nu pot face nimic din toate acestea!!!Iti urez sa fii fericita...da toata nefericirea ta...in schimbul unui zambet al inimii!!!
  citeaza   raspunde

Amin.

anitanna.files.wordpress.com/2012/06/f-100.jpg?w=600
  citeaza   raspunde

youtu.be/vZ61su9H5RU
  citeaza   raspunde

De la: barboneli, la data 2013-02-01 15:00:39

youtu.be/vZ61su9H5RU[/quote]

burn burn burn
ring of fire
  citeaza   raspunde

asta vroiai.... ?

youtu.be/5L0q09CgUWo
  citeaza   raspunde

sau asta....... ?

youtu.be/mIBTg7q9oNc
  citeaza   raspunde

sau asta.....

youtu.be/ddgyg_5FF_0
  citeaza   raspunde

pentru ca tu alegi sa suferi - suferinta e optionala, hermosa.
Te poate face sa pari mai interesanta sau poate fi un pretext sa zaci in zona de confort - dar este totusi optionala.
  citeaza   raspunde

De la: hermosa20, la data 2013-01-30 23:19:37de ce trebuie sa sufar mereu???:((((((((((as vrea sa fiu si eu fericita.......

cred ca nu ai atatia ani cate probleme de-astea de IQ cu minus insiri tu aici pe forum
  citeaza   raspunde

De la: barboneli, la data 2013-02-01 18:20:11

asta vroiai.... ?

youtu.be/5L0q09CgUWo[/quote]
oui
  citeaza   raspunde

De la: barboneli, la data 2013-02-01 18:40:14

sau asta.....

youtu.be/ddgyg_5FF_0[/quote]

si asta
  citeaza   raspunde

pentru ca ai suflet bun,si pentru ca asa e viata,plina de diverse.
numai ca,e important cand suntem la greu,sa ne incurajam,sa ne amintim ca toate sunt trecatoare,sa ne rugam, si sa ne amintim de toate lucrurile bune pe care le avem totusi in vita noastra,ca pe toate niciodata nu le poti avea...
da,e adevarat ca e o optiune,cum zice Q,adica ne putem plange de mila,sau putem trage concluzii sanatoase,ca totul se intampla cu cu rost,si supararea nu foloseste chiar la nimic...trebuie sa ne uitam la solutie,daca exista,si daca nu,inaintam....
ia mai uita-te putin si la cerul albastru...zicea o prietena,cand eram eu suparata.
alta,imi amintea cat de mult ne iubeste dzeu.
mama zice ca ea se supara doar trei zile,si asa e prea mult,zice;vai,eu de trei zile sunt suparata????Gata! ajunge,exagerat de mult,schimb macazul,ia sa iu eu vitamine,sa ascult niste muzica buna,sa ies putin apoi afara la o plimbare etc...
  citeaza   raspunde

pitzi, pitzi, pitzi... treci la grauntze pitzi si lasa suferinta! n-ai timp de asa ceva camd ograda e plina de cocshei...! hai ... la grauntze... si fara sentimentalisme de gazon... auzi?!
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: