As vrea sa cunosc o mama singura

Si eu sunt o mama singura si mi-ar placea sa cunosc un tip dragutz, manierat, vesel si pasional. Cer prea mult???
garbo174113
Postat pe 27 Noiembrie 2012 14:00
unde esti baiatule... nu ne zici si noua daca ai gasit ceva si ce.ai gasit?
jeje2011
Postat pe 28 Noiembrie 2012 21:27
De la: Gabriela_Mihai_Minzala_1, la data 2012-11-24 05:20:54Si de ce laudabila intentia, Heartbeat, o mama singura are un fel de handicap? Face un gest de mare generozitate domnul care a scris, nu este asa?
Nu vrei sa ai grija ce spui, ca poate suna aiurea, fara sa vrei.
..........................
Hai, pa, grija mare!!


oricum laudabila intentia, "din diverse motive"!
intelegi ce scrie aici?
daca nu ia-ti un translator din limba romana in limba romana, ca sa nu-ti sune aiurea!
ai vazut ca am zis eu ceva de vreun handicap pentru vreo mama singura? sau ai obisnuinta de.a trage concluzii dupa mintea ta si sa le atribui altora?
nu crezi ca e mai bine sa citesti ce scrie decat sa iti dai cu parerea despre ce nu e scris?

poti spune orice chestii si sa faci reclama la orice, dar preferabil sa nu te iei aiurea de mine!
vezi ca ti se potriveste si tie foarte bine chestia aia cu hai pa si grija mare!
heartbit
Postat pe 28 Noiembrie 2012 23:26
De la: garbo174113, la data 2012-11-27 14:00:10Si eu sunt o mama singura si mi-ar placea sa cunosc un tip dragutz, manierat, vesel si pasional. Cer prea mult???


chiar nu ceri prea mult!
insa de obicei cand "ceri" ceva... trebuie sa si "oferi"!
heartbit
Postat pe 28 Noiembrie 2012 23:31
De la: secrau22, la data 2012-11-24 23:29:57si daca e cumva bona copilului?
garbo076159
Postat pe 30 Noiembrie 2012 05:55
In general oamenii au obiceiul de a judeca orice nu li se potriveste lor.
Fiecare om are nevoile sale, potrivit carora gandeste si actioneaza.
De aceea cand ai in vedere un scop, ca sa poata fi atins il treci prin sistemul tau senzorial,
, fara ajutor din afara si verifici daca:
- sunt pastrate avantajele situatiei prezente ?
- care sunt dezavantajele care ar putea apare in urma atingerii scopului?
- care este pretul platit pentru atingerea scopului?
- daca iti vei atinge scopul, ce se va petrece in continuare? Care sunt efectele pe termen lung?

Daca ai verificat si totul e OK, atunci nu te mai influenteaza parerea altora, pentru ca fiecare gandeste din punctul lui de vedere. Fiecare are dreptate in felul lui, pentru ca trece prin filtrul lui hotararea ta, iar daca tu iti doresti o mama singura cu un copil mic, eu nu pot decat sa te felicit si sa te indemn sa faci asa cum simti.
CiupercaNiculina
Postat pe 3 Decembrie 2012 14:59
De la: secrau22, la data 2012-11-23 16:07:28Buna. Sint un baiat din Timisoara, 35 de ani, slabutz, simpatic (zic unii )

As vrea sa cunosc o mama singura, cu un copil mic, care din diferite motive a ramas singura cu copilul ei. Nu stiu ce sa mai scriu pe moment... acum mi-a venit ideea sa postez aici...poate poate...



Buna! Din intamplare am dat de mesajul tau...sunt o mamica singura din Satu Mare,si am un baietel de un an si patru luni; e foarte interesant si in acelasi timp ciudat sa vad ca cineva cauta in mod deosebit o femeie cu obligatii...e demn de lauda,dar totusi neobisnuit in zilele noastre...dar,cu siguranta ai motivele tale!
garbo_4541
Postat pe 3 Decembrie 2012 23:31
BRAVO! FELICITARI!!!

Sunt atat de multe femei singure! Numai ele stiu cat de greu se descurca!

Daca ai intentii bune si te-ai hotarat, FA-O!!!!!

Si nu te mai lua dupa unii si altii care le stiu pe toate, sunt cei mai destepti, dar daca ii scuturi nu raman decat hainele de firma, de ei!

Mergi inainte si poate D-zeu iti va da tie, ceva ce ei nu vor avea niciodata: dragostea si o familie adevarata!!!

Inca odata, felicitari!!!!
garbo256044
Postat pe 6 Decembrie 2012 18:31
Trebuie sa fie neaparat si un copil mic,daca vrei o mama singura?
garbo105616
Postat pe 6 Decembrie 2012 20:08
pai copilul oricat de mic sau mare ar fi tot mic este!!!
ca doar nu o vrea omul o mamica cu un copil cat el de mare!
ca atunci nu mai e o mamica .. e o mamoaie sau o mamaie ...
heartbit
Postat pe 6 Decembrie 2012 23:28
ce zicetzi de Adriana Iliescu? cred ca se potriveste bine cerintelor lui
jeje2011
Postat pe 7 Decembrie 2012 00:34
f amuzant!!!
garbo255449
Postat pe 7 Decembrie 2012 13:45
eu cred ca i se potriveste bine elena udrea, elena basescu ...
o sa ziceti ca nu sunt mame...
e nu? chiar nu aveti imaginatie deloc?
sunt mame in devenire...
numai ca lui udrea ii place doar sa stea ca closca pe oua... iar baseasca exerseaza...
heartbit
Postat pe 7 Decembrie 2012 14:03
De la: secrau22, la data 2012-11-23 16:07:28Buna. Sint un baiat din Timisoara, 35 de ani, slabutz, simpatic (zic unii )

As vrea sa cunosc o mama singura, cu un copil mic, care din diferite motive a ramas singura cu copilul ei. Nu stiu ce sa mai scriu pe moment... acum mi-a venit ideea sa postez aici...poate poate...


anuntul in sine poate avea mai multe conotatii, dar la prima citire ceea ce-si doreste este laudabil, si incearca posibil sa ofere din dragostea lui si alteeia ... dar de ce cu copil mic chiar nu inteleg...
Cristian_Vizitiu_1
Postat pe 9 Decembrie 2012 08:12
De la: garbo_4541, la data 2012-12-03 23:31:33
De la: secrau22, la data 2012-11-23 16:07:28Buna. Sint un baiat din Timisoara, 35 de ani, slabutz, simpatic (zic unii )

As vrea sa cunosc o mama singura, cu un copil mic, care din diferite motive a ramas singura cu copilul ei. Nu stiu ce sa mai scriu pe moment... acum mi-a venit ideea sa postez aici...poate poate...



Buna! Din intamplare am dat de mesajul tau...sunt o mamica singura din Satu Mare,si am un baietel de un an si patru luni; e foarte interesant si in acelasi timp ciudat sa vad ca cineva cauta in mod deosebit o femeie cu obligatii...e demn de lauda,dar totusi neobisnuit in zilele noastre...dar,cu siguranta
ai motivele tale!


... interesant DA, dar nu vad de ce CIUDAT ... , o fi vazut si el cum stau lucrurile in ziua de azi cu femeile care fug dupa materialisme incit s-a saturat si vrea una care are ceva obligatii si in acelasi timp isi creeaza si el ceva obligatii, oricum de laudat gestul...
Cristian_Vizitiu_1
Postat pe 9 Decembrie 2012 08:18
De la: suparatu_, la data 2012-11-25 20:00:44Na!

Barbat 36/180/87 verzi,par cret,viril,cu job si masina Mov;)) caut Femeie:
90/60/90, bruneta, negri poate sa fie,sa aibe copil(chiar daca o sa mai facem unu');) si sa vanda camioane ....:-w Na!
m_arilena
Postat pe 9 Decembrie 2012 08:56
bai frate, ce gest caritabil...parca ar fi anuntat ca vrea una fara maini, picioare si surdo-muta,a sa va extaziati!
"Cit de greu se descurca", 44? "Se descurca" exact cit le duce ce au intre urechi: nu faci un copil sa ti-l creasca tat-su, sau daca nu tat-su atunci altul, tu in nici un caz, ca nu esti in stare! Daca pt asta l-ai facut: tzeapa: stai cu el in brate la marginea drumului, ca poate i se face cuiva mila de copil si te accepta SI pe tine, nu? Laudabil...
quasaria
Postat pe 9 Decembrie 2012 09:12
ai dreptate jeje ...aici ...eu ce sa iti spun ..bafta la femei ...
lyon
Postat pe 9 Decembrie 2012 12:03
Q

o mamica singura mi.a zis asa: daca o femeie face un copil il face pentru ea si pentru ca vrea!
deci treaba ca sa-l faci ca sa-ti legi barbatul de tine sau alte texte din astea... sunt pe cat de infantile, pe atat de rasuflate!
iar cine face un copil ca sa aiba altcineva grija de el, mai bine nu l-ar mai face!
treaba cu socotelile de la targ si cu alea de acasa... stiti voi!

celor care si-au facut un copil si acum ii cauta un tata second-hand, le urez succes in a gasi ce cauta!
heartbit
Postat pe 9 Decembrie 2012 14:07
De la: secrau22, la data 2012-11-23 16:07:28Buna. Sint un baiat din Timisoara, 35 de ani, slabutz, simpatic (zic unii )

As vrea sa cunosc o mama singura, cu un copil mic, care din diferite motive a ramas singura cu copilul ei. Nu stiu ce sa mai scriu pe moment... acum mi-a venit ideea sa postez aici...poate poate...


Salut,

sunt interesata de anuntul tau. Cred ca "corespund" cerintelor preliminare cine stie...poate...poate
garbo_10005
Postat pe 9 Decembrie 2012 22:10
s-a insurat de mult! in caz ca n-ai observat a devenit "fosta membra garbo"!!!
asta e, ai ratat ... dar daca-mi lasi detaliile de greutate si inaltime, culoarea parului si a ochilor, lungimea unghiilor, cine stie... poate gasim ceva!
heartbit
Postat pe 9 Decembrie 2012 22:35
Da...deci l-am ratat! Multumesc de informatie nu vazusem anuntul cu "fosta membra garbo" Probabil a gasit ce cauta sau s-a speriat de atatea comentarii.
...si zici ca te pricepi la compatibilitate dupa lungimea unghiilor...asta e usor- le port scurte. Cu ce as putea sa fiu compatibila?!
garbo_10005
Postat pe 11 Decembrie 2012 18:26
90-60-90 ? mai precis ce reprezinta aceste numere? 90-ani. inaltimea 60 cm si varsta 90 ani?
Militaru_Marius_1
Postat pe 23 Martie 2015 01:33


Eeexact ! Bravo Sau aproape exact. Mai precis, esti foarte departe de adevar... mai ales ca ai pus de 2 ori varsta. 90 dej ani, e identic cu varsta de 90 de ani. Dar te iertam de data asta, nu-i asa, dragi forumisti ? Mai precis, cifrele de care intrebi, sunt centimetrii...! Da, da, nu te mira atata. Sunt un fel de masuratori. Nu, nu de IQ, pe care tu poate il ai sub 14,21 ! Dar daca corespunzi cu aceste cifre la masurarea umerilor, talie si poponet, mai precis solduri, precis o sa pari interesanta la aspect. Ca mama singura, binenteles, ca asta e titlul si subiectul topicului. Intrebarea ta se potriveste la topicul: "Caut gagica cu corpul traznet, 90-60-90" Cu aceste dimensiuni am fost si eu o data, regina frumusetii....
barboneli
Postat pe 23 Martie 2015 16:13
salut Barbo

doamna militaru marius, ca asa reiese din avatar, ca e o doamna, desi dupa nume pare a fi altceva, a vrut sa fie pretios cu o ironie, numai ca a dat-o cu bata in balta. poate ca ii iesea daca zicea 90kg 60cm 90 ani?!
dar chiar si asa, sa se trezeseasca sa puna o intrebare la acest topic dupa 3 ani, pare destul de luly-truly
heartbit
Postat pe 23 Martie 2015 17:35


Corect. Nici eu n-am inteles ce e cu intrebarea asta tocmai aici si tocmai dupa 3ani. Salut, bit cu toate ca am trecut la vin... Trebuie sa recunosc ca si eu am facut o greseala. Primii 90cm. se refera la masuratoarea bustului, mai precis se masoara cantitatea... pardon, marimea sanilor. Si nu a umerilor cum am scris inainte. Scuze.
barboneli
Postat pe 23 Martie 2015 21:24
lasa ca gresala aia e o nimica toata.
si io tot cu vinul, dar daca astia nu au decat halbe aici, ce era sa fac?
asa ne mai trece de sete, si in plus, e antrenament pentru la vara
heartbit
Postat pe 23 Martie 2015 22:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Divortul este o solutie? 221 De la: anelize1972 27 Octombrie 2012 10:13
vaccin rh negativ 3 De la: ciprian_r 8 Aprilie 2010 10:59
alimentatie bebe 6 luni 5 De la: GretaPopescu 30 Martie 2010 19:01
sant un tata disperat dupa copilul lui!! 5 De la: iasomia 21 Iulie 2010 17:39
IMI POT VEDEA COPILUL DOAR PE UN CONT DE HI5...VOI ATI PUTEA ? 2 De la: GretaPopescu 30 Martie 2010 18:29
Setari Cookie-uri