Cum gandesc barbatii.Daca femeile iubesc pe barbati atunci trebuie sa le faca mancare sa le calce,,sa curete dupa ei...Asa gandesc barbatii zic te iubesc dar daca nu cureti dupa mine iti umflu ochii

eu una nu cred k toti barbati sunt la fel
de ex eu am avut 2 prieteni, cu primul am stat 5 ani si ne-am despartit pt ca intervenise monotonia si amandoi simteam nevoia de spatiu si am ajuns la bucuresti la facultate
fieare cu un anumit grup de prieteni si etc dar cu toate astea am ramas fff buni prieteni nu ne=am reprosat nimic niciodata. Al 2 a fost un fost coleg din clasa a 9 ne-am reintalnit dar el avea prietena si am tot mers in paralel un an de zile asta din vina mea k am accepata el nu ma fortat cu nimic, pana la urma am renuntat k l-am cunoscut pe omul cu care sunt aqm sotul meu. ne intelegem e min ma ajuta mereu la gatit pt k noi gatimin fiecare zi nu mancam o mancare dupa o zi pe alta si la tot chiar el se ocupa cel mai mult cu pusul rufelor la usat k mie imi e frik sa ma aplec peste geam. Ziua cat timp este el la munca eu ma ocup de curatenie praf etc dar curatenie generala face impreuna in fiecare sambata. Si aqm k a venit bebik sunt si mai rasfatata le se cam ocupa de tot. Si noaptea knd se trezeste bebik tot el sare primu si mi=l aduce in pat sa ii dau sa pape. Asa k depinde de amandoi intr-o relatie. Primul prieten knd am nascut a venit da ia adus hainute. Asta e viata nu poti avea totul din prima. Trebuie sa stii sa iti faci o anumita armonie in relatie sa discutati si sa va ajutati. eu nu i-am refuzat nimic sotului si nici el mie.
tigruaik
Postat pe 9 August 2012 18:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Poveste 5 De la: eu_geminy 25 Noiembrie 2011 03:51
Gresesc eu sau ea? 16 De la: alfa2m525m 12 Ianuarie 2011 00:19
o relatie dupa divort? 3 De la: mielutza 14 Iunie 2009 20:30
Mă minte sau nu? 17 De la: garbo_408862 31 Decembrie 2017 10:27
clarvazatoare si ghicitoare buna 1 De la: elizateo 8 Decembrie 2011 06:28
Setari Cookie-uri