conteaza virsta

sunt de curind despartita de sot am doi copii unul de 18 lucreaza si unul in facultate De curind am cunoscut un barbat mai tinar cu 8 ani decit mine,care din pacate isi creste copii de 3 ani singur insa copii lui sunt sub 18 ani Ne intelegem bine chiar are multe idetintice ca fostul sot Se vede ca el e indragostit de mine dar eu nu pot sa ii raspund la fel Doreste sa fim o familie nu stiu ce sa fac ,accepta copii mei Din pacate nu il cunosc f bine vb doar pe net eu sunt intro tara si el in alta dar de cind vine de la lucru si pina dormim stam si vb Am vb si cu copii ,imi spune toate problemele dar eu sunt rece in iubire il vad doar ca un prieten bun Nu stiu datimi un sfat ce cale sa aleg sa merg la el sau sa nu cred in iluzii
neco
Postat pe 7 Februarie 2012 10:36
Buna Neco ! pot sa-ti dau un sfat ?
diana_maria_kidz
Postat pe 7 Februarie 2012 10:41
neco, viata e scurta. Daca nu incerci nu ai cum sa stii. Ca sunteti in tari diferite, da, asta e o problema. Dar nu una care nu poate fi rezolvata. Poti foarte bine sa te duci la el, sau el sa vina la tine, sa vedeti daca va potriviti. Puteti face o incercare, fara sa lichidati viata pe care o aveti acum. E posibil sa nu va intelegeti si sa va intoarceti la vietile voastre anterioare.


diana.
de aceea a deschis topicul. Pentru a primi sfaturi ...
cri_cat
Postat pe 7 Februarie 2012 10:48
Singurul sfat pe care si-l poate permite este de la ea insasi.
DD_BB
Postat pe 7 Februarie 2012 10:53
ok, cri cat, si eu sunt de acord cu tine, sa incerce daca nu merge asta este, am trecut si eu printr-un divort si multa vreme am fost sceptica la o eventuala relatie...
diana_maria_kidz
Postat pe 7 Februarie 2012 10:59
Gata nu mai e nimeni? unde a disparut toata lumea?
diana_maria_kidz
Postat pe 7 Februarie 2012 11:12
va multumesc ptr sfaturi sunteti o echipa ok El mia zis ca daca ma hotarasc sa merg la el ,el sa interesat deja de loc de munca si abia asteapta sa ajung la el dar eu nu iam zis ca ma duc Oare e un barbat posesiv sau chear e indragostit si vrea sa fim impreuna
neco
Postat pe 7 Februarie 2012 15:39
nu avem de unde sti. nu il cunoastem.
incearca si vei vedea
cri_cat
Postat pe 7 Februarie 2012 22:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
neitegrare in colectiv 27 De la: Ioana007 25 Septembrie 2009 17:18
Un sfat va rog frumos!!! 58 De la: joyz93 10 Ianuarie 2010 20:22
Buna oamenilor ! 13 De la: FelicitySmoke9 17 Noiembrie 2016 20:52
Ce va amuza??? 117 De la: elisabeta_boia 2 Martie 2013 13:50
Pleaca copilul la facultate ----cum ne descurcam cind e doar unul singur 1 De la: garbo005849 12 August 2009 13:48
Setari Cookie-uri