Sportul deformeaza femeia ,dieta conteaza

Am mers la sala si facusem muschi ca ziceai ca sunt Tarzan ,acum servesc masa la Restaurant & Lounge din Centrul istoric din Bucuresti si arat excelent
garbo261156MADALINA
Postat pe 25 Ianuarie 2012 14:18
se pare ca ti se potriveste mai bine sa fii chelnerita...
dor72_
Postat pe 25 Ianuarie 2012 15:32
madalino, ai dat-o de gard cu asta!
ufishor
Postat pe 25 Ianuarie 2012 15:34
da' de ce?
n-auzi ce bine-i prinde sa serveasca masa?
cu cat mai multi clienti, cu atat mai supla, ea....
dor72_
Postat pe 25 Ianuarie 2012 15:35
hahaha!
asadar, sa mergem sa ne serveasca masa, nu?

:)))
esme
Postat pe 25 Ianuarie 2012 15:39
coano 156 i tu, Mdlin! Mh, nebunatico!
ncep s te ntreb serios: ai pltit pentru reclam? Ca s nu i mai trimit i eu nota de plat
Thor_again
Postat pe 25 Ianuarie 2012 15:40
esme, nu merem, mmic! nu auzii c-i gras? ce, vrei s mi se aplece cnd oi vedea-o c-mi vine cu zama de fasole?
Thor_again
Postat pe 25 Ianuarie 2012 15:41
Adevrul este c eu am fost n bomba aia imediat dup srbtori. Acum, pe bune, nu v sftuiesc s ncercai dect dac avei imunitate de asiatic din la care mnnc gndaci i n-are nici pe naiba!
i voi m tii de ceva aniori pe aici, nu v mint cnd e vorba de ceva serios.
Thor_again
Postat pe 25 Ianuarie 2012 15:43
mda, de la sport se umfla muschii, de la mancatul aiurea suncile, da' reclama aiurea loveste musterii la neuron sau la buzunar, dupa caz. bine ca nu ne zisesi ca te-ai lasat de suzeta si te-ai apucat de scooba diving, ca cine stie unde se aruncau fetele pe gerul aista...
oli_le_mechant
Postat pe 27 Ianuarie 2012 04:26
Buna ziua tuturor . Numele meu este Ramona si doresc sa va impartasesc cate ceva din lupta mea cu kilogramele.La fel ca si voi am incercat tot ce se putea in materie de slabit pana cand intr-o zi m-am trezit la spital cu o carenta mare de vitamine si un suflu sistolic de gradul 2-3 din cauza faptului ca organismul a fost privat de vitamine pe o perioada destul de mare de timp. Dupa un tratament de 3 luni cu vitamine am castigat aproape aceleasi kg. pe care cu multa munca si infometare reusisem sa le dau jos. Eram disperata. Visul oricarei femei este sa arate bine insa cand platesti cu sanatatea nimic nu mai conteaza.Asa am inceput sa caut produse de slabit pe baza naturala. Ceea ce am gasit a fost extraordinar :" Cura de reechilibrare a organismului ".Pe langa beneficiile acestei cure precum revenirea la normoponderabilitate ( slabirea fiziologica stabila, sanatoasa si armonioasa ), vom obtine si alte efecte la fel de benefice ca reechilibrarea functiilor tuturor sistemelor corpului, prevenirea bolilor cronice , un aspect tineresc si energie debordanta , fizica si mentala, o crestere evidenta a calitatii vietii si o prelungire a vietii active.
Pentru cei care doresc mai multe informatii puteti sa ma contactati pe mail ramona@cgg.ro
Ramona_Gazdac_1
Postat pe 1 Februarie 2012 17:03
Sportul deformeaza, doar daca te duci si tragi de fiare fara sa stii ce faci. Daca ai face pilates, aerobic (orice forma de aerobic) chiar si fitness, nu ai cum sa te deformezi. Sportul inseamna echilibru, tonifiere, elasticitate, forme frumoase. Nu stiu unde si ce ai facut tu, Madalina, dar sigur ai facut cum te-a taiat capul
Pentru a slabi armonios si a pastra rezultatele, trebuie sa ai o dieta echilibrata, sa faci si sport in paralel. Cand incepi sa pierzi kg, datorita dietei, incepe sa se vada pielea flasca, musculatura lipsa. Asa ca in toate trebuie sa existe un echilibru.
Eu am slabit 30 de kg, cu dieta si sport. La ora actuala, sunt antrenor de fitness si aerobic. Si nu, nu sunt deformata am forme frumoase, asa cum isi doresc mai toate femeile.
garbo257774
Postat pe 20 Iunie 2012 16:08
eu fac sport fix cum ma taie capul si tot n-am nici o "deformare" - si maninc orice am chef sa maninc, oricind, oricit.
Nu ca m-as certa cu o reclama...
quasaria
Postat pe 20 Iunie 2012 16:13
Am incercat acum cativa ani sa slaesc prin sport. Mi-am cumparat o bicicleta eliptica. Am pedalat doua luni in fiecare zi timp de o ora pana nu mai puteam. Rezultatul a fost urat. mi s-au ingrosat picioarele incredibil de urat. Cel putin partea de sus a piciorului, pulpa.

garbo_4927
Postat pe 25 Iunie 2012 17:23
Nu m mai ridic...stau la PC. Nu vreau s m deformez!
Axl_R
Postat pe 25 Iunie 2012 17:27
De la: Axl_R, la data 2012-06-25 17:27:45Nu m mai ridic...stau la PC. Nu vreau s m deformez!






Mai, mi-ai promis mie scaunu' cela ai uitat?

....te-ai format deja, P(e) la C(entru)
Fss_ssu
Postat pe 25 Iunie 2012 18:06
Da' nc nu l-ai luat.
M mai...formez...
Axl_R
Postat pe 25 Iunie 2012 18:12

nu,stateai in picioare pe el
ce dieta urmezi de te-ai conturat asa vizibil?
Fss_ssu
Postat pe 25 Iunie 2012 18:36
Nu mai dau din cas!
Axl_R
Postat pe 25 Iunie 2012 18:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
INVITATIE la o Suuuper Petercere KANGOO JUMPS !!! 1 De la: aerobicclass 2 Octombrie 2009 18:26
Divort 2 De la: Christina_Christina_1 26 Martie 2017 08:55
sporturi pentru slabit 26 De la: anonima20 12 Noiembrie 2018 17:24
sali de sport 2 De la: garbo238205 24 Octombrie 2011 17:41
Invitatie 177 De la: garbo_463179 25 Februarie 2017 22:24
Setari Cookie-uri