ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Sporturi pentru slabit

Voteaza
*****Scor: 5 din 2 voturi

as vrea sa stiu daca mai exista si un alt sport prin care poti sa slabesti inafara de inot...care sa nu cresti in inaltime...doar sa slabesti...si mai mult din burta
  citeaza   raspunde

mergi la sala, vb cu un instructor.....acasa poti face abdomene..
  citeaza   raspunde

da e adevarat ca si apa slabeste???
  citeaza   raspunde

De la: bombonyk, la data 2010-03-12 12:35:57da e adevarat ca si apa slabeste???

da e adevarat ca si apa imbaloneaza daca e mai multa
  citeaza   raspunde

Eu stiu ca exercitiile cardio slabesc; gen alergare-jogging, sarituri.
  citeaza   raspunde

cand te duci la mare,fa talazo-terapie..stai bu burta in dreptu' valurilor...pana amortesti...
in tineretea mea...ehhhh...

a!

si dragoste...fa dragoste,da' asa cu inima...cu sufletu'...
  citeaza   raspunde

asta sfat bun,mami!
cum zici tu acolo...

p'orma ne tratam de dependenta de sex d'aia...
  citeaza   raspunde

ce ma mami,nu am dreptate?

n-ai vazut cand iubim ce frumosi suntem? stralucim...avem o scanteie in ochi, aseeeea...
si scade burta,ce e...e...
  citeaza   raspunde

drept,nu zic ba...

par igzample colega mea zice ca nu poate sa tina nicio cura de slabire decat atunci cand e indragostita...

e abonata la efectu' yo-yo!

pe de alta parte...recitii Bel-Ami,noroc cu astia de la adevaru'...
bine ca dadui de asta,caz fericit...
daca ma impinge michidutza la clasicii rusi....adio dragoste - bine-ai venit psihoza!
  citeaza   raspunde

da-i incolo de rusi...
ma bagai si eu la recitit,logodnica locotenentului francez-jh.fowles..

cred c-o las iaca-cui,ca nu stau prea bine cu moralu' nici personajele...

dap...
se dadu cu adevaru'...bel ami

am luat si eu o gramada de carti cu jurnalu'...
trebuie sa recunosc ca e o afacere...un pret bun..
  citeaza   raspunde

baga Toparceanu,mami! - o binecuvantare,nu alta!
mi-au amortit obrajii de la cat am zambit toata ziua citindu-i parodiile...
  citeaza   raspunde

e greu,preci..

da' incerc...multumesc ...
  citeaza   raspunde

stai asea,ca bag io la "lumea.." una de-a lui...
  citeaza   raspunde

am si eu una,da' mi-i rusine....
  citeaza   raspunde

ei,bag-o mami,ca dupa rusine nu bei apa...
  citeaza   raspunde

cel mai bun sport pentru slabit..fetelor,este rodeo!!!
  citeaza   raspunde

eu ma gandeam la un dans sportiv
  citeaza   raspunde

Abdomene , alergat , plimbari , mancare sanatoasa bogata in fructe si legume , ceaiuri ( eu optez pentru ceai verde , ceai digestiv de la Larix , isi fac efectul ) , si totodata gel anticelulitic pe baza de ceai verde si cafea. Toate acestea => o silueta perfecta. Nu garatez ca va functiona pentru toata lumea . Cel putin pentru cele cu burtica proeminenta functioneaza
  citeaza   raspunde

Salut!Sportul nu face parte parte din viata mea...eu mai mult sunt cu dietele cu pastilele de slabit,chestii nesanatoase
Eu am tinut dieta disociata in urma cu 2 ani si am slabit 5 kg in aproape 3 saptamani.
Acum iau un sirop de slabit fyt form syrup,nu stiu daca ati auzit de el,e cel pe care l-a luat si Mama natura de a slabit 15kg .Vad ca da rezultate am slabit 3,5kg in 7 zile si am mancat normal.
  citeaza   raspunde

O metoda buna cu care poti sa slabesti! Utilizarea de suplimente combinate cu exercitii fizice si dieta echilibrata!
www.youtube.com/watch?v=F5qbzV-K1do
  citeaza   raspunde

Pentru a slabi intr-un mod eficient este necesar sa imbini o dieta echilibrata hipocalorica cu practicarea regulata de activitati sportive. Indiferent de activitatea practicata, rezultatele vor aparea, singura diferenta intre diferite sporturi fiind cantitatea de energie consumata pe unitatea de timp. Pentru articole utile pe aceasta tema iti recomand homekineto.ro/
  citeaza   raspunde

Foloseste aplicatia si afla care este programul de slabit potrivit pentru tine!
https://docs.google.com/forms/d/1ASQmxeWe-2XY0onjM66ZQ3b-KV7BXUW...
  citeaza   raspunde

Eu zic sa inveti si sa joci Sah ! Da, da... jocul ala cu pioni, cai si alti nebuni Acuma o sa rada lumea de mine ca jocul de sah nu e sport. Ei bine, in unele tari e considerat sport. E adevarat ca la jocul de sah folosesti mai mult muschii mintii si nu pectoralii... dar poti sa slabesti si jucand sah. Si uite de ce. Pentru sah trebuie sa folosesti mult creierul. Creierul la randul lui are nevoie de mai mult zahar atunci cand il pui la efort. Deci el incepe sa consume si din rezervele de zahar care se afla in corp, si in burta probabil si uite asa iti faci tu talia ca "trasa printr-un inel" ! Nu doaga... inel am spus ! Succes !
  citeaza   raspunde

Ptiu , ptiu sa nu te deochi Barbo , cum gasesti tu solutia la toate problemele...
  citeaza   raspunde

antrenamentele cardio cu banda de alergat
https://sport-mag.ro/17-benzi-de-alergare
  citeaza   raspunde

Nimic nu se compara cu foamea, apa si pilates daca vrei sa scapi de burta!
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: