cred ca acesta e sfarsitul!!!!

Si cum inevitabilil s-a produs.si nu stiu ce sa fac in aceste conditii am apelat la voi...again.deci cine stie de ultima intrebare a mea rog sa raspunda.joi searaa am iesit la un suc cu un amic de al meu nimic mai mult in acel loc era si amantul meu sau mai bine spus persoana cu care ma intalneam dar nu stiam decat noi 2 el era insotit de o tipa eu de amicul meu si prietenul lui.faza e ca amantul meu s-a ridicat de la masa lui si a facut drum spre baie nu mi-am dat seama ca e el cand s-a intors am dat nas in nas cu el amandoi stiind ca noi trebuia sa fim acasa fiecare la casa luicrying.mi-e greu ca pana acum nu aveam sentimente fata de el dar de aseara sunt debusolata el a inceput sa imi vb f urat facandu-mi scene de gelozie si asa mai departe eu ca proasta am tacut ca nu stiam ce sa ii zic eu sunt singura el la fel eu nu am intalniri el daa el e burlac eu singura deci unde am gresit?si aseara fiind f agresiv la tel ia-m spus ca vb maine adica azi ceea ce de dimineata incerc sa fac dar nu imi rasp la nici un measj amandoi fiind vinovati de incident eu nu am sa il mai caut dar stiu ca nu ma v-a iertaa cum sa procedez?plizzzz help
broken_angel
Postat pe 10 Decembrie 2011 16:12
ei... spune si tu acuma, ce naiba vrei sa ti se raspunda ??? adica cum poate ca cineva de aici de pe garbo sa te ajute ? asta dupa ce ne spui o poveste incalcita rau....cu persoane necunoscute rau... ??? procedeaza matale asa cum ai procedat si pana acum.... adica sunt destui barbati pe lumea asta ai de unde alege un viitor amant !!! unul mai copt la minte, de preferabil. si decat tine... ! adica el, amant de meserie, nu sotz... se supara ptr. ca ai iesit sa bei un suc cu un prieten. bai da ce obraznici au ajuns azi amantrii astia.... !!! da' el cu gagica aia lui.... ce cauta la un suc ? o invata sa suga sucu' cu paiu' ? nu. asa ca lasa-l sa mai stea pe liber un pic, tu probeaza 1-2 alti amanti potentiali... si o sa fie bine ! si apropo de titlul dramatic al topicului... si daca nu-ti plac numai menelele.... asculta asta cu atentie !!!

http://youtu.be/6eBBniJy0tg
barboneli
Postat pe 11 Decembrie 2011 06:33
DA !!!Barboneli !!DA!! Sfarsitul nu-i aici!! Si ce mult l-am iubit pe Pitis,si inca-l mai iubesc... pe mine m-ai "uns" azi pe suflet!! Multumesc..pup!!
elisabeta_boia
Postat pe 11 Decembrie 2011 10:32
ai deschis alt topic???fato, tu ai ceva probleme...si nu cu iubitul. apropo de ce ii zici amant?? estiu tu casatorita sau el? nici nu stii pe ce lume esti, degeaba ai 23 ani. te plangi in topicul celalalt ca e rece iubitul, acum iesi in oras cu altcineva...lasa-ne in pace, cu prostiile tale de copilita fara minte. si vezi nu mai deschide al 3 lea topic ca facem infarct de atata prostie.
MARILENA_25
Postat pe 22 Decembrie 2011 18:12
lasa-l putin sa se calmeze.
apoi va suna.
are acum impresia ca iesi in oras cu altul,sau altii....
a descoperit ca are sentimente.
ii va trece greu.
poti sa ii spui ca nu s-a intamplat nimic,ca voiai doar sa iesi,chiar daca nu te va crede.
abureste-l cu cat de mult tii la el......iubirea sincera rezolva mereu.
daniilia
Postat pe 26 Decembrie 2011 15:49
De la: daniilia, la data 2011-12-26 15:49:02
abureste-l cu cat de mult tii la el......iubirea sincera rezolva mereu.




sigur...
quasaria
Postat pe 26 Decembrie 2011 23:03
cand sa-l abureasca dupa sarbatori sau inainte?in fata asa sau pe ocolite?si abureala asta cum sa fie direct pac pac sau cand calare cand pi jos ...
ratuscaceaurata
Postat pe 26 Decembrie 2011 23:12
rezolva pe dracu`!
esme
Postat pe 26 Decembrie 2011 23:14
daca il ABURESTI ca il iubesti SINCER, siiigur rezolvi... poate te crede fraierul...
quasaria
Postat pe 26 Decembrie 2011 23:17
m-am exprimat gresit si a iesit o varza.
scuze
daniilia
Postat pe 27 Decembrie 2011 19:15
nu am inteeles nimik din ceea ce am citit in topic deci daca alergi dupa mai multi iepuri ii prinzi dar daca ii mananci exista sanse mari sa te inngrasi
_blondyna
Postat pe 30 Decembrie 2011 00:21
si kiar sa te iNNeci...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 30 Decembrie 2011 00:36
blondino, sa inteleg ca tu i-ai prins, nu?
Si in poza din avatar iti faceai siesta....
quasaria
Postat pe 30 Decembrie 2011 00:37
De la: MARILENA_25, la data 2011-12-22 18:12:35ai deschis alt topic???fato, tu ai ceva probleme...si nu cu iubitul. apropo de ce ii zici amant?? estiu tu casatorita sau el? nici nu stii pe ce lume esti, degeaba ai 23 ani. te plangi in topicul celalalt ca e rece iubitul, acum iesi in oras cu altcineva...lasa-ne in pace, cu prostiile tale de copilita fara minte. si vezi nu mai deschide al 3 lea topic ca facem infarct de atata prostie.



Hei, mai ai si tu un pic de rabdare cu ea, are viata asa de incurcata incat nu mai are timp sa faca diferenta.....
zack
Postat pe 31 Decembrie 2011 09:39
De la: quasaria, la data 2011-12-30 00:37:10blondino, sa inteleg ca tu i-ai prins, nu?
Si in poza din avatar iti faceai siesta....



tare asta
pusha2
Postat pe 2 Ianuarie 2012 13:13
De la: broken_angel, la data 2011-12-10 16:12:45 in aceste conditii am apelat la voi...again.

Fato, lasa-ne pe noi in pace! Daca voiam telenovele gaseam una la tv. Tu cred ca e timpul sa apelezi la Obregia. Au medici buni care te pot trata
carco
Postat pe 4 Ianuarie 2012 22:07
... cunoscut si sub numele de Spitalul de Psihiatrie Alexandru Obregia,
sau mai popular, Spitalul 9 (de nebuni)
nathalie
Postat pe 4 Ianuarie 2012 22:16
de glumeti, Nat...:))
eu_geminy
Postat pe 4 Ianuarie 2012 22:22
De la: quasaria, la data 2011-12-30 00:37:10blondino, sa inteleg ca tu i-ai prins, nu?
Si in poza din avatar iti faceai siesta....




Tocmai isi aprinsese .....farurile, era in cautarea noii victime.
zack
Postat pe 7 Ianuarie 2012 09:14
De la: broken_angel, la data 2011-12-10 16:12:45Si cum inevitabilil s-a produs.si nu stiu ce sa fac in aceste conditii am apelat la voi...again.deci cine stie de ultima intrebare a mea rog sa raspunda.joi searaa am iesit la un suc cu un amic de al meu nimic mai mult in acel loc era si amantul meu sau mai bine spus persoana cu care ma intalneam dar nu stiam decat noi 2 el era insotit de o tipa eu de amicul meu si prietenul lui.faza e ca amantul meu s-a ridicat de la masa lui si a facut drum spre baie nu mi-am dat seama ca e el cand s-a intors am dat nas in nas cu el amandoi stiind ca noi trebuia sa fim acasa fiecare la casa luicrying.mi-e greu ca pana acum nu aveam sentimente fata de el dar de aseara sunt debusolata el a inceput sa imi vb f urat facandu-mi scene de gelozie si asa mai departe eu ca proasta am tacut ca nu stiam ce sa ii zic eu sunt singura el la fel eu nu am intalniri el daa el e burlac eu singura deci unde am gresit?si aseara fiind f agresiv la tel ia-m spus ca vb maine adica azi ceea ce de dimineata incerc sa fac dar nu imi rasp la nici un measj amandoi fiind vinovati de incident eu nu am sa il mai caut dar stiu ca nu ma v-a iertaa cum sa procedez?plizzzz help

Mai bine anuntai prin telefon pretinsul amant ca ai o intilnire cu viitorul amant si erati chit.Unele procedeaza altfel,au 2 sau mai multe telefoane mobile,cind pleaca dimineata de la un pretins amant ,se fac ca uita telefonul acasa ,dar discuta pe celalalt telefon cu altul sa fixeze ranez-voul pentru proba,urmatoarea seara o petrece in alt pat si dimineata repeta figura cu telefonul ca asa sunt pasarelele,zboara de pe un ciot pe altul.
VOIAJOR
Postat pe 8 Ianuarie 2012 09:35
cu amanti asa tu cum ai crezut ?daca isi inseala sotia la ce te asteptai?!din pacate e crudul adevar dureros dar.....asta e
m_dalia77
Postat pe 10 Ianuarie 2012 22:55
Daca cel cu care ai iesit la un suc era un amic de-al tau si doar atit de ce nu-l cunostea si ''amantul'' tau? Ai scris aceste rinduri pt. ca probabil nu ai cu cine sa te sfatuiesti dar daca te porti la fel cum ai scris, fara cap si coada ,va fi greu si sa primesti un raspuns care sa-ti foloseasca si-ti va fi greu sa-l si intelegi.Daca-ti place doar sa te distrezi ,nu vad care-i problema,daca nu ,incearca sa privesti lucrurile un pic mai serios.

ciao.
garbo258115
Postat pe 16 Ianuarie 2012 14:59
De la: m_dalia77, la data 2012-01-10 22:55:15cu amanti asa tu cum ai crezut ?daca isi inseala sotia la ce te asteptai?!din pacate e crudul adevar dureros dar.....asta e



adevarul, care adevar?
o fi ascuns printre intrebarile fara noima si fara raspuns, ca zau nu se intelege ce ai vrut sa spui...
alanna
Postat pe 17 Ianuarie 2012 08:30
Fetelor! Mor de ras! Mi-ati inseninat ziua cu cometariile voastre! Tineti-o tot asa!
yo_yutza
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:27
Fetelor! Mor de ras! Mi-ati inseninat ziua cu cometariile voastre! Tineti-o tot asa!
yo_yutza
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:27
Daca ai postat de doua ori , te credem. Nu mai repeta
SAL
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:29
de care sfisit e vorba ? am de comentat
ion_11
Postat pe 17 Ianuarie 2012 14:45
Sfarsitul relatiei adolescentine care de fapt n-a fost
SAL
Postat pe 17 Ianuarie 2012 20:27
Sfarsitul cui???
Sunt convinsa ca daca vi si cu partea a 3-a telenovelei,cred ca iti vei gasi sfarsitul de pe acest sait...
Cand ai scris tampenia asta,ai si citit sa vezi cam cum suna?.sincer nu are nici o noima...
Amanti,amante,neveste...cel putin e mare familia..
Nu te opreste nimeni sa postezi,caci de la un timp gasim toate tampeniile posibile pe sait,..dar cel putin incearca sa te faci inteleasa,ca eu una nu deslusesc nimic..pfffffff....
Seara frumoasa in continuare !!
garbo226933
Postat pe 17 Ianuarie 2012 20:31
De la: ion_11, la data 2012-01-17 14:45:59de care sfisit e vorba ? am de comentat



nush` de ce, pnm, am senzatia ca, de fapt, te gandeai la `fasait`! ...poate, fiindca e vorba de propria imagine reflectata in oglinda...
esme
Postat pe 19 Ianuarie 2012 18:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cartea de vizita a unei femei... 92 De la: iasomia 9 Decembrie 2010 16:22
despartire iremediabila 23 De la: marea77 22 Septembrie 2010 12:07
SALARIUL DE BUGETAR 128 De la: liaiedera 10 Decembrie 2010 09:03
femeie varsator barbat taur ce spuneti se potrivesc???????????? 11 De la: anaROBERT 24 Noiembrie 2010 11:52
msj 6 De la: moniq_ 27 Mai 2010 14:07
Setari Cookie-uri