s-a stricat si outletul din militari

s-a stricat in sensul in care magazinele prezente, daca au vazut ca au ceva succes, au facut ce stiu ele mai bine: au marit preturile ca la mall.

Ma bucuram sa ma duc la Mango de exemplu pt ca aveau intr-adevar super reduceri. am fost aseara si mare, mare dezamagire. Mango are fix preturi de mall.
Fox cam tot asa, cei cu jeansi au ridicat si ei stacheta vazand ce fac vecinii, Leonardo preturile ca peste tot.

Deci outletul numai outlet nu mai este....
pacat :(
ileana_damian
Postat pe 29 Aprilie 2011 10:37
De la: ileana_damian, la data 2011-04-29 10:37:54s-a stricat in sensul in care magazinele prezente, daca au vazut ca au ceva succes, au facut ce stiu ele mai bine: au marit preturile ca la mall.

Ma bucuram sa ma duc la Mango de exemplu pt ca aveau intr-adevar super reduceri. am fost aseara si mare, mare dezamagire. Mango are fix preturi de mall.
Fox cam tot asa, cei cu jeansi au ridicat si ei stacheta vazand ce fac vecinii, Leonardo preturile ca peste tot.

Deci outletul numai outlet nu mai este....
pacat :(
Apeleaza la secand-hand!!Preturi MICI,calitate buna,de firme..
elisabeta_boia
Postat pe 4 Mai 2011 20:19
chiar asa...am avut nevoie de haine negre de curand :( si am primit de la cineva apropiat un tricou de la H&M ce il cumparase surprinzator de la SH la un pret senzational :) si desi e de la SH era nou nout.. cu nasturii de rezerva atasati :)
chiar a meritat :)

numai ca multi dintre noi st prea fitosi ca sa intre in magazinul de genul...:)
elenalavinia
Postat pe 29 Mai 2011 20:14
"s-a stricat si outletul din militari"

iti dai seama ca vestea asta ma socheaza teribil!...:P
=))
eu_geminy
Postat pe 29 Mai 2011 20:17

Salut! farapret.net da premii gratuit! Eu am ales Laptop Acer Aspire. O multime de cadouri si pentru tine! Intra si ia-ti si tu cadoul gratuit http://farapret.net/?c=7tdrfk0rhu
garbo244671
Postat pe 3 Noiembrie 2011 08:29
Eu de fiecare data cand am fost acolo nu am gasit mare lucru ..in sensul ca ori nu gaseam ce cautam...ori gaseam dar pretul era la fel ca in oras...si sincer numa' outlet nu se poate numi...ft rar gasesti reduceri substantiale..
sweet07
Postat pe 8 Octombrie 2014 16:02
Si eu sunt de acord. La fel, cand ma duc acolo nu gasesc nimic sa imi placa. Ar trebui sa isi revizuiasca politica sau sa faca modificari in sensul asta...
Chris-Mihaila
Postat pe 23 Octombrie 2014 11:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Magazin parfumuri 1 De la: garbo205008 27 Aprilie 2012 02:02
Concurs 1 De la: Laritzy 8 August 2012 09:55
Cel mai mare Catalog de Moda din Romania 2 De la: iqart 19 Decembrie 2009 21:00
concurs la femme 2 De la: garbo_4024 20 August 2012 15:05
hainute superbe la preturi pentru orce buznar 1 De la: pinky_kidz 3 Octombrie 2011 07:00
Setari Cookie-uri