Colectia de palarii din epoca, la Fotocabinet

si ca se se oftice iar ameno , uite ca ma scriu ceva de un eveniment cu staif

Eveniment Palarii Vintage de exceptie:
pe 27 februarie incepand cu orele 14 (si terminandu-se aproximativ pe la 18.30)
in centrul vechi al Bucurestiului, la Fotocabinet - minunatul atelier al Maestrului Eugen Ciocan (intrarea este prin pasajul dintre str.Lipscani si str.Blanari). Eugen Ciocan este acel fotograf-unicat care realizeaza portrete in stilul si tehnica de la inceputul secolului XX.

O expozitie cu vanzare (peste 150 de palarii) si multe "bunatati" pt vizitatori (ceai, sampanie, concerte).
Un eveniment realizat intr-un decor incredibil (cladire clasica, mobilier de colectie, picturi murale, etc), asezonat cu ceai si sampanie frantuzeasca si 2 mini-concerte inedite: Doina Lavric (care aduna si canta melodii vechi, sansonete, etc) si Max Belciug (chitara).
Sunt o multime de palarioare "noi" disponibile.

Un eveniment cu dichis.
ileana_damian
Postat pe 23 Februarie 2011 16:34
deci cosuri cu fructe si flori de plastic de pus in capul patzachinelor
pe post de palarii, normal.
Thor_again
Postat pe 23 Februarie 2011 16:38
gresit Thor, gresit tare de tot de data asta :) sau nah, e chestie de gust pana la urma. subiectivism etc.

eu i-am vazut pe facebook si imi place despre ei / ele ce or fi.




ileana_damian
Postat pe 23 Februarie 2011 17:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NOU GRUP DE DEZVOLTARE PERSONALA 12 MAI 2011. 1 De la: CLINICAAQUAMARIN 22 Aprilie 2011 14:51
ce sarbatorim de Valentine/s day? 1 De la: vuvuzela 11 Februarie 2011 19:53
Berestroika 1 De la: ratuscaceaurata 17 Noiembrie 2011 00:50
Targ de produse naturale si/sau bio la GALERIA MALL , Buzau 4 De la: Thor_again 23 Aprilie 2011 11:03
Vrei sa te indragostesti? Vino la SPEED DATING 4 De la: fleur_de_lis 22 Septembrie 2009 03:46
Setari Cookie-uri