mamici din brasov

Buna diminetza la toate mamicile!!!!sunt noua pe acest forum si am si eu o fetita de 1 an si 8 luni.Imi cer scuze ca incep prin a va cunoaste printr-o intrebare pragmatica dar am nevoie de cateva raspunsuri cat mai repede
vreau sa va intreb de unde cumparati hainute copiilor vostri in general?din stand la piata?din magazine aflate prin oras?sau din moll-uri?
va multumesc anticipat pentru raspunsurile voastre si poate reusim sa ne imprietenim
raluk_popa
Postat pe 1 Noiembrie 2010 08:27
Buna dimineata! Noi suntem un pic mai vechi... dar suntem tot din Brasov! din experienta (am o fetita de 3 ani si 5 luni) iti spun ca nu se merita, decat daca banii iti permit, sa cumperi hainute de firma... de la luna la luna, copila creste si nu mai poarta hainele! noi, cand a inceput micuta noastra sa mearga i-am cumparat niste sandalute pe care am dat 500.000 - in ideea ca sunt din piele si ca isi formeaza piciorusul.... si nu le-a purtat decat odata! acum, merg prin orice fel de magazine si ii cumpar daca ii place ei in primul rand si apoi, caut sa fie de calitate! nu ma mai interseaza daca este sau nu de firma! ii cumpar si din Brintex, si din Real, si de la piata... daca imi plac cum arata!
Ilenus
Postat pe 10 Noiembrie 2010 09:06
eu am un baietel de 3 ani si 6luni si ii cumpar haine de unde apuc ceea ce imi place si mie si lui nu conteaza ca sunt de firma sau nu atata timp cat ii plac si se simte bine in ele;problema este ca eu nu sunt langa el are grija parintii mei de el locuesc in franta si anul care vine il vom lua si pe el cu noi dar cand primeste pachete in special cu hainute se bucura enorm si ne multumeste.deci nu conteaza ca sunt sau nu de firma atata timp cat ii plac.sa ai grija de copilul tau;sa va bucurati de el si sa i multumiti lui D zeu ca nu ati fost nevoiti sa plecati de langa ea.multa sanatate si fericire
garbo175631___sandra
Postat pe 17 Noiembrie 2010 17:16
Buna si eu sunto mamica din Brasov>Laura>M
Nu prea am postat raspunsuri pe forum, dar intrebarea ta m-a facut curioasa.
Eu cumpar de oriunde gasesc oferte, bineinteles sa fie si de calitate, nu caut haine sau incaltaminte de firma. Important ca fetita mea (are 3,3 ani) sa se simta confortabil in hainute iar incatamintea sa nu deformeze cresterea piciorului.
laucipand
Postat pe 25 Noiembrie 2010 09:25
sunt si eu din brasov, am o fetita de 4 ani si 3 luni si de pe la 2 anisori ai fetitetei am inceput sa intru in magazinele gen petit prix, mini prix, aici gasesti imbracaminte gen second hande nepurtata, adica: tot ce iese din sezon sau moda in marile magazine din strainatate se doneaza acestor magazine, hainele sunt noi noute cu etichete pe ele si doar trebuiesc spalate mai bine deoarece au stat un timp mai indelungat prin magazine. preturile sunt foarte nune, calitatea sa nu mai zicem ca este net superioara hainelor de taraba sau brintex, modelele destul de dragute, dezavantajul este ca poti gasi sau nu marimea care te interesaza, recomand ca in cazul in care gasiti ceva care sa va placa si este putin mai marisoara sa o achizitionati, copii cresc foarte repede si nu merita investit in hainute scumpe pe care sa le poarte de cateva ori sau poate niciodata . in privinta incaltamitei, aici lucrurile stau altfel: cumpar doar incaltaminte de calitate de preferat piele sau panza si nu ma uit la pret pentru ca piciorul se formeaza sau se deformeaza din cauza unei incaltari proaste
zgabearta2000
Postat pe 8 Decembrie 2010 11:39
va invit la mine. am hainute de la copilasul meu si ale piticilor unor prietene, de firma majoritatea, fara defecte majoritatea. am si ghetute TEX, pt diferite varste, multe ca noi. adresa mea de mes, de unde daca intrati aveti acces direct la linkul meu cu galeria de poze ale produseleor mele aflate la vanzare este hainebebecopii@yahoo.com.
hainebebecopii
Postat pe 12 Decembrie 2010 21:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum putem creea cel mai bun mediu pentru a stimula joaca si in acelasi timp odihna pentru copilul nostru? 1 De la: kidz006627 30 Ianuarie 2010 17:13
cumpar aparat pentru aerosol 1 De la: cory_emy 10 Aprilie 2010 20:48
Vand carucior copii 22 De la: kidz001272 1 Martie 2015 20:10
dozarile rh negativ.. 3 De la: andrajuganarucalin 28 Aprilie 2009 09:03
Hainute de toamna, la comanda, calitate ireprosabila 2 De la: sabineta 25 Septembrie 2008 20:52
Setari Cookie-uri