anunt

donez patut si carut sport.ma puteti contacta pe adresa nicoleta_laslu@yahoo.com
nicoleta_laslu
Postat pe 28 Iunie 2010 11:45
nu era mai bine daca dadeai anuntul la ziar????...sau daca te duceai cu ele la o familie necajita sau la o casa de copii???
tutankhamon
Postat pe 28 Iunie 2010 11:47
De la: nicoleta_laslu, la data 2010-06-28 11:45:36donez patut si carut sport.ma puteti contacta pe adresa nicoleta_laslu@yahoo.com





intra pe google,la donatii pt saraci.sau ceva de gen.bafta
vuvuzela
Postat pe 28 Iunie 2010 11:54
case de copii nu mai sunt acum copii se cresc in sistem maternal. anunt la ziar nu dau pentru ca nu vreau sa platesc penytru ceva ce ofer degeaba si nu vreau sa ma sune toti tampitii zi si noapte.
vreau sa dau aceste lucruri unei gravidute care-si doreste si-si iubeste copilul, nu unei femei care toarna copii ca sa ia alocati 200lei sau care bea si fumeaza ca lasa ca plodul n-are nimic.
nu radeti, ca am vazut in maternitate astfel de specimene.
daca stiti pe cineva care chiar are sau va avea nevoie, contactati-ma pe mail. de preferat sa fie din Braila, Galati sau Focsani, ca sa ajut si cu transportul. tot moaca, na
nicoleta_laslu
Postat pe 29 Iunie 2010 22:44
eh....daca e moaca...poate se inghesuie....
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2010 23:04
De la: nicoleta_laslu, la data 2010-06-29 22:44:35case de copii nu mai sunt acum copii se cresc in sistem maternal. anunt la ziar nu dau pentru ca nu vreau sa platesc penytru ceva ce ofer degeaba si nu vreau sa ma sune toti tampitii zi si noapte.
vreau sa dau aceste lucruri unei gravidute care-si doreste si-si iubeste copilul, nu unei femei care toarna copii ca sa ia alocati 200lei sau care bea si fumeaza ca lasa ca plodul n-are nimic.
nu radeti, ca am vazut in maternitate astfel de specimene.
daca stiti pe cineva care chiar are sau va avea nevoie, contactati-ma pe mail. de preferat sa fie din Braila, Galati sau Focsani, ca sa ajut si cu transportul. tot moaca, na
Ca mai sunt oameni necajiti...Pt ca pe net daca le-ai spus deja ce vrei,,,deja stiu si ce sa souna..Romanii sunt tare respectosi atunci cand este vorba despre ceva de-a moca,,fara sa munceasca si sa isi bata capul
xenaprintesarazboinica
Postat pe 29 Iunie 2010 23:13
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-29 23:13:45
De la: nicoleta_laslu, la data 2010-06-29 22:44:35case de copii nu mai sunt acum copii se cresc in sistem maternal. anunt la ziar nu dau pentru ca nu vreau sa platesc penytru ceva ce ofer degeaba si nu vreau sa ma sune toti tampitii zi si noapte.
vreau sa dau aceste lucruri unei gravidute care-si doreste si-si iubeste copilul, nu unei femei care toarna copii ca sa ia alocati 200lei sau care bea si fumeaza ca lasa ca plodul n-are nimic.
nu radeti, ca am vazut in maternitate astfel de specimene.
daca stiti pe cineva care chiar are sau va avea nevoie, contactati-ma pe mail. de preferat sa fie din Braila, Galati sau Focsani, ca sa ajut si cu transportul. tot moaca, na
Ca mai sunt oameni necajiti...Pt ca pe net daca le-ai spus deja ce vrei,,,deja stiu si ce sa spuna..Romanii sunt tare respectosi atunci cand este vorba despre ceva de-a moca,,fara sa munceasca si sa isi bata capul
Eu una m-as interesa prin vecini,,,,sau mi-as alege eu persoanele care consider ca merita...Pt ca asa daca se ofera ei singuri,,pot fii ipocriti,,,si uite ca in loc sa faci o fapta buna,,dai apa la moara la excroci
xenaprintesarazboinica
Postat pe 29 Iunie 2010 23:16
m-am interesat prin vecini. am gasit oameni necajiti si muncitori si le-am donat toate hainutele de la bebe de 1 an, dar aveau patut sau carut de la altcineva. chiar nu are nimeni nevoie sau sunt toti prea cu nasul pe sus ca sa primeasca pomana?
nicoleta_laslu
Postat pe 30 Iunie 2010 10:50
De la: nicoleta_laslu, la data 2010-06-30 10:50:43m-am interesat prin vecini. am gasit oameni necajiti si muncitori si le-am donat toate hainutele de la bebe de 1 an, dar aveau patut sau carut de la altcineva. chiar nu are nimeni nevoie sau sunt toti prea cu nasul pe sus ca sa primeasca pomana?
Pai dea moca cam toti vor...Dar daca au patut este bine...Intreaba pe la vecinii rudelor tale..Poate stiu ei pe cineva necajit si care isi iubesc copiii
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Iunie 2010 16:52
le-am dat
cuiva din galati. sa aperam ca merita... si ca dati si voi ce va prisoseste cui are nevoie
fiti oameni, ajutati pe cei care au mai putin ca voi
nicoleta_laslu
Postat pe 16 Iulie 2010 15:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vitamina D3 Injectabil 3 De la: LadyLu 12 August 2012 11:33
Incompatibilitate copil -educatoare 2 De la: si_totusi 16 Septembrie 2010 16:01
Divort 1 De la: vladina 26 August 2011 07:50
carucior ORBIT 1 De la: DADA_S 6 Aprilie 2012 09:19
concurs Pufies 6 De la: eu_geminy 25 Octombrie 2010 15:15
Setari Cookie-uri