vitalact - vand !

Buna,
Bebelului meu nu ii place Vitalact Basic si l-as vinde, astfel incat cu banii sa ii cumpar Nan care e preferatul lui. Daca e cineva interesata sa imi scrie pe adresa [email protected]
Va pup si sanatate bebeilor
kidz007948
Postat pe 4 Mai 2010 12:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vali 4 De la: Vali_Hilohi_1 30 Ianuarie 2017 10:48
alergie sau intoleranta lapte vaca 1 De la: 31 Ianuarie 2009 14:06
FETELORCE SA FAC CIND COPILUL NU VREA SA VORASCA 26 De la: manole-simona 11 Mai 2015 11:48
constipatia la bebelusi 12 De la: creataamalia 6 Aprilie 2010 15:29
encephabol 9 De la: alexxxa 21 Ianuarie 2010 21:42
Setari Cookie-uri