AVEM NEVOIE DE AJUTORUL VOSTRU

BUNA ZIUA MAMICI AVEM NEVOIE SI NOI DE O TRICICLETA PT BAIETELUL NOSTRU DE 14 LUNI SUNT SCUMPE SI NU NE PERMITEM SI POT SA OFERI EU O MICA ATENTIE PT CINE NE POATE AJUTA SI DE CATEVA HAINUTE.ASTEPT UN SEMN DIN PARTEA VOASTRA.MULTUMESC.SANATATE MULTA LA COPILASII VOSTRI.
EUGENIA32
Postat pe 3 Mai 2010 12:50
de unde esti eugenia?
ionela_miruna
Postat pe 3 Mai 2010 12:53
noi suntem din bucuresti.
EUGENIA32
Postat pe 3 Mai 2010 13:00
nu mi-ati mai raspuns
daca puteti sa ma sunati la nr 0767045329 eugenia
multumesc o zi buna
EUGENIA32
Postat pe 3 Mai 2010 13:40
buna.imi cer scuze dar nu e prea mic pt tricicleta/ si nu era mai bn sa dai o adresa de email sau id de mess.poate nici altii nu isi permit sa te sune.intra pe ocazii sau anuntul gratuit si cauta acolo triciclete.te intelegi la pret cu cei care au.o zi buna.
weronik68
Postat pe 15 Mai 2010 08:50
nu e deloc mic. sunt triciclete cu podeluta unde sta copilul cu picioarele si impingi tu tricicleta cu un baston al ei, au si o "centura" in jurul mijlocului si esti sigur ca nu cade de pe trici , plus ca au tot felul de butoane muzicale, chiar sunt f bune. noi am primit de la nasi cand avea 11 luni si am folosit-o intens pana acum si inca o mai folosim (avem 2 ani si 8 luni), acum stie sa pedaleze (de vreun an asa) si are si viteza, dar daca se leneveste sau oboseste il imping eu. cand era de un an si ceva, chiar adormea pe tricicleta si mergeam cu el asa adormit pe ea, nu era problema, dormea cu capul pe bord pana acasa

e adevarat, era marca DHS, poate si de asta a fost asa rezistenta , dar ideea e ca o tricicleta din asta de bebelus mi se pare ideala pentru cei care au depasit faza "carucior" dar nici nu pot merge singuri pe picioarele lor distante mari pt ca obosesc repede.
pinicuta
Postat pe 15 Mai 2010 10:50
sunt de acord cu pinicuta...si bebelina mea are 11 luni nu are tricicleta dar de fiecare data knd iesim in fata la scara sunt copilasi de vreo 2 ani care au si o lasa si pe ea sa o plimb...noi vom primi peste o luna knd facem 1 an (ne-a promis nasa ei) asa k nu cumparam noi...eugenia sper sa gasesti o tricicleta pt bebelul tau...
eu_mino
Postat pe 15 Mai 2010 11:03
http://www.okazii.ro/catalog/41010116/Bicicleta-copii-1-3-ani.html?utm_source=box_homepage_recente&utm_content=Bicicleta%20copii%201-3%20ani&utm_medium=CustomZone&utm_campaign=CustomZone



http://www.okazii.ro/catalog/33526829/Bicicleta-Copii.html?utm_source=box_homepage_recente&utm_content=Bicicleta%20Copii&utm_medium=CustomZone&utm_campaign=CustomZone


http://www.okazii.ro/catalog/40918924/Bicicleta-copii.html?utm_source=box_homepage_recente&utm_content=Bicicleta%20copii&utm_medium=CustomZone&utm_campaign=CustomZone
eu_mino
Postat pe 15 Mai 2010 11:19
astea sunt 3 triciclete care le-am gasit eu...una la100 de lei .una la 60 de lei, si una la 35 lei da' numai pt bucuresti asta de 35 de lei...sper sa iti fie de folos
eu_mino
Postat pe 15 Mai 2010 11:21
imi pare rau chiar as vrea sa te ajut.eu am un baietel de 2 ani si 3 luni care mai merge pe ea dar ii va trebui fetitei care are 11 luni....daca staim de hainute mai inainte....am dat mai multe, oricum unele erau de fetita si mici pentru el.sper sa fie cineva care sa o doneze pe a lor.bafta!
kidz007000
Postat pe 15 Mai 2010 12:40
Buna Eugenia,
Tricicleta nu avem, dar cateva hainute frumoase am mai pastrat de cand era baielul meu mic, in ideea ca o sa mai fac unul Asa ca te rog sa scrii o adresa la care sa-ti pot trimite un pachet. Sa aveti noroc si sanantate.
Dafinuta
Postat pe 15 Mai 2010 20:18
multumesc dfeisan ,ti-am trimis mesaj cu adresa.
EUGENIA32
Postat pe 18 Mai 2010 12:18
ce preturi sunt acolo eu nu-mi permit abia cumpar lapte la baietel si plus ca mai stam si cu chirie si nu-mi permit ,stiu ca toti dati bani sa cumparati dar eu nu-mi permit nici pt mine sa-mi cumpar de imbracat dupa nastere m-am ingasat ca am o glanda si nu-mi mai vine nimic.nu oblig pe nimeni doar o rugaminte aveam si oricum daca copilasii vostri cresc nu o sa mai le folositi eu daca as avea as dona tot.multumesc pt intelegerea tuturor mamicilor.daca cineva doreste sa ne ajute cu ceva poate veni si la noi unde stam ca nu doresc nimic altceva.las si o adresa de e-mail petrepetrisor46@yahoo.com.multumesc.o zi buna tuturor.
EUGENIA32
Postat pe 18 Mai 2010 12:35
cauta pe kidanunt.ro poate gasesti ce va !
T3O_delly
Postat pe 19 Mai 2010 15:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
OFERTA!!! Merita vazuta: carucior CHICCO ENJOY EVOLUTION la un pret exceptional!!! 7 De la: cory_emy 30 Mai 2011 11:49
pt.mamicile din Iasi! 1 De la: verofan 8 Decembrie 2008 14:32
Votati-o pe Maia va rugam! 1 De la: iulmari 27 Februarie 2009 15:08
pt mos!!! 7 De la: Laura_M 22 Decembrie 2010 15:51
Vand carucior Hauck 3 roti 1 De la: adrica 18 Decembrie 2009 23:01
Setari Cookie-uri