Vand lapte praf Vitalact

Vind lapte basic Vitalact 10 lei/cutie
[email protected]
adrica
Postat pe 16 Decembrie 2009 19:51
sall.ma intereseaza sa cumpar......transportul e inclus in pret??
mikela74
Postat pe 17 Decembrie 2009 13:01
nu, nu este cu transport. de unde esti?
adrica
Postat pe 17 Decembrie 2009 15:33
Buna,
Esti cumva din Dr Tr Severin?
Daca da, cred ca te cunosc , am fost vecina cu o fata cu acest nume.
Kopanel
Postat pe 29 Decembrie 2009 23:50
nu, nu sint din Dr Tr Severin.
adrica
Postat pe 30 Decembrie 2009 21:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VAND SCAUN AUTO INGLESINA NOU 2 De la: camy_angel4u 7 Aprilie 2009 00:48
vand scaun masa CAM 1 De la: kidz008494 9 Iunie 2010 11:51
bb-ei nascuti in decembrie..la mai mult.... 23 De la: office_salinasusesi_ro 5 Iunie 2010 19:33
bebelusi de 5 luni, cum mananca ei? 52 De la: andre_david 26 Aprilie 2010 16:27
prima mincare pr deea_cris 8 De la: SEBY1YEAR 24 Februarie 2010 15:12
Setari Cookie-uri