banii de bona

daca nu ramai in concediu de maternitate si mergi la servici se acorda acei bani de bona?si daca da cati?
floryn_kidz
Postat pe 18 Iulie 2009 22:19
care "acei " bani de bona, mai? s-a dat vreo lege noau si nu stiu eu sau care-i faza?
pinicuta
Postat pe 18 Iulie 2009 23:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intrebare 2 De la: matza_blanda 5 August 2011 22:51
sub ce autoritate se afla gradinitele? 11 De la: office_salinasusesi_ro 7 Iunie 2010 21:27
O noua sansa O noua viata.Tu si 2 ochisori 1 De la: garbo_stefy 10 Septembrie 2010 12:31
bb agitat in burtica???????????? 16 De la: masini 20 Decembrie 2009 08:25
scurgeri maroni fara menstruatie 2 De la: ratuscaceaurata 14 Noiembrie 2011 16:13
Setari Cookie-uri