reactii adverse

buna seara mamicilor.Sunt noua pe forum si am o mare ,mare problema.Stafan ,copilul meu de 5 luni jumatate are o reactie adversa la panadol-o puternica eruptie pe fata.Stie cineva ce trebuie sa fac (maine merg la dr).Precizez ca am interrupt tratamantul.
kidz001362
Postat pe 18 Iunie 2009 23:25
buna...si fetita mea e alergica la panadol.trebuie sa-i intrerupi tratamentul si sa mergi la doctor si sa-i spui. si mereu cd e bebele bolnav si mergi cu el, trebuie sa ii spui doctorului ca e alergic si sa-ti prescrie altceva.

si fetitei mele i-au iesit niste bubite pe ea, dar in 3 zile i-au trecut.si acum am mereu grija sa nu fie vreun medicament care contine panadol.

succes
horobeanu
Postat pe 18 Iunie 2009 23:29
da-i lapte si atat pana maine si sterge-l pe fata cu putin ceai de musetel....
bafta multa...
andracalin
Postat pe 18 Iunie 2009 23:29
multumesc mult pentru raspunsuri
kidz001362
Postat pe 18 Iunie 2009 23:38

Recomandari

SubiectMesajeUltimul Mesaj
Baie dupa VACCIN?20De la: Alina80 21 August 2009 15:18
Sunt confuza ! 6De la: garbo_421273 6 Decembrie 2015 14:40
plantantia mea de cafea0De la: 4 Martie 2010 08:47
Ulei de peste - pentru a avea un copil inteligent1De la: alexandra 23 Octombrie 2009 22:10
taiatul motului!!!!!!!!!12De la: office_salinasusesi_ro 13 Februarie 2010 17:25
Setari Cookie-uri