va rog informatii

Buna, eu sunt noua pe aici pe forum si sper sa ma primiti cu drag in comunitatea voastra. Am doi baieti unul de 10 ani si altul de 13 ani pe care m-am hotarat sa-i trimit la vara in tabara...dar vreau ceva deosebit, care sa ii si dezvolte personal pe copii nu doar sa mearga si sa se balaceasca in apa la mare . Astept idei si raspunsuri de la voi.
haihui
Postat pe 27 Martie 2009 18:38
Salut. Ma numesc Milena. Am si eu o fetita. Am tot cautat si eu prin diferite siteuri, forumuri idei pentru ceva sport sau curs la care as putea-o da pe Ingrid. Am gasit ceva tabara foarte ok, recomandata de cineva, chiar pentru vacanta de Paste se va organiza prima serie. Sunt tabere de calarie si tenis. Mai ales cea de calarie m-a atras dat fiind ca nu exista prea multe posibilitati in general si fiica mea iubeste caii. Poate te-ar interesa o astfel de tabara pt copiii tai. Asta-i siteul lor www.taberelemele.ro Au foarte multe activitati creative ca sa nu mai vorbim ca invata copii sa calareasca si sa joace tenis. Ah si sa nu uit...printre organizatori se numara si cativa psihologi, asa ca ar fi numai pe maine bune cei mici Mai poti cauta si pe alte site-uri desigur...
O seara placuta tuturor!
WhiteBlossom
Postat pe 2 Aprilie 2009 22:04
Buna Milena!
Multumesc pentru raspuns...foarte interesant nu m-as fi gandit la tabara de calarie...trebuie sa fie super mai ales ca ai mei copii au o energie in ei...
Zici ca au si psihologi? o sa intru eu pe site sa vad despre ce este vorba...multumesc inca o data si poate, cine stie, ne vedem in tabara .. :)
haihui
Postat pe 4 Aprilie 2009 23:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bataia intre copii 7 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 09:11
After school, cluburi de joaca si sport 3 De la: felideni 30 Decembrie 2008 11:39
bebe are 8 luni dar nu se aeaza 2 De la: quasaria 21 Februarie 2012 22:37
Cot sarit din articulatie 11 De la: Zorica 15 Noiembrie 2009 14:08
infectii ale pleoapelor....salazioane 5 De la: pinicuta 14 Februarie 2010 15:17
Setari Cookie-uri