MERITA INCERCAT

COSMETICE SI PARFUMURI DE CALITATE EXCEPTIONALA LA PRETURI SUPER AVANTAJOASE . FIRMA ESTE METROPOLITAN SI DETALII PUTETI AFLA ACCESAND SITEUL METROPOLITAN .RO - ACOLO GASITI CATALOGUL ON-LINE COMANDA SE POATE FACE PRIN E-MAIL LA : gabyburciu@yahoo.com SAU TELEFONIC LA NR.0742.559.703 .
LIVRAREA ESTE GRATUITA LA DOMICILIU.
DE CE SA NE PIERDEM TIMPUL LA CUMPARATURI CAND ACESTEA POT VENI SINGURE ACASA?
gabyburciu
Postat pe 30 Ianuarie 2009 11:14
in ceea ce priveste Metropolitan sunt oarecum dezamagita pt ca am achizitionat si eu cateva produse de la ei si nu sunt multumita;cum ar fi:lacul de unghii se exfoliaza imediat ce s-a uscat,sapunul lichid cu parfum de mar verde are un iz de detergent...daca ma intelegeti ce vreau sa spun....,imi pare rau....poate sunt eu prea pretentioasa,daca aveti alta parere...va ascult:(
eu m-am obisnuit cu cele de la Avon,sunt putin mai scumpe....dar merita:)
andrush12
Postat pe 30 Ianuarie 2009 11:24
Eu despre produsele Metropolitan nu pot da prea multe referinte pt ca sunt abea la inceput dar daca achizitionezi Avon as vrea sa te intreb daca ai o persoana anume de la care cumperi pentru ca ma ocup si cu aceasta marca .....eu am un copil mic si fac tot ce se poate pentru a mai scoate un ban in plus pe timurile astea
gabyburciu
Postat pe 30 Ianuarie 2009 11:31
daca vrei ceva de foarte buna calitate,cauta gama "ARTISTRY" de la amway....chiar sunt de o calitate exceptionala si daca nu iti convine de un produs,iti primesti banii integral inapoi fara discutie
silviu_m74
Postat pe 3 Martie 2009 20:46
de unde fac rost de catalog?Exista un site;poti sa imi spui te rog
gabyburciu
Postat pe 4 Martie 2009 16:05
Ati incercat cremele cu shea butter de la www.lorisbeauty.wordpress.com?
Sunt facute din unt de shea pur plus uleiuri esentiale. mie imi plac f mult. sunt bune pt pielea uscata, sensibila, vergeturi, tenuri de toate tipurile, etc. o cutie are 100 ml si costa 20 lei. eu zic ca merita incercat!
va pup!
elena78
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Saline artificiale Timisoara (si nu numai) 1 De la: office_salinasusesi_ro 13 Noiembrie 2009 08:41
ma intorc la servici 2 De la: bb28263 13 Ianuarie 2010 09:59
Ce te Enerveaza Ingrozitor? 6 De la: pinicuta 19 August 2009 19:42
jobul potrivit 1 De la: Adina70 8 Iulie 2009 15:33
Concurs Kidz.ro 103 De la: ConcursGarbo 22 Octombrie 2014 06:58
Setari Cookie-uri