CALENDARE SI AGENDE PERSONALIZATE CU FOTOGRAFIILE DVS.

*Calendare de perete, format mare(A3)-30/45cm, 12 file+coperta, imprimare pe carton lucios de cea mai buna calitate, legate cu spira metalica alba - 60 lei (in functie de solicitari, imprimam si pe format mai mic (A4) 12 file+coperta - 40 lei;
*Calendare de perete din o singura fila, 30/45cm, imprimare pe carton lucios - 20 lei, la 3 calendare comandate, oferim 3 GRATUIT;
*Calendare birou, 15/21cm, imprimare pe carton lucios, legate cu spira metalica alba, 12 file+coperta - 40 lei;
*alte tipuri de produse: agende, felicitari personalizate cu fotografiile dvs.
Prelucrare foto inclusa in pret la unele tipuri de produse!
Pentru detalii suplimentare va rog sa ne contactati!
Calitate garantata de o firma de renume, pentru un cadou deosebit.
Bonusuri considerabile pentru fiecare comanda!
Fara limita de comanda minima, puteti comanda doar ce doriti!
Va asteptam cu drag!
http://www.aghiograficadesign.ro/
aghiografica_design@yahoo.com
Tel. 0730 255.547
tessy
Postat pe 11 Noiembrie 2008 06:21
Pentru modele, accesati linkul urmator (selectati linkul, Ctrl C, apoi cu Ctrl V postati adresa)
http://www.aghiograficadesign.ro/
tessy
Postat pe 11 Noiembrie 2008 06:23
nu te supara ,dar sunt f.scumpe;eu lucrez la o firma de acest gen si mi-am facut un astfel de calendar;daca tot se considera ca ne imprietenim pe internet ,nu ar trebui sa profitam de nestiinta unora
rexona
Postat pe 17 Noiembrie 2008 08:21
Sincer, nu am de ce sa ma supar, deoarece la o cautare sumara pe google se pot vedea preturile unor astfel de calendare, care sunt egale sau mai mari decat ale firmei noastre. Insa diferenta de calitate si designul produselor noaste este net superior. Si aici ma pot sustine toti clientii nostri, care au comandat an de an la noi. Acestea, fara a lua in calcul bonusurile acordate fiecarei comenzi, care se ridica la aproximativ 30% din comanda. Ma indoiesc de concurenta unei astfel de oferte. Pe piata au aparut deja firme care ne copie produsele, insa an de an venim cu oferte noi. Multumim oricum pentru interesul aratat produselor noastre. Va doresc toate cele bune si sarbatori fericite!
tessy
Postat pe 24 Noiembrie 2008 14:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand Fisher Price Laugh & Learn Home - 380 ron 1 De la: im2008 5 Ianuarie 2010 21:42
hainute de vanzare, de firma, ieftine, second si noi 1 De la: hainebebecopii 5 Noiembrie 2010 22:52
bluze copii 1-2 ani la 5 lei buc 1 De la: pinky 16 Februarie 2010 06:34
Hainute si jucarii pentru Paste 1 De la: chinabuye 9 Mai 2010 15:25
VAND PATUT COPIL MARCA L'ROSSI 2 De la: chinabuye 9 Mai 2010 14:55
Setari Cookie-uri