banc (cu perdea )

dupń aflarea vestii cń mai are 24de ore de trńit, Ion cu Mńria stńteau in pat intinsi , in tńcere . La un moment dat zice Ion: -Amu mńi tu Mńrie , dacń tot am aflat cń mai am asa de putin de trńit , amu nu putem sń ne mai f... si noi odatń ? Apńi cum nu Ioane , cu drag ...si se f...asa cu foc . Si iar stau asa de linistiti , dupń vreo 6 ore , Ion o intreabń iar pe Maria :-Mńi tu Mńrie mai am 18 ore nu ne mai f... si noi o datń ? Apńi cum nu dragul mieu , iar urmeazń o partidń nebunń . Iar se linistesc . Dupń alte 7 ore iar o intreabń Ion pe Maria ...Apńi cum nu dragul mieu . Iar urmeazń o partidń nebunń . Dupń alte 5 ore :- Tu Mńrie (si amu era asa de agitat )mai am 4 ceasuri de trńit , nu vrei sń ne mai f...o datń ?Apńi doar nu vrei sń ne mai f...o datń ? Ba da tu Mńrie !! Ii mai trage un cotor zdravńn lui Mńria si stau iar linistiti. Nu trece mult si Ion zice cńtre Mńria: - Amu mńi Mńrie chiar simt cń se apropie sfarsitul hai sń o mai facem o datń! La care Mńria foarte revoltatń zice :-No Ioane ,uite cum stń treaba .-Eu trebuie sń mń scol dimineatń , tu nuu !!!!
delly001954
Postat pe 28 Septembrie 2009 19:22

Recomandari

SubiectMesajeUltimul Mesaj
bujjoritza2De la: garbo091319 7 Ianuarie 2010 14:52
Ce este fericirea? Ce ne face fericiti?178De la: ingerasulluptator 12 August 2011 23:44
Concursuri...2De la: anka10 29 Martie 2010 20:07
hello45De la: sora_ilsi 27 August 2009 11:32
pentru suferinzii de astm,supraponderabilitate, artroza, poliartrita etc.1De la: anatolevenderberg 10 Septembrie 2010 07:47
Setari Cookie-uri