ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Banc (cu perdea )

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

dupä aflarea vestii cä mai are 24de ore de träit, Ion cu Märia stäteau in pat intinsi , in täcere . La un moment dat zice Ion: -Amu mäi tu Märie , dacä tot am aflat cä mai am asa de putin de träit , amu nu putem sä ne mai f... si noi odatä ? Apäi cum nu Ioane , cu drag ...si se f...asa cu foc . Si iar stau asa de linistiti , dupä vreo 6 ore , Ion o intreabä iar pe Maria :-Mäi tu Märie mai am 18 ore nu ne mai f... si noi o datä ? Apäi cum nu dragul mieu , iar urmeazä o partidä nebunä . Iar se linistesc . Dupä alte 7 ore iar o intreabä Ion pe Maria ...Apäi cum nu dragul mieu . Iar urmeazä o partidä nebunä . Dupä alte 5 ore :- Tu Märie (si amu era asa de agitat )mai am 4 ceasuri de träit , nu vrei sä ne mai f...o datä ?Apäi doar nu vrei sä ne mai f...o datä ? Ba da tu Märie !! Ii mai trage un cotor zdravän lui Märia si stau iar linistiti. Nu trece mult si Ion zice cätre Märia: - Amu mäi Märie chiar simt cä se apropie sfarsitul hai sä o mai facem o datä! La care Märia foarte revoltatä zice :-No Ioane ,uite cum stä treaba .-Eu trebuie sä mä scol dimineatä , tu nuu !!!!
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: