Sarbatori Fericite si ... La Multi Ani

Pentru cei care administreaza acest site, aceasta "bucatarie", dar si pentru cele (cei) care sunt bucatarii familiei sau de ocazie (sper sa nu supar pe cineva) multe urari de bine, implinirea dorintelor si cat de multe retete noi si gustoase!

SARBATORI FERICITE si LA MULTI ANI!
deanna_delly
Postat pe 27 Decembrie 2008 06:13
Si eu le doresc sarbatori fericite si la multi ani .... dar cu ce ocazie?
Delo
Postat pe 17 Martie 2009 12:39
Pai cand a scris deanna a scris pt. ca venea anul nou e simplu si frumos din partea ei si eu ai multumesc cu aceasta ocazie pt. uari si ai doresc multa sanatate si fericire.
florinelciucar
Postat pe 17 Martie 2009 13:01
Stiati ca azi e ziua primaverii?? coincide cu ziua sfantului Alexie-omul lui Dumnezeu!!!!

Postat pe 17 Martie 2009 13:43
ce poate fi rau ca fiecare zi din viata sa fie o sarbatoare si sa ne uram zilnic "sarbatori fericite?"
mereanunela2006
Postat pe 14 Mai 2009 07:56
E frumos. Dar am crezut ca se sarbatoreste ceva mai ... deosebit. Nu m-am uitat la data postarii.
Sunt de acord: LA MULTI ANI si o primavara fericita pentru toata lumea.
Delo
Postat pe 15 Mai 2009 09:32
vreau retete noi de sarbatori ajutor
pufielena
Postat pe 19 Octombrie 2009 07:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sfintii ajutatori 140 De la: paty2014 30 Mai 2015 10:07
Concurs silan 1 De la: garbo105136 2 Iulie 2010 00:42
DREPATATE SAU DRAGOSTE ??? 26 De la: buna01 12 Februarie 2010 21:59
Cine nu stie, afla -concurs de imaginatie creativa 6 De la: dor72 1 August 2011 23:30
Retete traditionale 1 De la: maxim62ro 28 Iulie 2009 14:37
Setari Cookie-uri