| Am citit undeva ca steriletul si antibaby ucid embrioni.....Ceea ce este tot ca un avort...si asta este un pacat mare,pt ca se ucide copilul din primele zile ale vietii lui..Dar nu stiu cand este de adevarat....Pt ca nu m-am interesat asa mult....dar stiu ca antibaby au multe efecte secundare asupra organismului,,daca le ei ani la rand...Pt ca stiu ca de obicei antybaby suny folosite mai mult,pt ca regla mestruatia | ||
|
garbo027119 Postat pe 26 Decembrie 2009 16:17 |
||
|---|---|---|
De la: garbo027119, la data 2009-12-26 16:17:53Am citit undeva ca steriletul si antibaby ucid embrioni.....Ceea ce este tot ca un avort...si asta este un pacat mare,pt ca se ucide copilul din primele zile ale vietii lui..Dar nu stiu cand este de adevarat....Pt ca nu m-am interesat asa mult....dar stiu ca antibaby au multe efecte secundare asupra organismului,,daca le ei ani la rand...Pt ca stiu ca de obicei antybaby suny folosite mai mult,pt ca regla mestruatiaSi diferite probleme hormonale... |
||
|
garbo027119 Postat pe 26 Decembrie 2009 16:19 |
||
De la: garbo027119, la data 2009-12-26 16:17:53Am citit undeva ca steriletul si antibaby ucid embrioni.....Ceea ce este tot ca un avort...si asta este un pacat mare,pt ca se ucide copilul din primele zile ale vietii lui..Dar nu stiu cand este de adevarat....Pt ca nu m-am interesat asa mult....dar stiu ca antibaby au multe efecte secundare asupra organismului,,daca le ei ani la rand...Pt ca stiu ca de obicei antybaby sunt folosite mai mult,pt ca regla mestruatiaSi diferite probleme hormonale... |
||
|
|
||
|
garbo027119 Postat pe 26 Decembrie 2009 16:19 |
||
De la: garbo027119, la data 2009-12-26 16:17:53Am citit undeva ca steriletul si antibaby ucid embrioni.....Ceea ce este tot ca un avort...si asta este un pacat mare,pt ca se ucide copilul din primele zile ale vietii lui..Dar nu stiu cand este de adevarat....Pt ca nu m-am interesat asa mult....dar stiu ca antibaby au multe efecte secundare asupra organismului,,daca le ei ani la rand...Pt ca stiu ca de obicei antybaby sunt folosite mai mult,pt ca regla mestruatiaSi diferite probleme hormonale... |
||
|
garbo027119 Postat pe 26 Decembrie 2009 16:19 |
||
De la: garbo027119, la data 2009-12-26 16:17:53Am citit undeva ca steriletul si antibaby ucid embrioni.....Ceea ce este tot ca un avort...si asta este un pacat mare,pt ca se ucide copilul din primele zile ale vietii lui..Dar nu stiu cand este de adevarat....Pt ca nu m-am interesat asa mult....dar stiu ca antibaby au multe efecte secundare asupra organismului,,daca le ei ani la rand...Pt ca stiu ca de obicei antybaby sunt folosite mai mult,pt ca regla mestruatiaSi diferite probleme hormonale... |
||
|
garbo027119 Postat pe 26 Decembrie 2009 16:19 |
||
| scuze iarasi s-a trimis de mai multe ori | ||
|
garbo027119 Postat pe 26 Decembrie 2009 16:19 |
||
minerii, irinuco, minerii E sfinti si-ti fac si tie o bucurie colectiva, un gang bang d'ala
|
||
|
pik_nik Postat pe 26 Decembrie 2009 16:20 |
||
De la: pik_nik, la data 2009-12-26 16:20:55minerii, irinuco, minerii E sfinti |
||
|
Doara Postat pe 26 Decembrie 2009 16:22 |
||
De la: Dor_marunt, la data 2009-12-26 16:22:24De la: pik_nik, la data 2009-12-26 16:20:55minerii, irinuco, minerii E sfinti Sa se inteleaga bine.
|
||
|
Doara Postat pe 26 Decembrie 2009 16:22 |
||
De la: Dor_marunt, la data 2009-12-26 16:22:55De la: Dor_marunt, la data 2009-12-26 16:22:24De la: pik_nik, la data 2009-12-26 16:20:55minerii, irinuco, minerii E sfinti Scuze s-a postat de 2 ori. Sau nu? |
||
|
Doara Postat pe 26 Decembrie 2009 16:23 |
||
maruntzel, n-am inteles ultima parte. vrei sa repeti?
|
||
|
pik_nik Postat pe 26 Decembrie 2009 16:25 |
||
| Este foarte pacat sa faci avort si sa ucizi embrioni...Adica un copil care a fost conceput | ||
|
omulsincer Postat pe 19 Ianuarie 2010 21:10 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Cancer-tratament in Romania sau in afara? | 14 | De la: garbo_5215 15 Septembrie 2013 11:32 |
| CADOUL PERFECT PENTRU SARBATORI | 2 | De la: Violeta_Opait_Podaru_1 10 Decembrie 2011 12:15 |
| buna | 18 | De la: stella_andre 2 Mai 2010 01:32 |
|
|
||
| Gandurile formeaza caracterul | 145 | De la: Ciresica 4 Noiembrie 2011 17:49 |
| Carpeta curatata profesional, miroase ingrozitor a doua zi, ce recomandati sa fac? | 1 | De la: aly_fab 30 Noiembrie 2012 15:09 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună