Avortul

Am citit undeva ca steriletul si antibaby ucid embrioni.....Ceea ce este tot ca un avort...si asta este un pacat mare,pt ca se ucide copilul din primele zile ale vietii lui..Dar nu stiu cand este de adevarat....Pt ca nu m-am interesat asa mult....dar stiu ca antibaby au multe efecte secundare asupra organismului,,daca le ei ani la rand...Pt ca stiu ca de obicei antybaby suny folosite mai mult,pt ca regla mestruatia
garbo027119
Postat pe 26 Decembrie 2009 16:17
De la: garbo027119, la data 2009-12-26 16:17:53Am citit undeva ca steriletul si antibaby ucid embrioni.....Ceea ce este tot ca un avort...si asta este un pacat mare,pt ca se ucide copilul din primele zile ale vietii lui..Dar nu stiu cand este de adevarat....Pt ca nu m-am interesat asa mult....dar stiu ca antibaby au multe efecte secundare asupra organismului,,daca le ei ani la rand...Pt ca stiu ca de obicei antybaby suny folosite mai mult,pt ca regla mestruatia
Si diferite probleme hormonale...
garbo027119
Postat pe 26 Decembrie 2009 16:19
De la: garbo027119, la data 2009-12-26 16:17:53Am citit undeva ca steriletul si antibaby ucid embrioni.....Ceea ce este tot ca un avort...si asta este un pacat mare,pt ca se ucide copilul din primele zile ale vietii lui..Dar nu stiu cand este de adevarat....Pt ca nu m-am interesat asa mult....dar stiu ca antibaby au multe efecte secundare asupra organismului,,daca le ei ani la rand...Pt ca stiu ca de obicei antybaby sunt folosite mai mult,pt ca regla mestruatia
Si diferite probleme hormonale...
garbo027119
Postat pe 26 Decembrie 2009 16:19
De la: garbo027119, la data 2009-12-26 16:17:53Am citit undeva ca steriletul si antibaby ucid embrioni.....Ceea ce este tot ca un avort...si asta este un pacat mare,pt ca se ucide copilul din primele zile ale vietii lui..Dar nu stiu cand este de adevarat....Pt ca nu m-am interesat asa mult....dar stiu ca antibaby au multe efecte secundare asupra organismului,,daca le ei ani la rand...Pt ca stiu ca de obicei antybaby sunt folosite mai mult,pt ca regla mestruatia
Si diferite probleme hormonale...
garbo027119
Postat pe 26 Decembrie 2009 16:19
De la: garbo027119, la data 2009-12-26 16:17:53Am citit undeva ca steriletul si antibaby ucid embrioni.....Ceea ce este tot ca un avort...si asta este un pacat mare,pt ca se ucide copilul din primele zile ale vietii lui..Dar nu stiu cand este de adevarat....Pt ca nu m-am interesat asa mult....dar stiu ca antibaby au multe efecte secundare asupra organismului,,daca le ei ani la rand...Pt ca stiu ca de obicei antybaby sunt folosite mai mult,pt ca regla mestruatia
Si diferite probleme hormonale...
garbo027119
Postat pe 26 Decembrie 2009 16:19
scuze iarasi s-a trimis de mai multe ori
garbo027119
Postat pe 26 Decembrie 2009 16:19
minerii, irinuco, minerii E sfinti
si-ti fac si tie o bucurie colectiva, un gang bang d'ala
pik_nik
Postat pe 26 Decembrie 2009 16:20
De la: pik_nik, la data 2009-12-26 16:20:55minerii, irinuco, minerii E sfinti
si-ti fac si tie o bucurie colectiva, un gang bang d'ala
Doara
Postat pe 26 Decembrie 2009 16:22
De la: Dor_marunt, la data 2009-12-26 16:22:24
De la: pik_nik, la data 2009-12-26 16:20:55minerii, irinuco, minerii E sfinti
si-ti fac si tie o bucurie colectiva, un gang bang d'ala

Sa se inteleaga bine.
Doara
Postat pe 26 Decembrie 2009 16:22
De la: Dor_marunt, la data 2009-12-26 16:22:55
De la: Dor_marunt, la data 2009-12-26 16:22:24
De la: pik_nik, la data 2009-12-26 16:20:55minerii, irinuco, minerii E sfinti
si-ti fac si tie o bucurie colectiva, un gang bang d'ala

Sa se inteleaga bine.

Scuze s-a postat de 2 ori. Sau nu?
Doara
Postat pe 26 Decembrie 2009 16:23
maruntzel, n-am inteles ultima parte. vrei sa repeti?
pik_nik
Postat pe 26 Decembrie 2009 16:25
Este foarte pacat sa faci avort si sa ucizi embrioni...Adica un copil care a fost conceput
omulsincer
Postat pe 19 Ianuarie 2010 21:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cancer-tratament in Romania sau in afara? 14 De la: garbo_5215 15 Septembrie 2013 11:32
CADOUL PERFECT PENTRU SARBATORI 2 De la: Violeta_Opait_Podaru_1 10 Decembrie 2011 12:15
buna 18 De la: stella_andre 2 Mai 2010 01:32
Gandurile formeaza caracterul 145 De la: Ciresica 4 Noiembrie 2011 17:49
Carpeta curatata profesional, miroase ingrozitor a doua zi, ce recomandati sa fac? 1 De la: aly_fab 30 Noiembrie 2012 15:09
Setari Cookie-uri