as vrea sa spun si eu ceva

vreau sa va spun ca sunt un baiat de 28 de ani inpliniti si nu am nicio iubita.problema este alta ca am incercat de atatea ori sa ma confrunt cu o problema care vad si observ ca ma cam afectat. problema mea e ca am 28 de ani si sunt virgin si nu am gasit nicio fata in care sa spuna sa ma ia asa cum sunt. am ajuns la concluzia ca nu mai am nici o speranta.si totadata aceea speranta se pierde treptat..treptat.nici nu stiu sa sarut . am lasat o gramada de anuntu despre mine, pe unde am putut dar nicio fata nu a fost in stare pt ca le este teama ca nu mai scapa de mine sauma rog ce gandesc ele , de fiecare om gandeste in felul lui .daca este vreo fata interesanta , dar repet fara fitze sau sasi bata joc sau mai stiu eu ce ..eu le multumesc frumos si astept raspuns cat mai urgent.multe ami spun ca mai astepta ca inca esti tanar, dar ele nu stiu ca nu am avut niciodata si daca le spui spun ca le mintii, ceea ce nu este adevarat .ceea ce vam spus despre mine ,vam spus din tot sufletul meu si din toata inima mea.rog seriozitate,john
garbo052648
Postat pe 24 Septembrie 2009 02:50
aici e garbo!!!. ai greeeesit nu e la MATRIMONIALE
mami! nu ne ocupam cu asa ceva!
daca crezi ca te putem ajuta altfel....
uite: unii sunt medici,psihologi,avocati,ingineri,licentiati nai mult sau mai putin!!! eu mai stiu...
cred ca aici poti gasi doar... sfaturi, bune sau rele - si atunci sa te tii!!!
multe succese sau succesuri!!!
iote ca am devenit dependenta daca la ora asta ma ocup cu asa ceva....
garbo015564
Postat pe 24 Septembrie 2009 06:54
du-te la courve,te rezolva imediat.

sau vrei pe gratis?
ehe,he,he....
iasomia
Postat pe 24 Septembrie 2009 08:39
nu cred asta, nici moarta! ..Ion nu era bun. .
melanie
Postat pe 3 Octombrie 2009 21:33
johnuleeee.....da unde ai stat mama 28 de ani???la coada vacii???
tutankhamon
Postat pe 3 Octombrie 2009 22:06
Hai ca mor de ras ,unii isi fac reclama la virginitate ,altii{altele},primesc mesaje,cu aluzia:daca vrei sa te indragostesti,sa ai fluturi in stomac,ce e aici,comedia erorilor,in nocturna???
scrichy
Postat pe 3 Octombrie 2009 22:22
comedia erorilor din natura poate scrichule...
tutankhamon
Postat pe 3 Octombrie 2009 22:27
Nu stiu daca sa te felicit sau sa-mi fie mila de tine si oricum nu cred ca iti doresti mila, dar ....Oricum, sfatul meu este (cred ca te-ai saturat de sfaturi) sa incerci prin orice mijloace sa-ti faci o prietena pentru ca nu este sanatos ca la varsta pe care o ai sa mai fi virgin. Sanse sa-ti faci o prietena, spunandu-i din prima ca esti virgin, sunt minime (probabil sti deja lucrul acesta). Nu te sfatuiesc sa o minti, dar nu aborda problema acesta numai dupa ce ajungi sa o cunosti mai bine. Iti doresc mult succes.
simogarbo
Postat pe 6 Octombrie 2009 11:35
De la: garbo052648, la data 2009-09-24 02:50:25vreau sa va spun ca sunt un baiat de 28 de ani inpliniti si nu am nicio iubita.problema este alta ca am incercat de atatea ori sa ma confrunt cu o problema care vad si observ ca ma cam afectat. problema mea e ca am 28 de ani si sunt virgin si nu am gasit nicio fata in care sa spuna sa ma ia asa cum sunt. am ajuns la concluzia ca nu mai am nici o speranta.si totadata aceea speranta se pierde treptat..treptat.nici nu stiu sa sarut . am lasat o gramada de anuntu despre mine, pe unde am putut dar nicio fata nu a fost in stare pt ca le este teama ca nu mai scapa de mine sauma rog ce gandesc ele , de fiecare om gandeste in felul lui .daca este vreo fata interesanta , dar repet fara fitze sau sasi bata joc sau mai stiu eu ce ..eu le multumesc frumos si astept raspuns cat mai urgent.multe ami spun ca mai astepta ca inca esti tanar, dar ele nu stiu ca nu am avut niciodata si daca le spui spun ca le mintii, ceea ce nu este adevarat .ceea ce vam spus despre mine ,vam spus din tot sufletul meu si din toata inima mea.rog seriozitate,john
dar din pura curiozitate ...ai pus gresie in baie?
yanyacharberet
Postat pe 6 Octombrie 2009 11:39
nu, ca era locul stramt si se lovea la coate...
tutankhamon
Postat pe 6 Octombrie 2009 11:40
fleur_de_lis
Postat pe 6 Octombrie 2009 11:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CEARDACUL OMENIRII 6 De la: AMOREZATUL 2 Martie 2012 21:29
Ce m-a uimit...socat...lasat fara cuvinte...azi... 182 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:21
Relaxare de week-end! 73 De la: ulygarbo 5 Mai 2017 16:21
Dezamagita 220 De la: gianiblue 30 Iunie 2009 22:19
Desi e toamna, lumea este in calduri! 424 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:19
Setari Cookie-uri