in ce magazine pot gasi haine pt snowboard???

astept de la acest topic sa-mi impartasiti si mie niste magazine fie si online, daca cunoasteti, de unde imi pot lua geaca, pantaloni si nu numai pt vremea rece, respectiv pt snowboard!
Neghinitza
Postat pe 5 Noiembrie 2008 17:51
Sunt scumpe, cel mai bine daca gasesti pe cineva care sa aduca din Austria, Germania sau unde se practica acest sport. Sau daca gasesti la piata de vechituri, second hand, poti sa dai anunt in ziare.
dia88
Postat pe 9 Noiembrie 2008 19:02
da, stiu ca de prin magazine sunt foarte scumpe.
uite ce am gasit eu, in cazul in care vrei sa te apuci de acest sport:
- snowboard 1500 lei
- geaca 500 lei
- pants 500 lei
- boots 600 lei
- ochelari 300 lei

preturile variaza, mai mult sau mai putin.. ce'i drept, e cam costisitor sa faci snowboard, dar merita orice clipa.
momentan, vreau doar hainute sa-mi iau! :D
Neghinitza
Postat pe 10 Noiembrie 2008 15:57
Deocamdata nu pot sa practic nici un sport 3 luni, sunt operata de menisc, dar oricum nu as putea sa fac snowboard ptr. ca nu imi pot permite.Ma bucur daca ai reusit sa gasesti ceva, succes in continuare.
lacrimioara
Postat pe 5 Decembrie 2008 18:01
sa te faci bine! si toate cele bune acum de sarbatori lacramioara!!!

si pt cei inca interesati de magazine pt haine snow...
lasa'ti un mesaj aici pe forum si va voi trimite o lista uriasa!

Neghinitza
Postat pe 8 Decembrie 2008 12:13
Merci Greenie, sanatatea inainte de toate, fara ea nu poti sa faci nimic, e rau cand te chinui si trebe sa fii ajutat de alti.
Toate visele sa vi se implineasca, sarbatori de neuitat, sa aveti parte de tot ce e mai bun pe lume.
lacrimioara
Postat pe 8 Decembrie 2008 17:28
Eu mi-am luat jeaca si pantaloni pentru snowboard de pe http://www.wintermag.ro. Mai exact de la Brunotii. Cand le-am luat eu inca nu erau pe site, dar cred ca le-au pus pana acum. Oricum, poti sa-i stresezi cu un mail, un telefon sa ii intrebi mai multe detalii.

Postat pe 11 Decembrie 2008 22:00
ms mult pt pont.
uite, va las si eu cateva adrese, poate va ajuta:

www.tactics,com
www.bysnow.com
www.dogfunk.com
www.milosport.com
www.backcountry.com
www.evoyear.com
www.the-house.com
www.sierrasnowboard.com
www.snowboard.ro

si firme ca:

rossignol
oneil
atomic
xtrem.ro
blizzard
head
welkl
fisher
hannah
gotech
columbia
north faces

Neghinitza
Postat pe 12 Decembrie 2008 15:08
Hello people ! Sunt nou aterizata aici ..si urmaream topicul ...
am rezolvat si cu hainele .. www.boardsforless.com
Testat de mine acu 2 zile .. pachetul sosit intreg( daaa.. recunosc comandat placa, boots si legaturile)
Btw- stiti careva unde in Ro pot cumpara echipament de protectie ??
Si pt cei din Tm -- Ceva cunostinte care se ocupa de intretinerea placilor si eventuale ajustari ?
faddy
Postat pe 19 Decembrie 2008 10:19
Milani.ro este un magazin online de haine, bijuterii si accesorii de calitate si rafinament deosebit.

La Milani gasesti: Imbracaminte femei, haine dama, accesorii, bijuterii, rochii de ocazie de seara, genti, coliere, cercei, bratari, inele, brose

Produsele sunt importate din Marea britanie, Germania, Franta, Portugalia si sunt de calitate deosebita

Postat pe 13 Iunie 2009 23:21
Cassey
Postat pe 9 Iulie 2009 14:34
incearca la Himalaya undeva prin p-ta Romana pe o straduta,ei au articole de munte si escaladat si mai ales ski snowboard,dar cel mai sigur gasesti in ungaria austria sau Ger,sau de ce nu in outlet in Pandorf la granita ungaria cu austria,parca am vazut acolo...
andreaV
Postat pe 13 August 2009 14:29
Intra pe www.sportvirus.ro, au reprezentanta in Brasov si Sbiu, poate gasesti acolo.Succes!
reyya
Postat pe 27 Octombrie 2009 01:05
Poi inceraca si pe www.reduo.ro, ca este un site cu reduceri, poate gasesti acolo
garbo068390
Postat pe 2 Noiembrie 2009 08:54
De la: garbo068390, la data 2009-11-02 08:54:32Poi inceraca si pe www.reduo.ro, ca este un site cu reduceri, poate gasesti acolo

e cam scump d-le....'dincolo ere mai ieftin'
lala_cri
Postat pe 2 Noiembrie 2009 09:06
De la: Neghinitza, la data 2008-11-05 17:51:19astept de la acest topic sa-mi impartasiti si mie niste magazine fie si online, daca cunoasteti, de unde imi pot lua geaca, pantaloni si nu numai pt vremea rece, respectiv pt snowboard!


o pereche de ugg-uri sunt 200 de euro nu oricine isi perminte...
creatzaely
Postat pe 18 Noiembrie 2009 04:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CONCURS PARFUM 3 De la: nelly05 2 Martie 2010 08:51
tot ce iti doresti 1 De la: absolutfashion 6 Septembrie 2010 13:54
cu 2 De la: iqart 19 Decembrie 2009 21:00
women fashion dress store 2 De la: garbo_398476 10 Martie 2014 13:28
VREI SI TU REDUCERI LA CUMPARATURI ??? 1 De la: mihaiamedeo 4 Februarie 2011 01:40
Setari Cookie-uri