buna ziua! am si eu o intrebare am o prietena care a avut contact sexual acum 6 saptamani si nu stie de ce ii vine ceva maro si ar vrea sa stie daca posibil sa fie insarcinata pentru ca luna trecuta ia venit normal mestruatia

Faby_Raoul_1
Postat pe 17 Iulie 2016 09:59
Ginecologie e cu doua strazi mai departe, la dreapta.
Rotty
Postat pe 17 Iulie 2016 10:10
io zic ca nu, da' vezi ca exista niste chestii la farmacie... orice farmacie... sunt cam 3 farmacii pe orice strada... in orice oras... s-au inventat ieri: teste de sarcina. cumperi doua, de la 2 producatori diferiti, citesti cu mare atentie instructiunile de utilizare (este foarte complicat... trebuie sa faci pipilica pe ele) si vezi rezultatele: daca amandoua iti spun ca esti insarcinata, incepi sa strangi bani de pampers, daca amandoua iti spun ca nu, mai incerca o data da' spune-i dobitocului sa dea mai pe stanga, daca unul spune ceva iar celalalt spune altceva... mai scrie-ne pe garbo si o sa te luminam vis-a-vis de alta descoperire de ultima ora... medicul ginecolog...
londonwalk
Postat pe 17 Iulie 2016 10:13

Raspunsurile 'ironico-inteligente' de tipul asta (la intrebari vadit kretine!) imi aduc aminte cum, nu demult, o ... minte 'luminata' isi punea - si ne punea - intrebarea fundamental ... galactica:

..."Intrebari idioate uneori, raspunsuri pline de venin in multe cazuri..."
Asta a propos de ce stau unii pe forumul asta...


Da ' ce demult era topicul ala, nu-i asa?!?...




Nu ni se spune totusi cine-i ... 'eminentza' de-i asa de interesata duminica dimineatza de ... tulburarile coloristice ale prietenei? Cica...


P.S. Constat ca pe masura ce toate lucrurile din lumea asta devin din ce in ce mai scumpe si costisitoare, exista totusi ceva care continua sa se ... ieftineasca permenent.

Iar acest lucru e chiar...

...'MARIA SA', PROSTIA!

garbo101426
Postat pe 17 Iulie 2016 14:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
avort spontan 6 De la: JuliaPopescu 29 Iunie 2013 13:14
Ochelarii de vedere la copii 5 De la: kidzely 21 Aprilie 2009 17:43
sal 1 De la: mihaelaGRAD 5 Aprilie 2009 22:21
steriletul si sarcina 4 De la: TATUSILVIA 24 Aprilie 2009 17:36
hematomul decidual in sarcina 1 De la: bubicica80 16 Decembrie 2008 11:30
Setari Cookie-uri